Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akkor így már semmi esély, hogy sikerüljön :/ Jól lemaradtam róla. Valakinek van esetleg egy még fel nem használt kuponja? Nagyon fontos lenne most :/ :)

Idézetet írta: bestd10 Dátum április 05, 2014, 00:54:41
Akkor így már semmi esély, hogy sikerüljön :/ Jól lemaradtam róla. Valakinek van esetleg egy még fel nem használt kuponja? Nagyon fontos lenne most :/ :)

A hozzászólásaid száma (jelenleg 1) nem biztos, hogy azonos a várólistás sorszámoddal...

Mesélhetnél valamit magadról, hogy jobban megismerhessünk!   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum április 05, 2014, 01:49:24
A hozzászólásaid száma (jelenleg 1) nem biztos, hogy azonos a várólistás sorszámoddal...

Mesélhetnél valamit magadról, hogy jobban megismerhessünk!   ;D

Ez nekem is megfordult a fejemben, de ha nem írok akkor még mindig 0 állna ott :). Nem most regisztráltam az oldalra, azt hiszem kb. 1 éve. Mint a rangom is mutatja tényleg csak olvasgatni járok fel. Általában a véleményekre szoktam kíváncsi lenni. Régebb óta fogadok és pókerezek is. Fogadni általában bet365-n vagy néha néha bet-at-homeon :D szoktam. Pókert pedig igyekszem hanyagolni mostanában és sajnos nem azért mert már annyi pénzt kiszedtem az oldalakról. :/:D

És ha regisztráltak a nevembe németországból,de a BAH számlám magyarorzágról lett regelve,szerintetek így kaphatok kupont? Vagy énis lemaradtam? :)

Idézetet írta: Kenyér Dátum április 05, 2014, 18:01:00
És ha regisztráltak a nevembe németországból,de a BAH számlám magyarorzágról lett regelve,szerintetek így kaphatok kupont? Vagy énis lemaradtam? :)

Még a feltételeknél azt olvastam, hogy Svájcból, Németországból vagy Ausztriából kell regelni. Állampolgárság nem volt a feltételek között, elvileg, ha azt mondod, hogy arra jártál túristaként vagy vendégmunkás vagy akkor sem köthetének bele a bónuszba, lényegében egy g-mailról elküldött BAH azonosítót és a Schalkés usernevedet tartalmazó email elég lehet, persze nem árt németül leírni mellé, hogy küldjék a kódot. Próba szerencse.

Közeleg a BL Finel4 kézilabdában!

Ismét van 5 eurós kuponért szavazás a BAH-nál.   ;D ;D


http://www.eurohandball.com/article/18989

Lehet szavazni!
Természetesen a Győr 23 éven aluli játékosa Korsós Dorina!

Hajrá!

Idézetet írta: slices Dátum április 10, 2014, 21:17:30
Közeleg a BL Finel4 kézilabdában!

Ismét van 5 eurós kuponért szavazás a BAH-nál.   ;D ;D


http://www.eurohandball.com/article/18989

Lehet szavazni!
Természetesen a Győr 23 éven aluli játékosa Korsós Dorina!

Hajrá!

Azért ha Korsós Dorina nyeri ezt a szavazást, az a voksolás megcsúfolása lesz.  ;)

Milyen adatokat kell megadni a mailben? :D

Idézetet írta: Knapp Dátum április 10, 2014, 21:25:48
Azért ha Korsós Dorina nyeri ezt a szavazást, az a voksolás megcsúfolása lesz.  ;)
Amennyi magyar kuponvadász van nem lenne meglepetés, ha nyerne! ;D
Már ha rá szavaznak!


Idézetet írta: Cleveland Dátum április 10, 2014, 21:29:44
Amennyi magyar kuponvadász van nem lenne meglepetés, ha nyerne! ;D
Már ha rá szavaznak!

A sportág iránti szeretetem és az, hogy legyen jövőre is ilyen szavazás (na meg vele kupon), nem engedi, hogy rá szavazzak.  :)
Talán majd jövőre...
Ő egyébként még a következő 3 (4?) szezonban is U23-as lesz.

"Best young player vote starts" ezt irtam tárgynak mert nem tom mi kell ez jó vagy mást kellett volna vagy mindegy?

Idézetet írta: civistibi Dátum április 11, 2014, 12:02:50
"Best young player vote starts" ezt irtam tárgynak mert nem tom mi kell ez jó vagy mást kellett volna vagy mindegy?
Szerintem jó lesz, bár a tárgy szerintem lényegtelen is, én most is magyarul írtam tárgynak, hogy "szavazás": Ha tavaly jó volt, idén is jónak kell lennie :D

Akkor, hogy is müködik ez az egesz. Elkuldod a neved lakcimet es a voksot a megadott emailre es visszakuldenek egy levelet amiben a kod szerepel?:)
Masik kerdesem pedig az, hogy mennyi ido alatt kuldik a kodot?:)

Április 25. éjfélig tart a szavazás.Utána 1-2 hét mire kiküldik.