ChatGPT és a sportfogadás ?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: attila77 Dátum január 18, 2024, 12:24:56első tippje nem volt rosz, 38% hasznot hozott (Mindkét csapat szerez gólt - Igen és várható gólok száma O2,5) -)

Érdekes, hogy erre reagálsz, de a többiek kérdéseire nem. Csak így tovább.

Jó hír hogy végre az új Copilot helyesen értelmezi és olvassa a weboldakat :-D


Idézetet írta: Admin Dátum január 18, 2024, 12:33:08Érdekes, hogy erre reagálsz, de a többiek kérdéseire nem. Csak így tovább.

pontosan nem tudom mire gondolsz, a naplomban még mindneki kérése/kérdésére válaszoltam.

bár elsősorban promptográfus vagyok így is sikerült  elérni a 300 ezret (eredeti 10$-bol)
a kezdeti 50 forintos tétek mára 500-3000-re nőttek. olyan napi 1000hufra állitottam be magam, így a több órás küzdelem napi félórára csökkent (bár nem egyenletes nyilván mert szabadidőm egyrészét áldozom fel)
Tavaly május ota rengeteket fejlődtek a gpt-k, sok uj jelent meg és mint írtam a weboldalakat is jol olvassák.
Copilot annyiban jó hogy nem csak statisztikák alapján dolgozik, hanem meglehet tanítani belsős infók, cashflow, stb adatok keresésére is és hogy emberi reakciokat utánozzon.

Idézetet írta: attila77 Dátum február 04, 2024, 17:33:15pontosan nem tudom mire gondolsz, a naplomban még mindneki kérése/kérdésére válaszoltam.

bár elsősorban promptográfus vagyok így is sikerült  elérni a 300 ezret (eredeti 10$-bol)
a kezdeti 50 forintos tétek mára 500-3000-re nőttek. olyan napi 1000hufra állitottam be magam, így a több órás küzdelem napi félórára csökkent (bár nem egyenletes nyilván mert szabadidőm egyrészét áldozom fel)
Tavaly május ota rengeteket fejlődtek a gpt-k, sok uj jelent meg és mint írtam a weboldalakat is jol olvassák.
Copilot annyiban jó hogy nem csak statisztikák alapján dolgozik, hanem meglehet tanítani belsős infók, cashflow, stb adatok keresésére is és hogy emberi reakciokat utánozzon.

Olvasd vissza ebben a témában a hozzászólásokat, és talán rájössz.  :cya:

Gratulálunk az elért teljesítményedért.

Idézetet írta: Admin Dátum február 05, 2024, 09:01:35Olvasd vissza ebben a témában a hozzászólásokat, és talán rájössz.  :cya:

Gratulálunk az elért teljesítményedért.

köszi
ja ebben lehet igazad van, a maradj talpon játékbol is mindig kimaradok mert nincs időm, legyenszíves aki kérdezni akar az a naplomba tegye már fel a kérdést mert azt figyelem napi szinten, köszi

Mire jó még?
Remekül felismeri a sakkjátszma lementett képét, és add tippet kérésre. Pár történelmi állást lépésről lépésre lejátszattam vele, először azt a tippet adta ami valoban a játékos lépése volt, aztán add más tippet is, amit választva persze pár lépés után eltér az eredeti játéktól, de lényeg hogy felismeri a bemásolt képet.

Ugyanez van pókernél is, kezdő lapoknál megadja a Sklansky kezeket ha kell, illetve a játék előrehaladtával megtippeli a másik játékos lapjait, győzelmi esélyeit, stb...én a Tournament indicator alap funkcioit kérdezem le tőle.
Pókernél egyedül nyilván a hagyományos időkereteknél müxik a dolog mert mire kipötyögi a választ rég vége a játéknak :-D
ACR pokernél szoktam használni a binget és társait.
Rulettnél egyszerűbb megadni a kipörgött számot.

Hú beleolvastam ebbe a topicba tiszta hülyének érzem magam, nem értek nagyjábol semmit... ;D


a bing képről statisztikát továbbra is rosszul olvas, a gemini már jól :-)



A képen a Saraswoti Youth Club 2023/2024-es szezonbeli V.League 2-es statisztikái láthatók. A táblázat az alábbi információkat tartalmazza:

Általános statisztikák

Helyezés: 9.
Lejátszott meccsek: 8 (4 hazai, 4 idegenbeli)
Győzelmek: 3 (2 hazai, 1 idegenbeli)
Döntetlenek: 1 (1 hazai, 0 idegenbeli)
Vereségek: 4 (1 hazai, 3 idegenbeli)
Lőtt gólok: 5 (3 hazai, 2 idegenbeli)
Kapott gólok: 7 (2 hazai, 5 idegenbeli)
Pontszerzés: 10 (7 hazai, 3 idegenbeli)
Kapott gól nélküli meccsek: 3 (3 hazai, 0 idegenbeli)
Gólszerzési átlag meccsenként: 0,62 (0,75 hazai, 0,50 idegenbeli)
Kapott gólok átlaga meccsenként: 0,88 (0,50 hazai, 1,25 idegenbeli)
Átlagosan mikor szerez gólt:
Átlagosan mikor kap gólt:
Nem szerzett gólt: 5 (2 hazai, 3 idegenbeli)
Legnagyobb győzelem: 2-0 (2 hazai, 2-0 idegenbeli, 2-1 idegenbeli)
Legnagyobb vereség: 0-2 (0-2 hazai, 0-2 idegenbeli, 0-2 idegenbeli)

https://www.kepfeltoltes.eu/images/2024/02/25/563gemini.jpg