Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mint megígértem leírom, hogy is tudsz magadnak szerezni egy 10 eurós kupont.
Ez a kupon német promócióból származik, és nem akartam addig megosztani veletek kupont,
amíg le nem tesztelem, ezáltal is elkerülve egy esetleges számlazárást.
Tegnapi nap folyamán én beváltottam egyet. Szerencsémre jöttek is a meccsek, sikerült egy 15x-es szorzót összehozni.
Igényeltem a kifizetést, a pénzem meg is érkezett, ezek után már megosztom veletek is.


Mivel regisztrációt csak Németországból fogadnak el, szükséged lesz egy német átjáróra.
Pl.: http://loxber.com/
Ezen az oldalon az URL részhez beírod azt, hogy http://www.schalke-at-home.com
Az oldal azt fogja hinni, hogy Németországból vagy. Felül rákattintasz az Anmeldung-ra. Ha itt már a tabellát hozza be,
akkor sajnos keresned kell egy másik proxy-t. Annyit csinálsz, hogy gugliba beírod, hogy german web proxy és próbálgatsz.
Ha már kijön a regisztrációs űrlap, fontos hogy ne .hu-s email címet adj meg, én gmail-t használtam.
Sikeres regisztráció után azonnal kapod is a 10 eurós kupont (szükség esetén ellenőrizd a spam könyvtárat)

Lehet, hogy sok proxyt kell kipróbálnod, de szerintem 3000 Ft-ért megéri :)

Remélem érthető volt, ha nem kérdezzetek nyugodtan.  :beerchug: :beerchug: ;)

Jelentem nekem sikerült!!!  :beerchug:

köszönet ROSCO   :beerchug: :great: :ok: :redchug:

Milyen proxyt hasznaltal?

Felhasználóként csak egyet engedélyez, úgyhogy adok egyet én is :D

VGWJ9-2175X-HD3JZ-ZDKC7-LG6SUJ

én is köszönöm müködött

Azt hiszem sikerülni fog, találtam olyan proxit ahol végre nem a tabellát hozza be a reg. űrlap helyett. Két aprócska dolog azért lenne:
1; Van egy "2.WÄHLE DEINEN VEREIN" rész. Ott melyiket kell bejelölni a két matyi -"mit Verein spielen" "ohne Verein spielen"- közül? :D
2; Lehet utána törölni a regisztárciót, hogy a jövőben ne küldjenek semmiféle reklámot és szemetet? :D

Illetve még egy dolog: mik a forgatási feltételek?

Idézetet írta: Valenciafan Dátum március 27, 2014, 16:16:32
Azt hiszem sikerülni fog, találtam olyan proxit ahol végre nem a tabellát hozza be a reg. űrlap helyett. Két aprócska dolog azért lenne:
1; Van egy "2.WÄHLE DEINEN VEREIN" rész. Ott melyiket kell bejelölni a két matyi -"mit Verein spielen" "ohne Verein spielen"- közül? :D
2; Lehet utána törölni a regisztárciót, hogy a jövőben ne küldjenek semmiféle reklámot és szemetet? :D

Illetve még egy dolog: mik a forgatási feltételek?

Ohne = játék nélkül ;-)

Létezik vajon még másik csapattal ilyen promo? Kikkel áll még szerződésben a BAH? :D

Köszönöm szépen Chriss, már be is van váltva :D
És neked is kösz Rosco!
Egészségetekre!  :beerchug: :beerchug:


hányszor kell megforgatni kifizetés elött?

heeeeeeeeelp!
40 perce keresek proxykat de egy se jó. hogyan találtatok ti?vagy melyik aza az oldal?

Idézetet írta: andras92 Dátum március 27, 2014, 16:36:31
hányszor kell megforgatni kifizetés elött?

Az e-mailből kibogarászva 3x 1,5-ös oddson.

Eine Auszahlung ist möglich, wenn der Betrag innerhalb von sechs Monaten ab Einlösung 3x zu einer Mindestwettquote von jeweils 1,50 eingesetzt wurde.

Idézetet írta: armintpp Dátum március 27, 2014, 16:38:56
heeeeeeeeelp!
40 perce keresek proxykat de egy se jó. hogyan találtatok ti?vagy melyik aza az oldal?

Én például itt találtam, a legelsőre nyomtam és működött is :D

http://free-proxy.cz/en/web-proxylist/country/DE/all/ping/all

Idézetet írta: Valenciafan Dátum március 27, 2014, 16:39:44
Az e-mailből kibogarászva 3x 1,5-ös oddson.

Eine Auszahlung ist möglich, wenn der Betrag innerhalb von sechs Monaten ab Einlösung 3x zu einer Mindestwettquote von jeweils 1,50 eingesetzt wurde.

köszi