Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Keresek 1-2 olyan személyt aki:

-Csak döntetlenekkel, és egyéb 3 feletti oddsokkal foglalkozik (pl: HF/FF vagy pontos végeredmény stb)

ÉS / VAGY

-Matematikai alapon, ismétlődésre, statisztikára alapozva fogad

Saját szisztémák, stratégiák átbeszélése-megosztása egymással, hibák feltárása, segítség nyújtás a cél.

Üzenetben jelentkezzen aki magára ismert!
Köszönöm :cya:

Pont ezzel kapcsolatban írtam neked úgy 3/4 éve, de nem válaszoltál  :)

Akkor átsiklottam felette, ne haragudj.
Írj rám megint kèrlek, ès holnap tudunk beszèlni, akkor leszek gèpnèp.

lehet volt már róla szó,de szerintetek nem lehetne nyereséget termelni büntetőkre fogadással?
mikor vannak a kupameccsek és elmennek büntetőkig akkor tenni ugye azt hogy kihagyja a köv. büntetőt(tétemelés)
kérdéses hogy mikor szálljon be az ember...
tudom hogy sokan nem szeretik a tétemelést,de én single tippekkel nem tudok olyan százalékkal eltalálni meccseket ami elég lenne

Idézetet írta: ricsi046 Dátum szeptember 23, 2015, 21:43:43
lehet volt már róla szó,de szerintetek nem lehetne nyereséget termelni büntetőkre fogadással?
mikor vannak a kupameccsek és elmennek büntetőkig akkor tenni ugye azt hogy kihagyja a köv. büntetőt(tétemelés)
kérdéses hogy mikor szálljon be az ember...
tudom hogy sokan nem szeretik a tétemelést,de én single tippekkel nem tudok olyan százalékkal eltalálni meccseket ami elég lenne

Ez jó stratégia, de a rulettes tétemeléshez hasonlóan ennek is az a hátránya, hogy a teljes ráfordításhoz képest nagyon alacsony a profit, főleg, ha csak a sokadik büntető marad ki. (na és ugye bírni kell tőkével a 10-es feletti sorozatokat is...)

Az biztos, hogy akkor kell beszállni, amikor még nem volt rontott büntető, vagy ugyanannyi büntetőt rontottak a csapatok, így lehetünk abban biztosak, hogy még mindenképpen lesz rontás.
Amikor erre játszottam, akkor én általában az első 4 rúgót kihagytam, csak akkor fogadtam ellenük, ha megláttam a félelmet a szemükben!   ;D
(vagy a meccs alapján éreztem azt, hogy ronthatnak)
Viszont ugye ha egyszer beszállsz, akkor utána az 1. rontásig minden rugó ellen fogadnod kell.

Ahogy mennek a sorozatok, sajnos a kihagyott büntető szorzója is csökken, viszont még így is 3-as körül marad, így nem kell olyan ütemben tétet emelni, mint mondjuk egy piros-feketés, duplázós rulettes martingale-nél.
Én pl. az első büntető után általában hagytam az alaptétet, elfogadva azt, hogy kisebb lesz ezzel az összes profitom, ha a 2. marad ki.

Az fontos, hogy a tétemelés mértékét előre pontosan ki kell számolni legalább 6-8 körre előre, mert két 11-es között nincsen rá elég idő.

Pl.
1. 1000 ft, 3.4-es szorzó - várható nyeremény 2400 ft
2. 1000 ft, 3.4-es szorzó, elérhető összes nyeremény 1400 ft
3. 1400 ft, 3.4-es szorzó, elérhető összes nyeremény 1360 ft
4. 2000 ft, 3.4-es szorzó, elérhető összes nyeremény 1400 ft
5. 2800 ft, 3.4-es..., elérhető 1320 ft
6. 4000 ft, 3.4..., 1400 ft
7. 5600 ft, 3.4, 1240 ft
stb.

Persze lehet az eredeti, az 1. fogadásnál kitűzött 2400 ft-os összeget hajszolni, csak akkor nagyobb tőke szükséges és a tétemelés is sokkal meredekebb lesz.
(emlékeim szerint egy idő után már inkább a 2.9-es szorzó a jellemző, ami nagyobb téteket igényel, illetve több irodát figyelni kéne, mert itt sem mindegy, hol lehet a legmagasabb szorzóval játszani ezt a stratégiát. Én a bwin és a bet365 kínálatát követtem korábban.)

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 24, 2015, 21:20:29
Ez jó stratégia, de a rulettes tétemeléshez hasonlóan ennek is az a hátránya, hogy a teljes ráfordításhoz képest nagyon alacsony a profit, főleg, ha csak a sokadik büntető marad ki. (na és ugye bírni kell tőkével a 10-es feletti sorozatokat is...)

Az biztos, hogy akkor kell beszállni, amikor még nem volt rontott büntető, vagy ugyanannyi büntetőt rontottak a csapatok, így lehetünk abban biztosak, hogy még mindenképpen lesz rontás.
Amikor erre játszottam, akkor én általában az első 4 rúgót kihagytam, csak akkor fogadtam ellenük, ha megláttam a félelmet a szemükben!   ;D
(vagy a meccs alapján éreztem azt, hogy ronthatnak)
Viszont ugye ha egyszer beszállsz, akkor utána az 1. rontásig minden rugó ellen fogadnod kell.

Ahogy mennek a sorozatok, sajnos a kihagyott büntető szorzója is csökken, viszont még így is 3-as körül marad, így nem kell olyan ütemben tétet emelni, mint mondjuk egy piros-feketés, duplázós rulettes martingale-nél.
Én pl. az első büntető után általában hagytam az alaptétet, elfogadva azt, hogy kisebb lesz ezzel az összes profitom, ha a 2. marad ki.

Az fontos, hogy a tétemelés mértékét előre pontosan ki kell számolni legalább 6-8 körre előre, mert két 11-es között nincsen rá elég idő.

Pl.
1. 1000 ft, 3.4-es szorzó - várható nyeremény 2400 ft
2. 1000 ft, 3.4-es szorzó, elérhető összes nyeremény 1400 ft
3. 1400 ft, 3.4-es szorzó, elérhető összes nyeremény 1360 ft
4. 2000 ft, 3.4-es szorzó, elérhető összes nyeremény 1400 ft
5. 2800 ft, 3.4-es..., elérhető 1320 ft
6. 4000 ft, 3.4..., 1400 ft
7. 5600 ft, 3.4, 1240 ft
stb.

Persze lehet az eredeti, az 1. fogadásnál kitűzött 2400 ft-os összeget hajszolni, csak akkor nagyobb tőke szükséges és a tétemelés is sokkal meredekebb lesz.
(emlékeim szerint egy idő után már inkább a 2.9-es szorzó a jellemző, ami nagyobb téteket igényel, illetve több irodát figyelni kéne, mert itt sem mindegy, hol lehet a legmagasabb szorzóval játszani ezt a stratégiát. Én a bwin és a bet365 kínálatát követtem korábban.)

Hát igen vannak buktatói azért, nem is beszélve a bet365 kiszámíthatatlanságáról, néha ha úgy tartja kedve (vagy csak hogy biztos bukjak)  elkezdi felfüggeszteni a piacot
Lehet a próba naplóban majd adok neki pár postot.

Kiírom ide min agyalok mostanában hátha van valakinek ötlete hogyan lehet valami stratégiát ráhúzni. A fogadási opció a 2v3 gól egy meccsen ennek kb 1.9-2.2 ig terjedő oddsa van. Megcsináltam a PL két csapatának statját ilyen téren az elmúlt 3 szezonban Chelsea: 38 meccs 23 jó és 15 nem a leghosszabb rossz sorozat 5 (tehát amikor nem 2v3 gól volt a meccsen). Ez az elmúlt szezon. a másik kettö: 38/ 16 és 22/ 6 valamint 38/ 16 és 22/ 6 City: 38/ 17 és 21 4 meccses sorozattal, 38/ 17 és 21 5 meccsel, 38/ 16 és 22 szintén 5 meccses sorozattal. Átlagosan 2-3 meccs után mindig játszanak 2v3 gólos meccset. Valami?

Idézetet írta: Alibi Dátum szeptember 29, 2015, 13:28:53
Kiírom ide min agyalok mostanában hátha van valakinek ötlete hogyan lehet valami stratégiát ráhúzni. A fogadási opció a 2v3 gól egy meccsen ennek kb 1.9-2.2 ig terjedő oddsa van. Megcsináltam a PL két csapatának statját ilyen téren az elmúlt 3 szezonban Chelsea: 38 meccs 23 jó és 15 nem a leghosszabb rossz sorozat 5 (tehát amikor nem 2v3 gól volt a meccsen). Ez az elmúlt szezon. a másik kettö: 38/ 16 és 22/ 6 valamint 38/ 16 és 22/ 6 City: 38/ 17 és 21 4 meccses sorozattal, 38/ 17 és 21 5 meccsel, 38/ 16 és 22 szintén 5 meccses sorozattal. Átlagosan 2-3 meccs után mindig játszanak 2v3 gólos meccset. Valami?
Ez hasonló ehhez a stratégiához http://www.online-betting.me.uk/strategies/ben.html

Idézetet írta: flamman Dátum január 25, 2013, 22:17:24
Kicsit megkésve ugyan, de kb. erről van szó:
a Bánkuti úr fogadási szisztémákat árult, ha jól emlékszem,  a Sportfogadás újságban, egyszer rendeltem is tőle egy garnitúrát. Ez a stratégia arról szól, ahogy említettük itt, hogy a jégkorongban (meg az egyre nagyobb gólszámmal bíró sportokban: kézi, kosár stb.) ritka a döntetlen, legalább is focihoz képest. Vannak eltérések, én is láttam már olyat, hogy 7 meccsből 3-4 X is lett, de többségében tényleg egy bajnokságon belül 1-2 döntetlen születik fordulónként.
3 meccset kellett kiválasztani, bár ő valamiért azt javasolta, hogy ebből 2 jégkorong és egy foci legyen, és a 3 meccs H-V oddsait szisztémába rendezve meg kellett játszani. A döntetlenek abszolút kimaradtak, ha a 3 kiválasztott meccsből volt döntetlen, egyből minden bukott. Maradtak a H és V oddsok, azokat pedig a H-H-H és V-V-V kivételével meg kellett játszani, bizonyos elosztásban (ezt tán láthatod itt a régebbi hozzászólásban is), ezek azért maradtak ki, mert a statisztikák szerint ez is ritkán következik be. Mellesleg a H odds mindig a kisebb oddsot, a papírformát jelentette, még ha az adott csapat idegenben játsszon is. Olyankor a "V" volt a "H", érted :) Lényeg, hogy ritka, ha 3 meccsből 3 papírforma vagy 3 meglepetés jöjjön be.

Alkalmasint lefotózom majd a szisztémát, valahol tán megvan papír alapon (a szkennerem nem jó, begépelni pedig nem fogom, több oldal), és közkinccsé teszem.


Nincs véletlen valakinek még hasonló régi Bánkuti-féle stratégiája? Megnéznék 1-2-t.


jaja nekem volt én is ezt játszottam valamikor elég jol ki lehetett szedni belőle pénzeket :cya: :D


Az előző hozzászólás témája (Value bet) a gyakorlatban:

Anglia Premier Liga eddig:
Single value tippek a "Vendég" kimenetelre, és persze főként az "esélytelen"-re.
Value képzés alapja a mellékelt példában egy négy szabályos szűrés: 1.H odds: nagyobb, mint 1.29. 2. D odds: 3,25-6,23 között. 3. D odds / V odds aránya: 0,490 - 0,790 között. 4. H odds * D odds * V odds: kisebb, mint 97,9.

A betexplorer mérkőzés előtti legmagasabb oddsai alapján fentiek alapján leszűrt meccsek játszanak single-ben "V"-re.

A találati arány mindössze 24%, mégse olyan rossz az eredmény.

Csak egy példa a valuebet keresésre!  :cya:

#1751 április 28, 2016, 10:44:12, SPF Admin
Egy újabb nyerészkedő???
...

*nem érdemelnek ingyen reklámot.

#1752 április 28, 2016, 10:44:24, SPF Admin
Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 27, 2016, 17:57:32
Egy újabb nyerészkedő???
*nem érdemelnek ingyen reklámot.

Igen  :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

Sziasztok!

Biztos valahol már írtatok választ, de nem találtam rá, ezért itt szeretném megkérdezni, hogy a limitek meddig és miáltal növelhetők? Fel lehet-e eszement összegeket rakni egy-egy eseményre? Mindenféle stratégiát nézegetve azt olvastam (itt), hogy a tétemelés fixen veszteséghez vezet. Miért? Én csak matematikai alapon nézem a fogadásokat, de úgy tűnik, hogy amennyiben minden vesztes fogadás után mondjuk duplázom a tétet úgy, hogy az odds 2 feletti, akkor amint egyszer nyerek, úgy minden visszajön, a 2 feletti rész pedig nyereség. Ez miért nem működik? Nem lehet lineárisan ugyanarra a sorozatra ilyen módon fogadni, vagy a limitek nem engedik ezt, vagy a kifizetési limit az akadály? Van esetleg olyan rendszer, ahol egy ilyen stratégia kivitelezhető, vagy felejtős az egész?

Köszönöm a válaszokat!

Tipcsibácsi

#1754 május 10, 2016, 14:14:35, ncis88
Azért nem működik a duplázós, mert ha bekapsz egy 8as negatív szériát akkor már a kettő a nyolcadikon(256)szorosát kell feltenni az alaptétnek. 10es rossz sorozatnál meg 1024szeresét. Kinek van ekkora bankrollja? Ha van ekkora bankrollja akkor az alap párszáz ftos tétet akarja megnyerni..???

És 2es oddsoknál simán jöhet egy 6-8as rossz széria és szoszi van.

És akkor a limitekről nem is mondtam semmit.