Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1485 március 04, 2013, 17:39:53, vmlinuz
Idézetet írta: Falcon7 Dátum március 04, 2013, 11:19:05
Sziasztok! Egy kicsit konszolidáltabb tipsterek oldalát szeretném górcső alá vetetni veletek, ha van információtok róluk.



Ismeri valaki? A tippek oldalon mindennap közzétesznek tippeket, és van egy online skype csoport, ahol napi tipposztás van egyéb stratégiákra. egyszeri 5k-t kérnek a csoporthoz. Átverés vagy sem? Tudnátok segíteni.

Elnézést kérek, nem reklámnak szánom!

Ahogy nézem, tesznek fel ingyenes tippeket is, azzal tehetsz egy próbát!
Bár csak mostanában indulhatott az oldal...

Olyan szempontból nem hiszem, hogy átverés, hogy stratégiákat is leírnak, ami azt mutatja, hogy foglalkoznak sportfogadással, persze ettől még a tippjeik lehetnek veszteségesek és nyereségesek is...

Idézetet írta: Falcon7 Dátum március 04, 2013, 11:19:05
Sziasztok! Egy kicsit konszolidáltabb tipsterek oldalát szeretném górcső alá vetetni veletek, ha van információtok róluk.

link törölve

Ismeri valaki? A tippek oldalon mindennap közzétesznek tippeket, és van egy online skype csoport, ahol napi tipposztás van egyéb stratégiákra. egyszeri 5k-t kérnek a csoporthoz. Átverés vagy sem? Tudnátok segíteni.

Elnézést kérek, nem reklámnak szánom!

Szerencsére lementettem a hétfői tippjeiket. Berakom róla a képet. Ha megvan még valahol a címük , próbáld megkeresni a tippjeik között. Előre szólok, nem fogod megtalálni őket. Hogy miért? Mert vesztettek, és a veszteseket utólag törlik. Remélem segítettem.

Sziasztok! Még teljesen kezdő vagyok a netes sportfogadásban. Most tervezek a b365 regizni. Azt a kevéske összege tamit erre szánok a gól piacon szeretném forgatni. Addig is figyelem a fórumos naplókat, igyekszem tanulni. A kérdésem az lenne hogy mit javasoltok a stat utáni fogadást vagy inkább a meccs állása utánit? Melyiknek mi az előnye,hátránya? Mert itt úgy látom mindenki másra esküszik. Köszi a válaszokat.

Idézetet írta: Alibi Dátum március 06, 2013, 10:41:29
Sziasztok! Még teljesen kezdő vagyok a netes sportfogadásban. Most tervezek a b365 regizni. Azt a kevéske összege tamit erre szánok a gól piacon szeretném forgatni. Addig is figyelem a fórumos naplókat, igyekszem tanulni. A kérdésem az lenne hogy mit javasoltok a stat utáni fogadást vagy inkább a meccs állása utánit? Melyiknek mi az előnye,hátránya? Mert itt úgy látom mindenki másra esküszik. Köszi a válaszokat.

Szia!

Nem igazán értem a kérdésed. Addig megvan, hogy statisztikák alapján, de a "meccs állása utáni" alatt nem tudom mire gondolsz.

Ha statisztika alapján fogadnál, mindenképpen figyelmedbe ajánlom a következő honlapot: http://www.stat-football.com/en/ . Itt mindent megtalálsz a gólokról amit csak szeretnél, főleg ha első/második félidő téren "vadászol". Valamint szerintem mindenképp számolj átlagokat(esetleg eredmenyek.com tabellái), de így nagyon nehéz segíteni.

Egyáltalán milyen piacot néztél ki magadnak? over 1,5, over 2,5 esetleg under? Meccs előtt fogadnál, vagy élőben?

Kicsit fejtsd ki jobban légyszíves, mert így csak a sötétbe tapogatózok :)

Szia!
Igazad van nem írtam körül egyértelműen. A fogadásokat élőben tenném. Nem tudom mi itt a szokás lehet-e neveket írni de írok. Van egyszer egy "tomiszi taktika" mindíg egy és általában az első gólra fogadva.  Hasonló a "laudrup taktika" aki szintén egy de nem feltétlenül az első gólra pályázik. És van a "bakter féle taktika". Valamelyik napló bejegyzésében írta hogy nem igazán fekszenek neki a statos tippek. Gondolom ha úgy látja a meccs alakulását rak a 75. percben is még egy gólra mert mondjuk a meccs képe alapján gólra számít. Laudrup pedig sokszor leírja hogy azért tett meg egy gólt mert pl. 12/11 félidei over mutatója volt a csapatnak. Elsősor n a n0.5 overrel tervezek kezdeni élőben. Bocsánat ha rosszul írtam valakinek a nevét ez a második hozzászólásom. Szóval élő fogadásnál stat vagy meccsképe a jobb taktika?

Idézetet írta: Alibi Dátum március 06, 2013, 17:06:27
Szia!
Igazad van nem írtam körül egyértelműen. A fogadásokat élőben tenném. Nem tudom mi itt a szokás lehet-e neveket írni de írok. Van egyszer egy "tomiszi taktika" mindíg egy és általában az első gólra fogadva.  Hasonló a "laudrup taktika" aki szintén egy de nem feltétlenül az első gólra pályázik. És van a "bakter féle taktika". Valamelyik napló bejegyzésében írta hogy nem igazán fekszenek neki a statos tippek. Gondolom ha úgy látja a meccs alakulását rak a 75. percben is még egy gólra mert mondjuk a meccs képe alapján gólra számít. Laudrup pedig sokszor leírja hogy azért tett meg egy gólt mert pl. 12/11 félidei over mutatója volt a csapatnak. Elsősor n a n0.5 overrel tervezek kezdeni élőben. Bocsánat ha rosszul írtam valakinek a nevét ez a második hozzászólásom. Szóval élő fogadásnál stat vagy meccsképe a jobb taktika?

Statisztika alapján kiválasztod a meccset aztán a meccs képe alapján eldöntöd érdemes-e tenni rá. ;)

#1491 március 06, 2013, 18:47:43, Polypo
Idézetet írta: Alibi Dátum március 06, 2013, 17:06:27
Szia!
Igazad van nem írtam körül egyértelműen. A fogadásokat élőben tenném. Nem tudom mi itt a szokás lehet-e neveket írni de írok. Van egyszer egy "tomiszi taktika" mindíg egy és általában az első gólra fogadva.  Hasonló a "laudrup taktika" aki szintén egy de nem feltétlenül az első gólra pályázik. És van a "bakter féle taktika". Valamelyik napló bejegyzésében írta hogy nem igazán fekszenek neki a statos tippek. Gondolom ha úgy látja a meccs alakulását rak a 75. percben is még egy gólra mert mondjuk a meccs képe alapján gólra számít. Laudrup pedig sokszor leírja hogy azért tett meg egy gólt mert pl. 12/11 félidei over mutatója volt a csapatnak. Elsősor n a n0.5 overrel tervezek kezdeni élőben. Bocsánat ha rosszul írtam valakinek a nevét ez a második hozzászólásom. Szóval élő fogadásnál stat vagy meccsképe a jobb taktika?

Sleve röviden összefoglalta a lényeget, tényleg ez a legjobb útja ennek a játéknak.  :D

Én most hagytam fel amúgy ezzel a stratégiával, mert nekem egyszerűen nem működött. A legrosszabb az egészben, hogy  a saját hibáim miatt futott zátonyra a projekt.

Tomiszi féle rendszer: Ez volt számomra a legcélravezetőbb. Szinte minden meccsre ki volt számítva, hogy mekkora esélye van, hogy lesz gól, mennyit rúgnak, mennyit kapnak, milyen formában vannak stb. Rengeteg meló volt, de amíg csak ezt játszottam volt profit, igaz minimális. Ahogy egyre lazábbra vettem a szűrőket, nem tudtam nyerni így. Szóval jött a:

Laudrup féle rendszer: Na itt kezdődtek a problémák, mert azt hittem az ő rendszere laza, aztán játék közben kiderült, hogy mégse  :redchug: Láttam, hogy azon a meccsen ahol általában van 1 gól, jött még egy legalább. Ész nélkül elkezdtem fogadni mindenre, félidőben összecsapott elemzésekkel. Igaz jól indult, de aztán elvitt mindent. Persze ezzel nem azt mondom, hogy ez nem működhet, csak egyszerűen nekem nem volt önfegyelmem hozzá és túl gyorsan akartam túl sokat. Mióta kipróbáltam a rendszerét,  még inkább minden tiszteletem Laudrup-é hogy képes betartani ilyen játék közben a saját szabályait. Szóval szerintem ezzel csak úgy próbálkozz, ha az egész meccsre vannak adataid és nagyobb önuralmad van mint nekem. (mondjuk az utóbbi nem nehéz  :) )  (szóval úgy igazából ezt ki se próbáltam, jobban belegondolva)

Bakter féle rendszer: Hát ezzel próbálkoztam a legkevesebbet. Ehhez igazából nem is nagyon tudok mit hozzáfűzni, mert csak azokat a meccseket néztem, amiről már volt statisztikám.


Összegezve, már mind a három módszerről bebizonyosodott, hogy lehet nyereséges, hogyha jól használják.

Néhány jó tanács, ami működött nálam:

-min 1,50es odds, ha mindent ilyen oddson tettem volna, talán még most is játszanék
-futbol24.com - 15 perces bontásokban mutatja, hogy a csapatok mikor szereznek gólt
-stat-football.com/en/ - statisztikák
-ha esetleg még nem tetted volna meg, olvasd végig szerintem Tomiszi naplóját és ezt a topicot: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,9599.0.html

Remélem tudtam segíteni és több sikered lesz mint nekem!   :ok:

Idézetet írta: Alibi Dátum március 06, 2013, 10:41:29
Sziasztok! Még teljesen kezdő vagyok a netes sportfogadásban. Most tervezek a b365 regizni. Azt a kevéske összege tamit erre szánok a gól piacon szeretném forgatni. Addig is figyelem a fórumos naplókat, igyekszem tanulni. A kérdésem az lenne hogy mit javasoltok a stat utáni fogadást vagy inkább a meccs állása utánit? Melyiknek mi az előnye,hátránya? Mert itt úgy látom mindenki másra esküszik. Köszi a válaszokat.

Szia!
Én is próbáltam egy "stratégiát" a gól piacon, megosztom veled, hátha tudok segíteni. Kiválasztottam két EGYSZERRE KEZDŐDŐ élő meccset, megnéztem a csapatok statisztikáit, és ha mindkét csapat gól/meccs átlaga 2,5 fölött van, akkor megvan a két meccs. Ha a 15-20. perc környékén nincs gól a meccsen, akkor felugrik a 0,5 gól felett szorzója kb 1,1-1,12-re, amit ha a másik ugyanilyen időpontban zajló meccsel összekötök, így körülbelül 1,25-ös lesz. Fontos, hogy ez alá ne menjen az össz szorzó,ill ha született gól, akkor hagyjuk a meccset. A lényeg h 4-et kell nyerned, hogy beleférjen egy hiba, de ha tényleg lelkiismeretesen nézd a statisztikákat, akkor erre nem nagyon fog sor kerülni...(a soccerway.com-ot használtam). Nekem sajnos nem vált be, mert nem voltam elég fegyelemzett, olyan meccsekre is fogadtam, amiknek nem jártam utána,  így az első 13 fogadásom jött, utána elkönnyelműsködtem, és 4-ből 3-at vesztettem... De ha sok időt töltesz gép előtt, akkor ajánlom! Elég lassú, de hétvégén több meccs közül is választhatsz, egyszerre több szálon is fogadhatsz, ami eléggé felgyorsítja a folyamatot. Hétközben is rengeteg meccset "ad" élőben az általam használt fogadóiroda (nem tudom, h le lehet-e írni a nevét, bet365 :D ). További sok sikert!

Olvastam egy erdekes strategiat.Kosarlabdara alkalmazhato.Bet 365 nel van olyan opcio h arra fogadunk h az adott negyedben egyik csapat sem eri el a 20 pontot.A szorzok az adott merkozestol,csapattol es ligatol fuggoen pl NBA nel 19-25. es kiegyensulyozottab merkozesek eseten 3-4 es szorzok vannak.Ha az adott merkozesen pl az elso negyedben egyik csapat sem eri el a 20 pontot vagyis nyertunk akkor tovabblepunk, ha meg az elso negyedben eleri a 20 p akkor tetemelessel dolgozunk.Termeszetesen NBA-ra nemigazan erdemes fogadni m ott nagyon sok kosar van sok pontot gyujtenek be.Francia,gorog,olasz,torok,szloven,indonez es orosz..ezekre erdemes fogadni.Velemeny? :)

Idézetet írta: Galt88 Dátum április 12, 2013, 00:43:19
Olvastam egy erdekes strategiat.Kosarlabdara alkalmazhato.Bet 365 nel van olyan opcio h arra fogadunk h az adott negyedben egyik csapat sem eri el a 20 pontot.A szorzok az adott merkozestol,csapattol es ligatol fuggoen pl NBA nel 19-25. es kiegyensulyozottab merkozesek eseten 3-4 es szorzok vannak.Ha az adott merkozesen pl az elso negyedben egyik csapat sem eri el a 20 pontot vagyis nyertunk akkor tovabblepunk, ha meg az elso negyedben eleri a 20 p akkor tetemelessel dolgozunk.Termeszetesen NBA-ra nemigazan erdemes fogadni m ott nagyon sok kosar van sok pontot gyujtenek be.Francia,gorog,olasz,torok,szloven,indonez es orosz..ezekre erdemes fogadni.Velemeny? :)

Nekem nincs tapasztalatom a kosarlabdarol...ezert nem probalnam ki, de lehet jovoje...

#1495 április 20, 2013, 19:32:18, Fehérgyarmat
sziasztok

keresgélek a stratégiák között és szinte mind használható brm, kitartás, viszonylag jó tipp % esetén

beírok párat és szeretném, ha véleményeznétek... gondolok itt arra, használható, nincs rés a pajzson vagy ha van az minimális és lehet veszteség minimalizálni, ha úgy alakul

1, Betfairen LayTheDrawn-nál jó tippeknél főleg hazait támogatva elég szép haszon elérhető

kérdésem, hogy hol ha/van a buktató? Elég könnyűnek tűnik, mert jó tippekkel biztosítva 0-0-át
3.5 lay. 5.5 back esetén Tétünk 10% profit/meccs, ha félig vagy nem biztosítjuk magunkat, mert szinte biztosak vagyunk a gólba, akkor ez kb. Tétünk min. +30%/meccs

amennyiben 0:0, akkor ugye vissza jön biztosításnál tétünk, ha nem tettünk, akkor bukunk elég keményen 2.5 Tétet

amennyiben underdog lövi,akkor kb. kis bukóval,0%/meccs... minusz, ha van biztosításunk

további kérdés, hogy ha nagy téttel tolom, akkor felmerülhetnek problémák gondolok itt arra, hogy nincs elég pénz a piacon ergo hiába layeltem nem tudom backelni vagy fordítva... gondolom ezt kilehet küszöbölni, hogy figyeljük a piacot és nagy* meccsekre teszünk

ennyi lenne vagy valamit kihagytam?

köszi
FGY.

2, Magas odds 1,7-X leginkább hazai csapatot favorizálni, de megfelelő meccs esetén idegen is mehet

pl: Xerex-LasPalmas ahol idegenbe lévőt favorizáljuk 2 oddsal D 3* odds

Meccs előtt fogadjuk favoritot 1 Téttel, ha minden jól alakul itt lesz a legmagasabb odds kivéve ugye, ha meccs közbe undegdog vezetést szerez vagy meccs után pár percel, de kétlem, hogy sokkal magasabbra megy ilyenkor főként 2 odds felett

Meccset figyelve:

0:0 esetén visszafogadjuk D-t .2 odds-nál... ekkor visszajön a elment favorit tétünk,
de 0-ba leszünk, ha stabil a meccs, akkor nagyobb téttel fogadjuk D-t és profit lesz,
ha véletlen vezetést szerez favorit 0, undergod -1 Tét, ha biztosítás után underdog gól -2bi

meccs előtt lehet biztosítani 0:0-ra ami elég magas odds szokott lenni igaz ekkor a favorit profitját csökkentjük

1:0 esetén meccstől függően, de számításaim szerint elfogadjuk -1 Tétet,
ha szépít, akkor megint csak meccstől függően döntünk, hogy D-t favorizáljuk e, 0-ra kihozni vagy bízunk favorit vezetésében ekkor:

1000 Tétnél lesz 2000 favoriton
ha nem várható gól, akkor D-re 0 vagy többet 1000 Tétet, plusszért többet

0:1 esetén amennyiben favorit, akkor nem biztosítunk D-t nullára és tiszta profit 1 TÉT,
amennyiben várható az egyenlítés biztosítjuk D-t amire ekkor elég magas odds lesz ahhoz,
hogy a favorit profitja ne mennyen el ekkor csak, akkor bukunk, ha underdog megfordítja a meccset amire ugye kicsi az esély, de meg van

jelen esetben LasPalmas vezetés és bíztam a favorit sikerében
majd 1:1 undergod egyenlítés lett ekkor vártam és D esetén biztosítok vagy profitot elérő Tétet teszek... LasPalmas újból vezet 1:2... ekkor bebiztosítom és csak akkor bukok, ha fordít underdog

jó meccs választásnál, megfelelő magas oddsokkal, biztosítás.... meccstől függően TÉT 50-100% hozható/meccs

várom a véleményeteket
FGY

Idézetet írta: Fehérgyarmat Dátum április 20, 2013, 19:26:10
sziasztok

keresgélek a stratégiák között és....
köszi
FGY.
Szia Fehérgyarmat!
Lay the Draw-nál, hogy biztosítod be az Underdog vezetést 0% körüli veszteségre?
Köszi

Idézetet írta: Revolucion Dátum április 22, 2013, 10:39:31
Szia Fehérgyarmat!
Lay the Draw-nál, hogy biztosítod be az Underdog vezetést 0% körüli veszteségre?
Köszi

hali

jó meccs választás esetén ilyeneken ritkán kell ezen törni a fejünket,
de amikor udog lő, akkor is feljebb megy a BACK-D odds, ha kicsit is, de felmegy
ekkor vissza backelem, ha nem bízok/alakul a favorit fordításában. Egyenlítés nem jó nekünk.
Jöhet a következő meccs vagy, ha kiegyenlít mégis favorit és még benne van gól,
akkor layelem megint D-t.
Olvastam, hogy ilyenkor Backeljük 50% Téttel D-t,  75% Téttel pedig Layeljük udogot,
de amikor ilyen helyzet volt, akkor minusz volt, de vszínű a rossz tétel helyezés vagy a késői meglépése miatt, de eddig pár alkalommal fordult ez elő udog vezetés és hagytam, mert meccs elején voltunk... fordítottak és sima liba. Többségében jön a favorit gól aztán meccstől függően backelem vagy hagyom futni pl: hétvégén volt egy meccs ahol favorit vezetett és backelni akartam megtettem és sztem párosodott is aztán lezárták valencia bepakolta malagát :D erre nézem, hogy wtf nem backelte így jött max.valjú :great:

viszont azt hiszem hagyom ezt a stratégiát és az alatta lévőt tolom, mert jobb tét/%-t hoz még, akkor is, ha biztosítok és vissza fogadok favorit gólnál magas D-re... persze, ha udog vezet vagy fordít, akkor meccstől függően vszínű kuka vagy improzni kell, de magas favorit oddsnál van miből visszafogadni

pl: ha valencia-malaga nem alakul gólzáporral, akkor meccs előtti TÉTx1,71 0.71TÉT-ből sztem 5odds D-re min. volt  és 1:0-nál egy idő után biztosítok 1/5=0.2TÉTel, ha bízok nem bízok valenciába, ha nem és malaga tolja, akkor D-re többet, H-t 0-ra.... elsőnél 0.5TÉT profit vegyünk ebből egy -0,1-es 0:0-s biztosítás, akkor is 0,4TÉT profit.... de ezt meccs választással ki lehet küszöbölni vagy, ha valahol D-re alakul, akkor is lehet improvizálni és kihozni 0 vagy kicsi minuszra

ha hülyeséget írnák jelezzétek ::) ;)
FGY.

Kösz a kimerítő választ.
A 2. stratégiádnál szerintem az a buktató, hogy ilyen magas oddsokat(1,7-2) csak kétesélyes meccseken lehet találni és itt a favorit nem is igazán favorit. A kb. 50%-os profit(biztosításnál!) viszont igen csábító! Mindenesetre gondolatébresztő stratégia.
Sok zöldet!