Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 04, 2017, 11:44:29
Két nászút? Azonos nőkkel, vagy külön-külön?
Kedvezően hangzott, de aztán felébredtem mivel írtad, hogy ez csak papíron.

Kérdésem a következő: 2018 január 1.-től mire számíthatunk? Mekkora lesz az ára a stratégiádnak/tippjeidnek?

Ára? Csak az abrakra fog kérni a lovaknak.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 04, 2017, 11:44:29
Két nászút? Azonos nőkkel, vagy külön-külön?
Kedvezően hangzott, de aztán felébredtem mivel írtad, hogy ez csak papíron.

Kérdésem a következő: 2018 január 1.-től mire számíthatunk? Mekkora lesz az ára a stratégiádnak/tippjeidnek?

Igen, ugyanazzal a nővel, lánnyal:D

És leírtam, nem kérek érte pénzt, az nem az én habitusom.

Ingyen bérmentve elmondom a stratégiát, és a napi tippeket. Lehet hogy napokig nem lesz tipp, lehet hogy egy nap 3 is.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum október 04, 2017, 11:58:44
Ára? Csak az abrakra fog kérni a lovaknak.

Van aki etesse a lovakat, az nem én vagyok:D

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum október 04, 2017, 11:38:52
Pont ez a lényeg az általam kitalált és eddig eredményesen tesztelt rendszerben, hogy nem időjárás, pálya vagy évszakfüggő. Jó pár éve követem a lóversenyek világát, volt hogy sokat nyertem, persze buktam is, de alapvetően a lóversenyből sikerült 2 nászút árát megkeresnem  :)

Hidd el hogy tudja befolyásolni a stratégiát egy sérülés.

És még egyszer elmondom, hogy ez még csak papíron megy nem élesben. Ha plusszos lesz, akkor 2018. jan. 1-től mindenkivel megosztom a tippeket és a stratégia lényegét, de ezt már megígértem, és mivel én egy egyenes ember vagyok, betartom az ígéretem.

Hidd el, ez a rendszer tényleg 2 perc naponta....

Ne idegelj, ha a teszt 9 hónapja alatt csak 3 hónap pluszos, az szerintem elég időszakos. ::) Jól van, hiszek neked. Ha befolyásolja, hát befolyásolja.  :P Én meg ígérem többet nem kötözködök, kíváncsian várom mi sül ki belőle. 8)

Idézetet írta: secretariat Dátum október 04, 2017, 18:45:59
Ne idegelj, ha a teszt 9 hónapja alatt csak 3 hónap pluszos, az szerintem elég időszakos. ::) Jól van, hiszek neked. Ha befolyásolja, hát befolyásolja.  :P Én meg ígérem többet nem kötözködök, kíváncsian várom mi sül ki belőle. 8)

Különben nem hiszem el azt, hogy ez a módszer tényleg de tényleg még a világon senkinek nem jutott eszébe....pedig azért pár ember foglalkozik a lóversenyfogadással. És Te is elég komoly szinten űzöd.

Visszatérve az időszakokra, a Dubai World Cup azért betett, de majd jövőre:D

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum október 04, 2017, 22:24:19
Különben nem hiszem el azt, hogy ez a módszer tényleg de tényleg még a világon senkinek nem jutott eszébe....pedig azért pár ember foglalkozik a lóversenyfogadással. És Te is elég komoly szinten űzöd.

Visszatérve az időszakokra, a Dubai World Cup azért betett, de majd jövőre:D

A zsenik köztünk élnek. Már nagyon izgatottan várom jövő év elejét, amikor megtudjuk a TITKOT!  8)

Idézetet írta: Milan Dátum október 04, 2017, 23:06:36
A zsenik köztünk élnek. Már nagyon izgatottan várom jövő év elejét, amikor megtudjuk a TITKOT!  8)

Minden zseni egy kicsit őrült is  :D

És nincs titok, hidd el. Csak egyszerű ötletek.

De most ennek mi értelme van hogy játszod itt a fejed? Vagy nyögd ki hogy mi van vagy inkább ne is írj be semmit, ezek a semmitmondó posztok feleslegesek, bárki be tudja írni hogy ebben a hónapban ennyit nyert aztán annyit
Ha  szerinted úgyis halomra lehet nyerni magad a nagy stratégiáddal akkor nem értem miért kell tesztelni még mindig , ha meg nem ennyire biztos a dolog akkor meg nem kell itt arcoskodni

Idézetet írta: ereghard Dátum október 05, 2017, 09:30:45
De most ennek mi értelme van hogy játszod itt a fejed? Vagy nyögd ki hogy mi van vagy inkább ne is írj be semmit, ezek a semmitmondó posztok feleslegesek, bárki be tudja írni hogy ebben a hónapban ennyit nyert aztán annyit
Ha  szerinted úgyis halomra lehet nyerni magad a nagy stratégiáddal akkor nem értem miért kell tesztelni még mindig , ha meg nem ennyire biztos a dolog akkor meg nem kell itt arcoskodni

Válaszolok mindenkinek. Ennyi. És leírtam, hogy minden hónapban összesítem az eredményeket. Továbbá azt is leírtam, ha sikeres lesz a stratégia 1 évig, akkor januártól mindenki számára elérhetővé teszem, ingyen. Nincs arcom, csak a tényeket írom.

Ennek megérné egy új topik, kezdésre letisztázni mindent, és akkor januártól minden kiderül :)

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum október 05, 2017, 09:49:54
Ennek megérné egy új topik, kezdésre letisztázni mindent, és akkor januártól minden kiderül :)

Ez a terv, druzsinlaci lovas stratégiája címmel fog indulni a topik.

#2006 október 08, 2017, 13:51:48, pnzyfng
mostanában próbálkozok jégkorong stratégiákkal.

az első, hogy minden olyan meccsen ahol az első harmadban minimum 2 gól volt, akkor ott még valamelyik harmadban lesz 1,5 over. ezt duplázással csináltam, ha a második harmadban nem lett meg legalább a két gól, akkor a harmadik harmadra dupláztam a tétet. egy ideig működött, de aztán sorozatban jöttek a bukók

a másik, amivel évente mindig bepróbálkozok, az hasonló mint az első, csak itt kiválasztok meccseket, és az első harmadtól pakolok. és duplázom a tétet amig nincs meg a harmadban a 2 gól legalább. pl.  első harmad  1,5 over  2-es odds 1 egység tét. aztán második harmad 1,5 over 2-es odds, 2 egység tét. ha ez se jön akkor a harmadik harmadban 4 egység tét.  ha nem minden meccsre csinálod ezt, hanem valami alapján válogatsz, akkor kb 20ból ha 1-2 bukó becsúszik sincs gond. ez is műküdik egy ideig, de becsúszik egy olyan nap mint a tegnapi és vége az egésznek, full nullázás nálam



várok ötleteket bármilyen stratégiára

Én is pont mostanában kezdtem nézegetni a jégkorongot. Nekem az szúrt szemet, hogy a "Legmagasabb gólszámú harmad"-nál az 1. harmadra adott odds jelentősen magasabb a többinél, holott ha megnézem az eredményeket azért annyira nem eltérő a harmadok közti gólelosztás.
Arra gondoltam, hogy ha megrakom azt, hogy az első harmadban esik a legtöb gól (átlag 4,7-es odds) illetve mellérakom mondjuk azt, hogy döntetlen -tehát nem konkrétan 1db legmagasabb gólszámú harmad volt - (átlag 3,1-es oddson) Akkor kb kijön egy 1,86-os odds. Egész sok eredmény alakul jól, azonban ha itt is belenézel egy rosszabb sorozatba sokat tudsz bukni vele. Igazából szerintem egy nagyon jó bankroll menedzmentet kellene ezekre kitalálni, mert a martingale halálra van ítélve...

amiket én írtam "stratégiákat" arra nem tudok elképzelni jó bankroll menedzsmentet. azért, mert egy ilyen nap után mint a tegnapi, hetekig tartana visszahozni azt a bukót (ha maradt volna pénzem) és ez idő alatt biztos hogy lesz még ilyen nap. szóval esélytelen visszahozni szerintem. de hátha valaki okosabb és megosztja velünk

#2009 október 08, 2017, 20:07:44, Schleck
Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 08, 2017, 13:48:53
mostanában próbálkozok jégkorong stratégiákkal.

az első, hogy minden olyan meccsen ahol az első harmadban minimum 2 gól volt, akkor ott még valamelyik harmadban lesz 1,5 over. ezt duplázással csináltam, ha a második harmadban nem lett meg legalább a két gól, akkor a harmadik harmadra dupláztam a tétet. egy ideig működött, de aztán sorozatban jöttek a bukók

a másik, amivel évente mindig bepróbálkozok, az hasonló mint az első, csak itt kiválasztok meccseket, és az első harmadtól pakolok. és duplázom a tétet amig nincs meg a harmadban a 2 gól legalább. pl.  első harmad  1,5 over  2-es odds 1 egység tét. aztán második harmad 1,5 over 2-es odds, 2 egység tét. ha ez se jön akkor a harmadik harmadban 4 egység tét.  ha nem minden meccsre csinálod ezt, hanem valami alapján válogatsz, akkor kb 20ból ha 1-2 bukó becsúszik sincs gond. ez is műküdik egy ideig, de becsúszik egy olyan nap mint a tegnapi és vége az egésznek, full nullázás nálam



várok ötleteket bármilyen stratégiára

Csinálj belőle egy több ezres mintát minimum, és utána számold ki, hogy mennyi az annyi. Hátha pont te leszel az, aki feltalálja a spanyolviaszt (nehogy sértésnek vedd).

Bankrollhoz: amelyik tipphalmaz single tippekkel és egységnyi tétekkel hosszútávon nem nyereséges, azokat lehet úgy kötögetni meg emelgetni, ahogy akarjuk, de biztos, hogy nem válik nyereségessé..