Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Sziasztok!

Olyan excel táblázat után kutatok, ahol ki vannak dolgozva a több eseményes kötések kombinációi abban a formában ahogy azt anno Almeno elkészítette 6-os kötésre (Heinz), vagyis amikor megjátszunk 6 eseményt kombiban de mellette megjátszuk 6/2,6/3,6/4, és 6/5-ben is (57 szelvényen). Tehát 3,4,5,6,7,8,9,10 (trixie, patent, Lucky31, Goliath ilyen nevei vannak ezeknek asszem) eseményekre keresek ilyen excel táblázatot. Azért is írom ide, mert korábban Jaas írta, hogy elkészíti ezeket, nem tudom fel került-e ide.

Köszi a segítséget!

Üdv,
perkon :cya:



Sziasztok, én most egy stratégiát szimulálok, ezt már biztos sokan kipróbáltátok . A lényeg hogy összeszedem a tuti mecseket és X/1 vagy x/2-be rakom meg azaz ha döntetlen akkor is nyerek, és ha nyer az esélyesebb csapat akkor is. Eddig 3 szelvényből 3 bejött! Mindig annyi mecset szedek össze hogy összejöjjön 2,01 ODDS, és nem az egész pénzemet kockáztatom hanem csak egy részét PL: Így kezdtem befizettem 10$, 1$-os max tétel játszom, bejött és így folytattom egészen sokáig:) értitek remélem pl 20$-os banknál már 2$-lesz a tét 50$-nál meg 5$ mindig a bankom 10%-a Szerintem ez jó menedzsment, és hossszútávon elvileg tuti nyereséges! Na de nem ezért írok, az igazi ok az hogy megszeretném tudni akik így fogadnak menyire jó ez a stratégia? Télleg biztonságos és hosszútávon pluszos? Mert nagyon egyszerűnek látszik és pont ezért láttok benne valami csúnyát:) Kérem írjanak azok akik ezt használják vagy már kipróbálták vvagy azok akiknek van valami adatuk az ilyen fogadás tipusról.

Jónak tűnik, ha pedig bevállik akkor remek :great:

DrawNoBet-el, dupla eséllyel vagy külön-külön játszod meg?

Semmi ördöngősség meg buktató nincs ebben, jól kell meccset választani, ennyi. Azért 1.25-1.3-as oddsoknál komolyan oda kell figyelni tényleg. Ugyanúgy lehet vele profitot termelni, mint a szinglizéssel :)

Sziasztok!

Régebben regisztráltam még ide, de inkább pokereztem és nem nagyon sportfogadtam most változott a helyzet:) Nagyon teccik több stratégia is én is egyet kipróbáltam és eddig bejött! Annyi a problémám h pokeren sajnos minuszos lettem és letiltottam a netes oldalakat :-X ... és Tippmixen tolom most :noway:  Van még ilyen elvetemült aki ott jáccik? :)

Kötésben játszom és annyit rakok míg össze nem jön 2,01-es odds általában 2,20 szokott kijön:) eredetileg úgy terveztem hogy befizetek 10$ vagy 2ezer forintot és felteszem mindet  egészen 10ezer Ft-ig vagy 50$-ig aztán rájöttem hogy nagy így a szórás és csak az 5%-át teszem fel mindig, az aktuális bankomnak. Persze ezt nem lehet minden terembe megtenni ezért választom az Unibetet;)  Úgy értem hogy nem minden terem engedi az akár 15 Forintos tétet:D
***
Hát tippmixen már nem igazán játszanak csak az öregek:) meg egy két hobbi játékos:) ugyanis túl kötött szerintem:S kicsi a választék és legtöbbször szarok az oddsok:) persze a döntetlen+martinage stratégia ezen kiválóan alkalmazható kis tétel egy darabig de én nem igazán ajánlom ezt a stratégiát...

Kedves PabloPro 19!

  Korábban én is próbálkoztam eme stratégiával egész jól működött, de hamarosan (sajnos) egy időre fel kellett függesztenem mindent:D

     A tippeket megérzés alapján választod v. különböző tippoldalak segítségével? (Ha igen, javasolhatnál párat!:D

       Tétemelős stratégia szerinted működhet ebben az esetben?

Sziasztok!

  Lenne itt egy másik "stratégia": A piros lapokkal kapcsolatban. Általában 1,20 odds van rá h nem osztanak ki EGYET SEM az adott meccsen. Ha belegondolunk azért elég ritka (kivéve Dél-Amerikai bajnokságok+Ázsia ;D), én csak Európai mérkőzéseket választok. 1000huf-os téttel kezdtem,  20-25 fogadást tettem meg eddig, ha elmegy 5x-özöm a tétet, így visszanyerem az alaptétet.
Általában 5. v  6. meccs szokott elmenni, de következő az 5x-ös téttel mindig bejött!!! Azért elég kevés az esély h 2 egymás után elmenjen!
   Ezt még lehetne fokozni 1-el :) ez már azért húzos: 1000-5000-30000!

    Valaki már próbálkozott ezen módszerrel? Ha igen mik a tapasztalatai? Szerintetek hosszú távon működhet ez a módszer? mert szeretnék egy nagyobb összeget belefektetni mert mint mondtam egész jól működik, EDDIG!

   Köszönettel : 1 KEZDŐ sportfogadó!

Idézetet írta: mukusz745 Dátum október 05, 2010, 23:21:52
Kedves PabloPro 19!

  Korábban én is próbálkoztam eme stratégiával egész jól működött, de hamarosan (sajnos) egy időre fel kellett függesztenem mindent:D

     A tippeket megérzés alapján választod v. különböző tippoldalak segítségével? (Ha igen, javasolhatnál párat!:D

       Tétemelős stratégia szerinted működhet ebben az esetben?

Megnézem a sztár csapatokat hogy kivel játszanak, utána megnézzem a sérülés/eltiltást!!! Majd ezeket összevettem és készítek egy listát, majd fogadok. Tétemelős? Úgy érted hogy befizetsz X összeget legyen ez most 10$ és azt felteszed mind, utána felteszed a megnyert összeget is? Azaz nyertél 22$-árt akkor már a kövre annyit raksz fel? Szentem így is működik de csak rövidtávon!!!! (4-5)szelvényig. Én úgy csinálom, befizettem 10$-árt 5%-ával kezdtem el játszani, ez ugye 0,5 tétet  jelent, ezen a szinte maradtam 20$-ig azaz minden kerek összegnél váltom csak át ezt az 5%-ot, most 23,22$-nál tartok, és 1$-os tétel játszom. Bevallom  idegesítő ez a stratégia:D azaz inkább a bank menedzsmentje az idegesítő, de szerintem még ez is nagyon durva ez az 5%, de a kicsi kezdőtét miatt szerintem muszáj ha csak nem akarunk egy évig 1$-os tét alatt maradni. Szerintem mindenképp rossz az ha befizetünk minimumot és ALL-in-okal próbálunk feljutni. Szerintem ehez a stratégiához legalább 10ezer FT kell befizetni és MAX 200Ft-os téten játszani 20ezerig! LEhet hogy hülyeség ez a nagyon feszes menedzsment de szerintem be kell tartani, hamar eltud menni az a 10ezer forint ha mondjuk már 500FT téten játszunk, (Ez tapasztalat) egyébként írom a tippeket, egy másik oldalon itt a link:http://www.szerencsekapu.com/sportfogadas/naplo-5145  Jó szórakozást, és GL;)

sziasztok segitsen valaki ha tudja h hogy lehet kiszamitani a realis odd-ot vagyis a realis eselyt.mert h pl egy tenisz meccsnel egyenlo kepessegu jatekosoknal pl ahun en jaccok a bet365-nal 1,83as mindket odds,es ha rakok mindkettore 10$t akkor nyerek biztosan 18,3$t 20$befektetessel ami 0,85 szazalekos veszteseg,en ugy fogalmaznam meg a realis odds-ot h 2 volna mindket jatekosnak tehat ugy nem nyerne se az iroda se en.na itt ugy jott ki nekem a realis odds h a 100at elosztottam 1,83al  es megszoroztam 0,9 el igy kb kijon az50 szazalek esely h nyer valamejik,tehat igy kijon a realis szorzo a 2,ezt le probaltam szamolni a foci meccsekre is de nem jott ki,100at elosztotam a szorzokkal es megszoroztam 0,9el es nem jott ki csak 96 szazalek,lehet nem ertitek h mit irok vagy hulyeseget beszelek vagy rosszul fejezem ki magam.de varok velemenyeket

szerintem ebbol nyernek a bukmekerek h realis oddsok alatt kinaljak az oddsokat,pl vegyuk a 2-es szorzot az realisan akkor jonnel ki 0-ra ha a meccsek 50 szazaleka bejon,csak h ok 2 szorzot nem az ojan meccseknek adnak ahun statisztikailag bejohet az 50 szazalek hanem pl ahogy en kiszamoltam a 2-es szorzok 45szazelka jon be ami azt jelenti h rakok mindig 1$t 100szor es ha bejon 45-szor akkor nyertem 90$t es igy kijon a -0,9 10szazalek,es pl az 50szazalekos meccsekre meg nem 2-es oddsot adnak hanem 1,83 es 1,90 kozt
es ezt atszamolva akarmijen szorzora ugy adjak meg a meccseket h minuszba jon ki az ember hosszutavon most nem tudom pontosan de pl az 1.4es oddsokra hosszutavon mindig ugyanavval a tettel jatszva kb 74szazalekos talalati arany kell h pluszba legyunk holot az 1,4 es oddsoknak a realis eselye hosszutavon a 64szazalek h bejon,jo ez  statisztika sokban fugg a meccs kivalasztastol de az mar szerencse,tehat szerintem ahoz hogy hosszu tavon legalabb a 0-at elerjuk ahoz le kel dolgoznunk a fogadoiroda altal megadott 0,9szazalek hatranyt amit a realis szerencsehez kepest megvonnak tolunk
lehet nem montam semmi ujat vagy total hujeseget  kerek velemenyeket vagy kritikakat javitsatok ki

#914 október 10, 2010, 17:44:53, harvy666
nemigazan vagom mit akarsz ebbol kihozni, a bukik nyereségét overlaynek hivjuk és a kiszamitasi modja hogy osszeadod az oddsok reciprokat
példaul: bet 365 ma, foci, Bolton vs  Stoke  2,1 3,3 3,6    az 1 2 X szorzoi

ha ezeket osszeadod akkor kijon  1,05 azaz 105% a buki haszna a 100%on feluli rész
még szép hogy szarabb oddsokat adnak mint az esely, ott sem hulyek dolgoznak, dehát még mindig jobb mint rulettezni  ;)