Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: betörő Dátum január 11, 2014, 17:38:45
http://www.hazipatika.com/psziche/fuggosegek/cikkek/csak_penzkidobas_a_loverseny/20140108115353?utm_source=www.startlap.hu&utm_campaign=Startlap_Aktualis_20140111&utm_medium=click&utm_content=http%3A%2F%2Fwww.hazipatika.com%2Fpsziche%2Ffuggosegek%2Fcikkek%2Fcsak_penzkidobas_a_loverseny%2F20140108115353#a3

Hogy miért nem lehet hosszú távon nyereséges valaki :)

Ez egy hülyeség, mivel maga a lovak kiválasztása is rossz. Innentől kezdve az egész kísérlet, teszt értelmezhetetlen.
Ezt  csinálják élőben akik évente egyszer kimegya lovira és felteszi a pár ezer forintját szórakozás gyanánt.
A profik max 3-4 futamban játszanak nagy pénzért. A többiben meg figyel és jegyzetel...

Idézetet írta: Irtis Dátum december 16, 2013, 21:59:43
Szerintem az élő oddsok változása alapvetően automatikus, de egy trader követi a meccset, beleszólhat, meghatározhatja a változás ütemét, felfüggesztheti a piacot stb. A nem TV-s meccseken a helyszínen ül egy emberke, és nyomogatja a tabletet, hogy éppen ki támad, mi történik. Már csak azért is, mert egy 11-es vagy piros lap esetén hamar le kell zárniuk a piacot. A szorzók változása viszont tuti nem csak a beáramló tétektől függ, egy buki nem fogadási tőzsde. A kevésbé népszerű meccseken simán nem is érkezhet elég fogadás, hogy megfelelően működjön a piac, pl. egy magyar ligakupa meccsen.

Ezt nem is értem, hogy gondolod ::) Minden fogadó iroda megfizet, 150, 200 embert több kontinensen, akik ott ülnek a meccseken és nyomogatják a tabletet? ;D
Hol lehet ilyen állásra jelentkezni...? :D ;)

Szerintem így van. Az tuti, hogy Honvéd meccsen már láttam ilyen emberkét  :).

Idézetet írta: Irtis Dátum január 13, 2014, 11:15:53
Szerintem így van. Az tuti, hogy Honvéd meccsen már láttam ilyen emberkét  :).

Nem állítom, hogy nincs igazad, mert nem tudom bizonyítani, de szerintem ez nem érné meg az irodáknak. Nehezen tudom elképzelni.
Persze lehet... a magyar meccseken is azért van az a tömeg :D, van 10 drukker, meg 25 irodai tablet-es ember, megfigyelőként. ;D ;D

Segítséget szeretnék kérni!! :D ::)

Ha valaki tud olyan oldalakat, ahol gól statisztikák vannak akár külföldi is lehet.
Kérem tegye be ide a linkjét.
Próbálkoztam a guglin, de nem sok sikerrel
Köszi :beerchug:

Idézetet írta: Gake Dátum január 13, 2014, 14:14:39
Nem állítom, hogy nincs igazad, mert nem tudom bizonyítani, de szerintem ez nem érné meg az irodáknak. Nehezen tudom elképzelni.
Persze lehet... a magyar meccseken is azért van az a tömeg :D, van 10 drukker, meg 25 irodai tablet-es ember, megfigyelőként. ;D ;D

Szerintem ez az irodáknak úgy érheti meg, ha egy külsős cégtől rendelik meg ezeknek a meccseknek a követését és nem maguk csinálják. Így nem kell embereket "állományban tartaniuk" csak ezért , ráadásul utaztatni és megszervezni, hogy minden meccsen legyen emberük, az is nehéz feladat.
(ugyanakkor a cég meg több irodának is eladhatja a szolgáltatást egyszerre)
A pénzforgalom bonyolításánál is ilyesmit csinálnak: például az Envoy gyűjti tucatnyi irodának 100 országban a pénzt, ami az irodának olcsóbb és kevesebb adminisztrációt is jelent amellett, hogy ezekben az országokban helyi utalással be lehet hozzájuk fizetni.

Abban is látok kockázatot, hogy a bukik a tévé előtt nézik a meccset, miközben a nézők élőben akár egy mobiltelefonnal is megoldják a fogadást és ugye a helyszínen gyorsabban juthatnak információhoz.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 14, 2014, 10:42:12
Szerintem ez az irodáknak úgy érheti meg, ha egy külsős cégtől rendelik meg ezeknek a meccseknek a követését és nem maguk csinálják. Így nem kell embereket "állományban tartaniuk" csak ezért , ráadásul utaztatni és megszervezni, hogy minden meccsen legyen emberük, az is nehéz feladat.
(ugyanakkor a cég meg több irodának is eladhatja a szolgáltatást egyszerre)
A pénzforgalom bonyolításánál is ilyesmit csinálnak: például az Envoy gyűjti tucatnyi irodának 100 országban a pénzt, ami az irodának olcsóbb és kevesebb adminisztrációt is jelent amellett, hogy ezekben az országokban helyi utalással be lehet hozzájuk fizetni.

Abban is látok kockázatot, hogy a bukik a tévé előtt nézik a meccset, miközben a nézők élőben akár egy mobiltelefonnal is megoldják a fogadást és ugye a helyszínen gyorsabban juthatnak információhoz.

Ebben így van valami ráció. Bár én azt gondolom, hogy az irodák közel sem kerítenek akkora fenek ennek a dolognak mint mi fogadók.
Eleve az odds, és az esély% különbségből megvan meccsenként a 6-10%-os hasznuk.
Ha meg nagyon elszaladna a ló egy fogadással akkor meg van egy automatika beállítható értékekkel, mint a forexnél, és az automatikusan lenyomja az oddsot.



Idézetet írta: Gake Dátum január 14, 2014, 09:07:25
Segítséget szeretnék kérni!! :D ::)

Ha valaki tud olyan oldalakat, ahol gól statisztikák vannak akár külföldi is lehet.
Kérem tegye be ide a linkjét.
Próbálkoztam a guglin, de nem sok sikerrel
Köszi :beerchug:

https://www.doxxbet.com/hu/

Idézetet írta: Gake Dátum január 14, 2014, 11:00:34
Ebben így van valami ráció. Bár én azt gondolom, hogy az irodák közel sem kerítenek akkora fenek ennek a dolognak mint mi fogadók.
Eleve az odds, és az esély% különbségből megvan meccsenként a 6-10%-os hasznuk.
Ha meg nagyon elszaladna a ló egy fogadással akkor meg van egy automatika beállítható értékekkel, mint a forexnél, és az automatikusan lenyomja az oddsot.

Az biztos, hogy a technikai fejlődés nem az irodáknak kedvez ezen a téren! Netképes okostelefon vagy tablet nem volt minden nézőnél korábban.

Ráadásul van olyan iroda, amely csak 2-3% hasznot épít a szorzóiba, illetve ahhoz, hogy az általad említett 6-10% bejöjjön, megfelelő arányban kell jönnie a téteknek.
Azt hiszem, az irodák inkább azon keresnek többet, hogy a legtöbb játékos kiutalás nélkül addig játszik, míg van pénz a számláján, hiába nyert előtte akár többször...
Persze matematikailag összességében vesztésre vagyunk ítélve, ha jól vannak kalkulálva a szorzók, de nekem úgy tűnik, hogy az emberi mohóság és "felkészületlenség" (pl. extra kötések vagy túl sűrű meggondolatlan élő fogadás, valamint money management hiánya) több hasznot hoz az irodáknak.

Ha lenyomja a szorzót, az általában már késő, hisz az addig megtett téteket a korábbi szorzóval kell kifizetnie. Persze az egyik oldalon lenyomott szorzó a másik oldal megjátszásához "kedvet csinál", így lehet csökkenteni a kockázatot, mert egyenletesebben oszlanak meg a feltett tétek.

Azt sem tartom kizártnak, hogy az irodák mondjuk 1.8-as szorzóval kiírnak egy eseményt, majd ugyanazt a beáramló tétekkel megteszik egy komolyabb bukinál 1.9-ért.  :D
Mondjuk nem tudom, hogy legálisan köthetnek-e "viszontbiztosítást", de ez már tényleg garantált hasznot jelentene nekik.


Olvastam pár hete egy olyan stratégiáról, hogy 2.50-3.00-2.50 körüli szorzós meccsek mindhárom kimenetelét megtesszük más irodánál, martingale rendszerrel... ez nagyon megtetszett, valaki tudná linkelni? Sajnos sehol sem találom... átolvasnám mégegyszer.

Idézetet írta: spmx Dátum január 25, 2014, 00:51:48
Olvastam pár hete egy olyan stratégiáról, hogy 2.50-3.00-2.50 körüli szorzós meccsek mindhárom kimenetelét megtesszük más irodánál, martingale rendszerrel... ez nagyon megtetszett, valaki tudná linkelni? Sajnos sehol sem találom... átolvasnám mégegyszer.

Inkább ne tedd!    ;D

Az csak önámítás, mert van minden körben nyertes szelvényünk, miközben valójában a veszteséget halmozzuk és toljuk magunk előtt.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 25, 2014, 08:32:19
Inkább ne tedd!    ;D

Az csak önámítás, mert van minden körben nyertes szelvényünk, miközben valójában a veszteséget halmozzuk és toljuk magunk előtt.

Így igaz!! :crazy:

Idézetet írta: Gake Dátum január 25, 2014, 09:06:34
Így igaz!! :crazy:

Idézetet írta: Knapp Dátum január 25, 2014, 08:32:19
Inkább ne tedd!    ;D

Az csak önámítás, mert van minden körben nyertes szelvényünk, miközben valójában a veszteséget halmozzuk és toljuk magunk előtt.

Miről beszéltek?  ???
Legalább olvassátok el mielőtt ilyet írtok.  >:(