Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


nem olvastam el mindegyik oldalt...-.- de okoskodjál csak. kidobta a google de most akkor pereld be a googlet.. :DDDDD

Arrról van szó, hogy aki kéreget, kunyerál az nem kap kupont, mert nem szabad kéregetni. Figyelni kell a topicot, ha valakinek van felesleges be szokta irni, ha meg nincs akkor nem.

Foci VÉBÉ kupont cserélnék valami régebbi promósra, kivéve neymaros four four two illetve női ehf szavazásosra. Érd privát.


Idézetet írta: bendehal Dátum szeptember 26, 2014, 13:05:21
Hiányzik ez a topic!  :'(
Sőt, amióta megvolt a blokkolás bejelentése, egyetlen magyart sem sorsoltak ki az 50 EUR-os napi bónuszra! Előtte azért átlag 1/hó volt magyar felhasználó.

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 26, 2014, 19:11:11
Sőt, amióta megvolt a blokkolás bejelentése, egyetlen magyart sem sorsoltak ki az 50 EUR-os napi bónuszra! Előtte azért átlag 1/hó volt magyar felhasználó.
gondolom beállítottak vmi filtert:-)


Nem tudjátok meddig érhető el garantáltan újra a bet-at?(merjek befizetni vagy nem)

Tőled függ. A blokkolást egyszerű megkerülni ha mégis újra elkezdenék.

Én fizettem be a héten és hétfőn kértem le pénzt. Remélem ma megérkezik ált. 2 nap a banki átutalás.

Idézetet írta: civistibi Dátum október 22, 2014, 07:33:15
Nem tudjátok meddig érhető el garantáltan újra a bet-at?(merjek befizetni vagy nem)

Nyugodtan fizess be, ha blokkolják akkor www22.bet-at-home.com oldalon elérhető...

Legalább a születésnapomról nem feledkeztek meg és megdobtak egy 10 euros kuponnal. 
Ez nagyon szép volt tőlük. :great:

Idézetet írta: todika Dátum november 06, 2014, 21:51:19
Legalább a születésnapomról nem feledkeztek meg és megdobtak egy 10 euros kuponnal. 
Ez nagyon szép volt tőlük. :great:

Akkor boldog szülinapot!  :)

Aktív voltál náluk egyébként?

Köszönöm.

A világbajnokság előtt volt az a befizetési bónusz, akkor fizettem be. Azt sikeresen el is vesztettem. Lehet hogy csak kárpótolni akartak.  ;D

De jó tudni, hogy itt még gondolnak rám.

Hamarossan szülinapom lesz.
Gondoltam nem árt írni nekik.  ;D