Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Pedig mikor papíron tesztelgettem dolgokat szinte minden sikerült. Mikor élesbe kezdtem el rögtön olyan negatív sorozatok jöttek amíg papíron addig soha.. lehet csak véletlen de nem hiszem. Tudom logikusan ha mindent ugyanúgy csinál az ember elvileg ugyanazt azt eredményt kéne kapnia, de nálam mégsem ez a tapasztalat.

Idézetet írta: nasgur Dátum január 07, 2013, 08:49:46
Pedig mikor papíron tesztelgettem dolgokat szinte minden sikerült. Mikor élesbe kezdtem el rögtön olyan negatív sorozatok jöttek amíg papíron addig soha.. lehet csak véletlen de nem hiszem. Tudom logikusan ha mindent ugyanúgy csinál az ember elvileg ugyanazt azt eredményt kéne kapnia, de nálam mégsem ez a tapasztalat.

Nem véletlen (azok nincsenek), hanem szórás. Valószínűleg túl kicsi volt mindkét mintád (a teszt és az éles), és minél kisebb egy minta, annál kevésbé tükrözi a stratégia eredményességét. A szórás nagyon tud torzítani.

Idézetet írta: benson Dátum január 07, 2013, 08:52:55
Nem véletlen (azok nincsenek), hanem szórás. Valószínűleg túl kicsi volt mindkét mintád (a teszt és az éles), és minél kisebb egy minta, annál kevésbé tükrözi a stratégia eredményességét. A szórás nagyon tud torzítani.


Lehetséges. Meg igazából azért is élesbe kezdem tesztelni mert kell a Pénz!:D Szóval nemsoká indul a pörgés:)  :D (bet365re várok hogy utaljon).

Uj vagyok itt a forumon, egy velemenyre lenne szuksegem :)

Szerintetek erdemes harom szalon forgatni a penzt az online irodaknal? Pl: Martingale alapu, easy money, meg sima single szelvenyek

Idézetet írta: borgosh Dátum január 07, 2013, 10:30:41
Uj vagyok itt a forumon, egy velemenyre lenne szuksegem :)

Szerintetek erdemes harom szalon forgatni a penzt az online irodaknal? Pl: Martingale alapu, easy money, meg sima single szelvenyek

Bővebben mert én nem értem.köszi

Benson minden egyes szavával egyetértek. Nasgur rendszerében csak annyi szabadság van, h hol helyezi el a kiszállópontokat, mekkora pip esés az, ami kiszállásra kényszerítené. Ezt azonban minta nélkül nem lehet meghatározni, így ha már pénzt akarnék erre áldozni, akkor inkább a betfair historical data-át szerezném be, és tesztelném azon az elképzelésemet.

Idézetet írta: borgosh Dátum január 07, 2013, 10:30:41
Uj vagyok itt a forumon, egy velemenyre lenne szuksegem :)

Szerintetek erdemes harom szalon forgatni a penzt az online irodaknal? Pl: Martingale alapu, easy money, meg sima single szelvenyek

Ha az utolsó kettőre el tudsz pénzt különíteni, akkor igen. Az easy money igazából a bet365-nél kivitelezhető a legjobban, a single tippezéshez a legjobb szvsz a betfair és a pinnacle, a martingale rendszerhez pedig keress vmi öngyilkos klubot.

Idézetet írta: benson Dátum január 07, 2013, 08:39:49
Érdekes dolgokat írtok itt. Ha kidolgoz valaki egy stratégiát, pontos, egyértelmű szabályokkal, amely mindig megmondja, hogy mikor mit kell csinálni (vagyis minden helyzetet kezel), akkor egyrészt döntéseket már nem kell hoznia menet közben (legfeljebb annyit, hogy mikor mennyi profitot vesz ki a rendszerből), másrészt tök mindegy, hogy papíron, vagy élesben csinálja, az eredmény ugyanaz. A stratégia "nem tudja", hogy őt most élesben nyomják, vagy csak tesztelik, így kitolni sem tud a fogadóval. Ezt csak az ember, mint leggyengébb láncszem próbálja bemesélni magának, az érzelmei által, amit persze ki kell zárni.

Ebben teljesen igazad van!
Magamból indultam ki, nálam a trédelésnél a kiszállási pontot befolyásolja a várható profit, a hangulatom, az aznapi addigi teljesítményem, a Kárpát-medence időjárása valamint a gyerekzsivaj is.  :)


Sziasztok! :cya: új vagyok az oldalon és olvasgattam stratégiákat. a napokban szeretném elkezdeni az 1.4-es átlag oddsú fogást, de előtte tisztázni szeretnék pár dolgot ezzel kapcsolatban. Tehát elkezdem a fogadást a tőkém 10%-ával, ha nyerek akkor nyereményem 80%-ával folytatom a következő napon, míg 20% megy a tőkémhez. viszont ha bukok 4 nyertes nap után akkor a már összejött tőkém 10%-ával folytatom következő napon a fogadást vagy visszatérek az elkezdett fogadási összegemhez? illetve működne szerintetek ez a módszer az élő fogadásoknál is, mert akkor egy nap többször is lehetne fogadni, vagy inkább maradjak a napi egy meccsnél!?

 Bele olvasgattam    egy két hrsz be ami a 3 szorzókról írogattatok meg az 50% találati arányról direkt nem néztem az összes hozászolást csak úgy magamban elképzeltem mire rakna az úriember százeres nagyságrendben  ami nagyon tuti lehet ? Én csak  gondolkodom mire nem rakna  :fix végkimenetelekre 1x2 re nem ,1,5 under over sem az a tartomány amivel biztosra mehet 3 odds al  a legvalószínűbbnek tartok egy 1,9 szorzót ezt is az ázsiai hendikepből mert a többi olyan mint a kutya vacsorája  ehhez hozzárendel egy olyan kis szorzót (-kat) amivel kitölti a tátongó 1.1- 1.3  odds határt , ha nem bukik a kis odds   és jön a hendi meg is van a Bűvös hármas :laugh:.Itt elvileg lehetne esély ,hogy sűrűben találjon el 3 oddsot de a kis szorzók bukása és a hendik bukása nem egyezik és ez valószínűleg így is lesz jóval 50% alatt marad. Van ezen kívül egy két variációm de mindegyik esetben bukta lenne a vége.Meg a forumozó kollegák gondoljanak bele ,hány meg hány stratégiát végig csináltak és milyen eredményel ért véget?Nem hiszem  ,hogy bárki a 3 x odds területén találta meg a nagy Őt de nem tartom kizártnak.Aki a fél életét fogadással tölti nem igen tudják megmutatni neki a spanyol viaszt meg őszintén ki lenne az a ..... aki tudja a tutit és eladná , .Én viszont ismerek egy tuti módszert és minden fogadó ismeri  ...nyitni kell egy irodát kedvenc csapatokra kis szorzót adni és esetleg tanácsot ,hogyan fogadjanak ,mert ugyanis múltkor  egy sportfogadáshoz abszolult nem értő barátom felvetette ,amikor beszéltem neki a stratégiákról ,hogy mi van akkor ha a sportfogadó irodák találták ki ezeket a stratégiákat ,hogy a tömegeket akik nem igazán értenek a sportfogadáshoz be etessék őket utána meg már úgyis meg szállottak lesznek .Én kinevettem az ismerősömet pedig ö a laikus szemével rávilágitott lényegre .hogy beetessék ezt a sok embert hogy van szabály egy olyan dologra ami az esetek 95% ában
kiszámíthatatlan   csak mi sportfogadók azt hisszük egy idézőjelbe tett képlettel megtaláljuk a tutit amiről tudjuk ,hogy nem létezik . Egy biztos stratégiát én is ismerek (gondolkodás módot kell váltania annak a fogadónak aki állandóan  vagy hullámozva sokszor rossz tipp mellet dönt) . :cya:

Csak hogy senki ne találgasson, milyen fogadásokból jön össze a 3-as átlagodds lovasz123-nál: lóverseny. Privátban érdeklődtem, befektetni persze nem fogok (nem is ezért érdeklődtem, csak kíváncsiságból).

Idézetet írta: climax Dátum január 02, 2013, 20:34:29
Szia!

Ki tudnád fejteni ezt részletesebben?

köszi

Kicsit megkésve ugyan, de kb. erről van szó:
a Bánkuti úr fogadási szisztémákat árult, ha jól emlékszem,  a Sportfogadás újságban, egyszer rendeltem is tőle egy garnitúrát. Ez a stratégia arról szól, ahogy említettük itt, hogy a jégkorongban (meg az egyre nagyobb gólszámmal bíró sportokban: kézi, kosár stb.) ritka a döntetlen, legalább is focihoz képest. Vannak eltérések, én is láttam már olyat, hogy 7 meccsből 3-4 X is lett, de többségében tényleg egy bajnokságon belül 1-2 döntetlen születik fordulónként.
3 meccset kellett kiválasztani, bár ő valamiért azt javasolta, hogy ebből 2 jégkorong és egy foci legyen, és a 3 meccs H-V oddsait szisztémába rendezve meg kellett játszani. A döntetlenek abszolút kimaradtak, ha a 3 kiválasztott meccsből volt döntetlen, egyből minden bukott. Maradtak a H és V oddsok, azokat pedig a H-H-H és V-V-V kivételével meg kellett játszani, bizonyos elosztásban (ezt tán láthatod itt a régebbi hozzászólásban is), ezek azért maradtak ki, mert a statisztikák szerint ez is ritkán következik be. Mellesleg a H odds mindig a kisebb oddsot, a papírformát jelentette, még ha az adott csapat idegenben játsszon is. Olyankor a "V" volt a "H", érted :) Lényeg, hogy ritka, ha 3 meccsből 3 papírforma vagy 3 meglepetés jöjjön be.

Alkalmasint lefotózom majd a szisztémát, valahol tán megvan papír alapon (a szkennerem nem jó, begépelni pedig nem fogom, több oldal), és közkinccsé teszem.


Nincs véletlen valakinek még hasonló régi Bánkuti-féle stratégiája? Megnéznék 1-2-t.

Sziasztok!

Új vagyok a fúrumon, bwinen fogadok, de nullszaldós vagyok jelenleg. Abban kérném a segítségeteket( Esetleg jaas kollegáét, hiszen apró köze van a dolgohoz) hogy melyik irányba mozdljak stratégia szempontjából, a jaas féle stratégia felé ( 1,4-es odds) vagy az Almeno féle stratégia felé. Szeretnék némi pénzt nyerni, persze  legnagyobb alázattal ami tőlem telik, remélem tudtok segíteni, hogy helyes útra tereljem a sportfogadási stratégiámat. Bankroll menedzsment van, azzal nem lesz gond...:)

Előre is köszönöm, Benji.

Idézetet írta: flamman Dátum január 25, 2013, 22:17:24
Kicsit megkésve ugyan, de kb. erről van szó:
a Bánkuti úr fogadási szisztémákat árult, ha jól emlékszem,  a Sportfogadás újságban, egyszer rendeltem is tőle egy garnitúrát. Ez a stratégia arról szól, ahogy említettük itt, hogy a jégkorongban (meg az egyre nagyobb gólszámmal bíró sportokban: kézi, kosár stb.) ritka a döntetlen, legalább is focihoz képest. Vannak eltérések, én is láttam már olyat, hogy 7 meccsből 3-4 X is lett, de többségében tényleg egy bajnokságon belül 1-2 döntetlen születik fordulónként.
3 meccset kellett kiválasztani, bár ő valamiért azt javasolta, hogy ebből 2 jégkorong és egy foci legyen, és a 3 meccs H-V oddsait szisztémába rendezve meg kellett játszani. A döntetlenek abszolút kimaradtak, ha a 3 kiválasztott meccsből volt döntetlen, egyből minden bukott. Maradtak a H és V oddsok, azokat pedig a H-H-H és V-V-V kivételével meg kellett játszani, bizonyos elosztásban (ezt tán láthatod itt a régebbi hozzászólásban is), ezek azért maradtak ki, mert a statisztikák szerint ez is ritkán következik be. Mellesleg a H odds mindig a kisebb oddsot, a papírformát jelentette, még ha az adott csapat idegenben játsszon is. Olyankor a "V" volt a "H", érted :) Lényeg, hogy ritka, ha 3 meccsből 3 papírforma vagy 3 meglepetés jöjjön be.

Alkalmasint lefotózom majd a szisztémát, valahol tán megvan papír alapon (a szkennerem nem jó, begépelni pedig nem fogom, több oldal), és közkinccsé teszem.


Nincs véletlen valakinek még hasonló régi Bánkuti-féle stratégiája? Megnéznék 1-2-t.

Szia!
Nekem egy ilyen van:

http://data.hu/get/6174593/TmV.pdf

Remélem hasznát veszed!

Tisztelt Fórumtársak!

A surebet és a middle fogadások kombinálási lehetőségén gondolkodom, illetve ennek gyakorlati megvalósíthatóságán.
Ezt elsősorban tradeléssel, in-play-ben.

Példa:
mérkőzés előtt: Under 2.5 @2.05
in-play-ben: Over 1.5 @2.05

Amennyiben sikerül ezt a két fogadást megtenni, bármilyen eredmény is születek, biztos a nyeremény (2.5%), viszont, ha pontosan 2 gól esik ezen a mérkőzésen, mindkét fogadás nyer (jackpot: 105%).

Jelenleg én még csak az "alapszabályok" lefektetésénél járok (sportág, piac, odds kutatás), be és kiszálló pontok, veszteség minimalizálás meghatározása, stb.

Ha van már valakinek tapasztalata, véleménye - akár pozitív, akár negatív - nagyon megköszönöm, ha megosztja velem(ünk), hogy érdemes-e egyáltalán ezzel foglalkoznom...