Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tegnap érkezett, VB-s promócióból származó 3 €-s kupont cserélnék BL-döntős, vagy esetleg fourfourtwo újságból származóra, persze nem a múlt századból valóra.  ;D Érdeklődni privátban lehet.

VB 3 eurós kupon. :)
C1Z5D-6US8S-AHJJP-VLN8W-1E97NX

5 elajándékozott kupon után én is cserélnék VB-s kupont bármely másra.. Érd privátban.  2db van még

Sziasztok fiúk.Szeretnék kérni egy utalványt ha lehetséges és van valakinek fölösleges előre is köszönöm szép napot nektek.

Idézetet írta: bea$ Dátum június 07, 2014, 11:06:38
Sziasztok fiúk.Szeretnék kérni egy utalványt ha lehetséges és van valakinek fölösleges előre is köszönöm szép napot nektek.
küldhetek, ha van freemailes postafiókod:-)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 05, 2014, 11:24:31
Ezt tenném, ha lenne felesleg és nem tudnám kinek lepasszolni.  :)
Én is nyertem így kupont egyszer a fórumon, nekem kihívás volt "megdolgozni" érte. (úgy emlékszem, Csacsa írt ki egy egész komoly tippversenyt a kuponért)

Viszont nekem úgy tűnik, hogy a freemailre most "vakon" küldte ki a kuponokat az adoptimal, inkább új ügyfelekre vadászik a betathome, ez meg azt jelenti, hogy sok ezer kupon lapulhat  freemail-es postafiókokban.
Ezért javaslom a főállású kunyerálóknak, hogy a facebookon vagy akárhol kérdezzenek rá az ismerőseiknél, hátha ők is kaptak!  (már ha az ismerőseik még szóba állnak velük...)

feldobtam a labdát:
IdézetIdézetet írta: bea$ - Ma - 11:06:38

    Sziasztok fiúk.Szeretnék kérni egy utalványt ha lehetséges és van valakinek fölösleges előre is köszönöm szép napot nektek.

küldhetek, ha van freemailes postafiókod:-)
http://kepfeltoltes.hu/140607/bah_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sztem ő olyan pasi mint te vagy én

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 07, 2014, 12:36:45
Sztem ő olyan pasi mint te vagy én
én egy szóval se írtam hogy pasi:-)

Én nem mondtam h te mondtad h pasi.. kíváncsi lennék arra freemail fiókra, mikor lett létrehozva.. nem lepődnék meg ha 24óránál fiatalabb lenne.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 07, 2014, 12:45:10
Én nem mondtam h te mondtad h pasi.. kíváncsi lennék arra freemail fiókra, mikor lett létrehozva.. nem lepődnék meg ha 24óránál fiatalabb lenne.
ezen se lepődnék meg:-)
tovább viszem, jelentkezett már citrom mailes is, 3hsz-el:-)
ikertesó:-)

A kunyerálók neve változik, az írásképük és a helyesírásuk változatlan.

Kenyér nevű bohócnak üzenem, baszd meg a 3eurós kupont amivel átbasztál..

Nehéz kenyér ez a kupon cserélősdi.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 08, 2014, 11:29:28
Kenyér nevű bohócnak üzenem, baszd meg a 3eurós kupont amivel átbasztál..

Lehet, hogy így jártál jobban:

Idézetet írta: Kenyér Dátum április 25, 2014, 10:44:42
Tapasztalat, 141eurom bánta... pedig még igazolni is tudnám,hogy Németországban élek! "Kedves Gábor!

Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot a zárolt fogadási számlájával kapcsolatban.

Szeretnénk értesíteni, hogy számlája azért került zárolásra, mert a számlára beváltott ,,Schalke kommt" utalványt csak a Németországban, Svájcban és Ausztriában élő játékosok válthatják be, így az utalvány beváltásával megsértette az Általános Szerződési Feltételeket, ami a számla zárolását vonja maga után.

A fenti feltételek megsértése miatt fogadási számláját nem áll módunkban aktiválni, ebből kifolyólag az Ön és a cégünk között kötött szerződés is érvényét veszti.

Üdvözlettel: "


Idézetet írta: Knapp Dátum június 08, 2014, 12:15:14
Lehet, hogy így jártál jobban:

Így már értem, hogy miért is méltóztatik válaszolni, miután privátjára válaszoltam, amiben 4-4-2-est ajánlott cserére. Hol is érdekelné a kuponom amikor zárolva van a számlája...

Na sebaj, két kuponom még akad, aki gyorsabb az viszi. Ha más promóból származója netán van valakinek azt szívesen fogadom, ha nincs, megelégszem ha megköszöni a beváltó. Bár nagy reményt aligha érdemes fűzni hozzá... ;D
5UF4B-G1SW4-Z3K4M-VELY5-96Z96N
DB96T-1X2B6-52KW3-Y45RP-49WHZX