Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát most naponta max 1 óra ha rámegy, én nagy pénznél sem görcsölök sokat.
És ha van 1.03 szorzó akkor az kivált 3 napot. Ez csak egy példa.
Mivel hétvégén alapból több esemény van. Hétköznap pl. egy csütörtökön lehet nincs semmi, akkor majd rakok pénteken vagy szombaton.

Üdv fogadótársak!

Én is, int itt sokan mások sok éve keresi  a biztos nyerő fogadási stratégiát. Több stratégiát és sportágat is kipróbáltam már.
Tegnap bele botlottam ebbe a fórumba több órán át olvastam eme oldalakat. Úgy vettem ki "még mindig" nem találtuk meg az aranytojást tojó tyúkot.  Vagy tud valaki valamit?
Aki régebb óta fórum tag vagy csak simán több tudással rendelkezik, avagy mindenkitől kérdezném aki eme sorokat olvassa, hogy talált e már valaki közel "jó" startégiát avagy milyen sportágra/eseményre érdemes fogadni? Tudom ez mindennapos kérdés, de ha valaki tud valamit amin el lehet indulni, ami eddig neki bíztató volt azt le ellenőrizném. Mert én már lassan kifogyok a stratégiákból, fogadásokból hogy mit is kéne tenni. Köszönöm!

Idézetet írta: DeedPool Dátum december 12, 2019, 12:55:19
Üdv fogadótársak!

Én is, int itt sokan mások sok éve keresi  a biztos nyerő fogadási stratégiát. Több stratégiát és sportágat is kipróbáltam már.
Tegnap bele botlottam ebbe a fórumba több órán át olvastam eme oldalakat. Úgy vettem ki "még mindig" nem találtuk meg az aranytojást tojó tyúkot.  Vagy tud valaki valamit?
Aki régebb óta fórum tag vagy csak simán több tudással rendelkezik, avagy mindenkitől kérdezném aki eme sorokat olvassa, hogy talált e már valaki közel "jó" startégiát avagy milyen sportágra/eseményre érdemes fogadni? Tudom ez mindennapos kérdés, de ha valaki tud valamit amin el lehet indulni, ami eddig neki bíztató volt azt le ellenőrizném. Mert én már lassan kifogyok a stratégiákból, fogadásokból hogy mit is kéne tenni. Köszönöm!

Ha lenne titkos recept és valaki rájönne az se árulná el. Mindenki sportágra specializálódik és abban probál meg profitot termelni. Neked is ezt javaslom.

Idézetet írta: DeedPool Dátum december 12, 2019, 12:55:19
Üdv fogadótársak!

Én is, int itt sokan mások sok éve keresi  a biztos nyerő fogadási stratégiát. Több stratégiát és sportágat is kipróbáltam már.
Tegnap bele botlottam ebbe a fórumba több órán át olvastam eme oldalakat. Úgy vettem ki "még mindig" nem találtuk meg az aranytojást tojó tyúkot.  Vagy tud valaki valamit?
Aki régebb óta fórum tag vagy csak simán több tudással rendelkezik, avagy mindenkitől kérdezném aki eme sorokat olvassa, hogy talált e már valaki közel "jó" startégiát avagy milyen sportágra/eseményre érdemes fogadni? Tudom ez mindennapos kérdés, de ha valaki tud valamit amin el lehet indulni, ami eddig neki bíztató volt azt le ellenőrizném. Mert én már lassan kifogyok a stratégiákból, fogadásokból hogy mit is kéne tenni. Köszönöm!
többet kell tenni nyerőre, mint vesztőre
:cya:

Idézetet írta: DeedPool Dátum december 12, 2019, 12:55:19
talált e már valaki közel "jó" startégiát avagy milyen sportágra/eseményre érdemes fogadni?

Röviden: kb. erről szól az egész fórum :)

Idézetet írta: DeedPool Dátum december 12, 2019, 12:55:19
Üdv fogadótársak!

Én is, int itt sokan mások sok éve keresi  a biztos nyerő fogadási stratégiát. Több stratégiát és sportágat is kipróbáltam már.
Tegnap bele botlottam ebbe a fórumba több órán át olvastam eme oldalakat. Úgy vettem ki "még mindig" nem találtuk meg az aranytojást tojó tyúkot.  Vagy tud valaki valamit?
Aki régebb óta fórum tag vagy csak simán több tudással rendelkezik, avagy mindenkitől kérdezném aki eme sorokat olvassa, hogy talált e már valaki közel "jó" startégiát avagy milyen sportágra/eseményre érdemes fogadni? Tudom ez mindennapos kérdés, de ha valaki tud valamit amin el lehet indulni, ami eddig neki bíztató volt azt le ellenőrizném. Mert én már lassan kifogyok a stratégiákból, fogadásokból hogy mit is kéne tenni. Köszönöm!

Arra érdemes fogadni, amihez te jobban értesz, mint a többi fogadó és akkor, ha a tippedért megfelelően magas szorzót kínálnak.
Azt pl. mindenki tudja, hogy egy Barcelona-Alaves meccsen melyik csapat az esélyesebb, az viszont már tudatos sportfogadás, hogy te milyen szorzón vagy hajlandó erre fogadni.
Kapsz most erre 1.09-es és 1.18-as oddsot is (és még várjuk a tippmixpro oddsait! hehe), de szerintem a számodra elfogadható szorzót előre meg kell határozni. Engem pl. 1.3-1.4 alatt nem érdekel háromesélyes focimeccs kimenetel, mert nagyon ritkán látok ebben a kategóriában értéket.
Ha 1.1-es szorzókra fogadsz, az azt jelenti, hogy 10-ből 10 meccset kell eltalálnod a nyereségességhez, mert már 10/9-nél is bukóban leszel.
Na most szerintem 10-ből 10-szer nem verné meg a Barca az Alavest. Meg nagyjából egyik első osztályú focicsapat sem a másikat.

A másik oldala meg tényleg az, hogy ha mégis találsz olyan piacokat illetve irodákat, amelyekre stratégiát lehet alapozni, mert általában értékes szorzókat adnak a fogadásaidhoz, akkor azt tényleg nem célszerű reklámozni, mert ha többen rákapnak, akkor az bizony lefelé fogja vinni az oddsokat és bizony az a te nyereségedet csökkenti majd. (vagy éppen az alacsonyabb szorzók miatt fordul majd veszteségesre ugyanaz a stratégia)

Ez persze főleg a kisebb piacokra, kevésbé népszerűbb eseményekre igaz, ahol kisebb tétek hatására is könnyebben módosulhatnak szorzók. Viszont pont ezeken a kisebb piacokon lehetsz "okosabb" az irodánál illetve a többi sportfogadónál.
Ezeken a piacokon a bukik is sűrűbben hibáznak és nem is kapnak olyan gyors visszajelzést - mondjuk az arbosoktól - mint a felkapott eseményeknél.

Idézetet írta: DeedPool Dátum december 12, 2019, 12:55:19
Üdv fogadótársak!

Én is, int itt sokan mások sok éve keresi  a biztos nyerő fogadási stratégiát. Több stratégiát és sportágat is kipróbáltam már.
Tegnap bele botlottam ebbe a fórumba több órán át olvastam eme oldalakat. Úgy vettem ki "még mindig" nem találtuk meg az aranytojást tojó tyúkot.  Vagy tud valaki valamit?
Aki régebb óta fórum tag vagy csak simán több tudással rendelkezik, avagy mindenkitől kérdezném aki eme sorokat olvassa, hogy talált e már valaki közel "jó" startégiát avagy milyen sportágra/eseményre érdemes fogadni? Tudom ez mindennapos kérdés, de ha valaki tud valamit amin el lehet indulni, ami eddig neki bíztató volt azt le ellenőrizném. Mert én már lassan kifogyok a stratégiákból, fogadásokból hogy mit is kéne tenni. Köszönöm!

https://www.oddsportal.com/soccer/saudi-arabia/saudi-professional-league/al-ettifaq-fc-al-fateh-Oz16ncfL/#over-under;2;2.75;0

Ha esetleg egy strategia erdekel ,itt van ez , a Pinnacle oddszait kell megverni!!(koztudott) itt pl a zaro oddsz 1,76 az overre . Ha ugyes vagy akkor a Sbobetnel megfogadtad 1, 85 on es kb ennyi!! de vannak nagyobb oddsz kulobsegek is nem csak 0,09   Dolhetsz hatra . :D  Hosszutavon nem fogsz minuszba menni :D 

Idézetet írta: sunik29 Dátum december 13, 2019, 15:45:07
https://www.oddsportal.com/soccer/saudi-arabia/saudi-professional-league/al-ettifaq-fc-al-fateh-Oz16ncfL/#over-under;2;2.75;0

Ha esetleg egy strategia erdekel ,itt van ez , a Pinnacle oddszait kell megverni!!(koztudott) itt pl a zaro oddsz 1,76 az overre . Ha ugyes vagy akkor a Sbobetnel megfogadtad 1, 85 on es kb ennyi!! de vannak nagyobb oddsz kulobsegek is nem csak 0,09   Dolhetsz hatra . :D  Hosszutavon nem fogsz minuszba menni :D

és ez miért jó? ha jó a találati arány, akkor a pinnacle oddssal is jó :D

Idézetet írta: rektf3st Dátum december 13, 2019, 17:42:47
és ez miért jó? ha jó a találati arány, akkor a pinnacle oddssal is jó :D

Te a talalati aranyt hiszed fontosnak , az a te bajod , majd ra josz(vagy nem) ,h nem az a fontos .

Idézetet írta: sunik29 Dátum december 13, 2019, 18:04:33
Te a talalati aranyt hiszed fontosnak , az a te bajod , majd ra josz(vagy nem) ,h nem az a fontos .

1 tized nem fog semmilyen statot minuszosból plusszba rakni. nagyon maximum 2.00 pinnacle oddsnál, olyan fogadásra ami a statisztika szerint 800 meccsből 400-on jön, akkor számítana az az 1 tized is, feltéve ha mind a 800 meccset meg tudod fogadni egyforma tétekkel


amire az irodák 2-es oddsot adnak, az jóindulattal 800ból 300-350 fog bejönni, aminél nem fog számítani 1 tized odds különbség

Nem akarom tele offolni a forumot , de oszinten szolva nem ertelek , a pinnacle sokszor olyan 95-97% koruli payoutal dolgozik ,  ha igy sem erted h mit jelent 0,10 vagy 0,15 oddsz kulombseg akkor csak farasztom magam. En speciel a vesztes fogadasaimat visszanezem ,h milyen oddszon fogadtam meg es ha veletlenul a tobbseg a pinnacle oddszai alatt van akkor tudom ,h hosszutavon sem lesz jobb a helyzet . Ennyi !!  Ilyen 800db fogadadas peldakrol inkabb nem is reagalok. Aki erti amit irtam az erti , reszemrol lezarva , meg akkor is ha erre a posztra valami ujabb vicceset irsz.

Idézetet írta: sunik29 Dátum december 13, 2019, 18:47:20
Nem akarom tele offolni a forumot , de oszinten szolva nem ertelek , a pinnacle sokszor olyan 95-97% koruli payoutal dolgozik ,  ha igy sem erted h mit jelent 0,10 vagy 0,15 oddsz kulombseg akkor csak farasztom magam. En speciel a vesztes fogadasaimat visszanezem ,h milyen oddszon fogadtam meg es ha veletlenul a tobbseg a pinnacle oddszai alatt van akkor tudom ,h hosszutavon sem lesz jobb a helyzet . Ennyi !!  Ilyen 800db fogadadas peldakrol inkabb nem is reagalok. Aki erti amit irtam az erti , reszemrol lezarva , meg akkor is ha erre a posztra valami ujabb vicceset irsz.

a 800 meccs egy példa volt a számok miatt. nekem mindegy milyen álmokba ringatod magad, ilyen pitiáner módszerekkel nem fog senki kijátszani egy irodát sem

#2262 december 13, 2019, 19:28:48, Knapp
Idézetet írta: rektf3st Dátum december 13, 2019, 18:19:54
1 tized nem fog semmilyen statot minuszosból plusszba rakni. nagyon maximum 2.00 pinnacle oddsnál, olyan fogadásra ami a statisztika szerint 800 meccsből 400-on jön, akkor számítana az az 1 tized is, feltéve ha mind a 800 meccset meg tudod fogadni egyforma tétekkel


amire az irodák 2-es oddsot adnak, az jóindulattal 800ból 300-350 fog bejönni, aminél nem fog számítani 1 tized odds különbség

Már hogyne számítana 1 tized különbség ilyen nagyságrendnél?!
Ennyi erővel mondhatod azt is, hogy a tippmixpronál ugyanolyan könnyű nyereségessé válni, mint a pinnacle szorzóival.

1.8 helyett az 1.9-es szorzó 12,5%-kal nagyobb nyereményt jelent, azaz minden 8. nyertes tipped után egy "ingyen van".
Más megközelítésben:
1.8-as szorzóval 55,55%-os találati arány kell a nullszaldóhoz, 1.9-es szorzóval meg 52,63-as.

A bukik szorzóit kell megvernünk, nagyon nem mindegy, hogy 10- vagy 1,5%-os hátrányból indulunk-e az irodák marzsa miatt


Idézetet írta: rektf3st Dátum december 13, 2019, 18:19:54

amire az irodák 2-es oddsot adnak, az jóindulattal 800ból 300-350 fog bejönni, aminél nem fog számítani 1 tized odds különbség

Ha a bukik mindkét kimenetelre 1.97-es szorzót adnak, amelyből csak 350-350 jöhet be, akkor hol marad 100 tipp a 800-ból?

Idézetet írta: Knapp Dátum december 13, 2019, 19:28:26
Ha a bukik mindkét kimenetelre 1.97-es szorzót adnak, amelyből csak 350-350 jöhet be, akkor hol marad 100 tipp a 800-ból?

valamit nagyon félrenzétél. az én példámban 300-350 közé tehető kettes oddson a nyertes esemény, szóval 500-450 vesztes.