Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Vmi jó és egyszerű excelje van valakinek, amiben könnyen lehetne vezetni a tippeket? Semmi komoly, csak ha nem muszáj nem kreálnék magamnak sajátot :D
ha van bármi ilyen, egy emailben dobjátok már át... [email protected]

Köszönöm!

Idézetet írta: peshark Dátum február 10, 2019, 21:33:55
Vmi jó és egyszerű excelje van valakinek, amiben könnyen lehetne vezetni a tippeket? Semmi komoly, csak ha nem muszáj nem kreálnék magamnak sajátot :D
ha van bármi ilyen, egy emailben dobjátok már át... [email protected]

Köszönöm!

Szia!

Nézz itt körbe: https://drive.google.com/drive/folders/1idQch4qyUd93Zj7nkLuMKMkzKlVIH7EW
Excelek mappáiban találsz értelemszerűen exceleket, hátha valamelyik eleget tesz. Van ott amit én csináltam illetve, amit valhonnan letöltöttem. :)




Idézetet írta: Tomka Dátum február 11, 2019, 10:46:11
Szia!

Nézz itt körbe: https://drive.google.com/drive/folders/1idQch4qyUd93Zj7nkLuMKMkzKlVIH7EW
Excelek mappáiban találsz értelemszerűen exceleket, hátha valamelyik eleget tesz. Van ott amit én csináltam illetve, amit valhonnan letöltöttem. :)
Látom behalt ez a fórum, de azért írok ide. Ki tudja... hátha olvassa még valaki.  ;)
Na szóval...
Megtetszett Jaaas 1,4-es játéka és gondoltam kipróbálom.
Amilyen szerencsétlen vagyok, az első szelvényem egyből kuka.  :bash:
Én már csak ilyen vagyok, de nem adom fel.  ;D

A másik dolog...
Tomka oldaláról letöltöttem a system5.xls-t, gondoltam abban vezetem, de sajnos a "SZÓLÓ" nem működik és mivel jelszóval védett, nem is tudok belenézni, hogy mi lehet a baj.

Tomka, vagy valaki, aki olvassa ezt a fórumot, tudna esetleg segíteni ebben?

Idézetet írta: wolfy Dátum július 19, 2019, 09:58:48
Látom behalt ez a fórum, de azért írok ide. Ki tudja... hátha olvassa még valaki.  ;)
Na szóval...
Megtetszett Jaaas 1,4-es játéka és gondoltam kipróbálom.
Amilyen szerencsétlen vagyok, az első szelvényem egyből kuka.  :bash:
Én már csak ilyen vagyok, de nem adom fel.  ;D

A másik dolog...
Tomka oldaláról letöltöttem a system5.xls-t, gondoltam abban vezetem, de sajnos a "SZÓLÓ" nem működik és mivel jelszóval védett, nem is tudok belenézni, hogy mi lehet a baj.

Tomka, vagy valaki, aki olvassa ezt a fórumot, tudna esetleg segíteni ebben?


Szia!

Elvileg nincs jelszóval védve. mit töltesz ki vagy hova akarsz írni, amit nem enged?


Idézetet írta: Tomka Dátum július 19, 2019, 10:02:30

Szia!

Elvileg nincs jelszóval védve. mit töltesz ki vagy hova akarsz írni, amit nem enged?
Szia!
Mindenhova enged írni, csak nem számol.
Mikor beírom az oddsot, a tétet és kiválasztom a SZÓLÓ-t, akkor a várható nyereménybe és a nyereménybe a #HIÁNYZIK jelenik meg


Betfair: Mire számítsunk, ha 0.5 gól alatti kimenetelre játszunk?

Kielemeztük 50 meccs alapján, mikor mennyi profitot tehetünk zsebre. VIDEÓVAL! Tovább a cikkre

Sziasztok!!

1,45-1,55 kozotti oddsokkal foglalkoznek kizarolag, kivancsi lennek van-e valaki aki alkalmazott ilyen oddsokkal barmifele strategiat es ha igen, mennyire volt mukodekepes. Milyen bankkezeles, szolo tippek vagy esetleg 2-es kombik.. Minden tanacsot szivesen fogadnek!

#2243 november 26, 2019, 10:24:50, pnzyfng
bet365 kivette a kínálatból a jégkorong meccsek előtti, első harmad 1.5 over/under fogadást
nem tudom mikor vehették ki, sok évig volt, most vettem észre hogy már nincs
0.5 és 2.5 over/under az van

csak érdekességképpen írom ki, hátha valakit érdekel, meg annak oka van ha kivették. más irodáknál maradt

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 26, 2019, 10:00:38
bet365 kivette a kínálatból a jégkorong meccsek előtti, első harmad 1.5 over/under fogadást
nem tudom mikor vehették ki, sok évig volt, most vettem észre hogy már nincs
0.5 és 2.5 over/under az van

csak érdekességképpen írom ki, hátha valakit érdekel, meg annak oka van ha kivették. más irodáknál maradt

Nem vették ki. Van, hogy nap közben teszik ki, de meccsek előtt többnyire kikerül. Most csak hirtelen az NHL-re néztem rá az írásod után, de 3-ból 2 meccsen pl. ott van (a harmadik over 2, ott biztos alapból sok gólra számítanak).
Sok ilyenre tippelek, általában követem ezt a fogadási lehetőséget.

Illetve a KHL-t megnézve minden meccshez van...

ja értem, én csak így néztem

#2247 december 01, 2019, 19:37:22, bbelthazor
 :cya:

Sziasztok! Üdvözlök mindenkit!

Melyik módszer segíthet nekem inkább (sportfogadás)?
Nagyon leegyszerűsítve a dolgot:
Téteket összegeket nem írok.


A, 99% eséllyel bekövetkező események (mondjuk ilyen Veszprém - Mezőkövesd kézi 1.01 szorzóért) 63 napon keresztül.
Ha egyszer elbukik, akkor jön a 2. sorozat.
Ha a második sorozat is elbukik, akkor 3. sorozat viszont ott már kb. 120 napon keresztül nem szabadna veszítenie.


B, Egy év alatt 24 szer indítani X téttel, egyenlő időközönként (kb 2 hetente) Itt a cél: 18/ 24 arány.
18 nyertes - 6 vesztes. Amiből ugye 12 (+) lesz.
Itt ha még 12-12 arányban találom el is a pénzemnél vagyok.

Viszont itt naponta olyan események kellenek aminek 95% a valószínűsége. Vagy 4 szer a 2 hetes időintervallum alatt 83% esélyűt eltalálni. Nyilván nem vaktában random választgatni, hanem amire érdemes.
Tehát itt mondjuk 2 hét alatt szombaton vasárnaponként 1.20 as szorzókat 1,20 a negyediken, az egy dupla. Kamatos kamat elven. Ha eléri a duplát, újra előlről X-ről kezdeni, ha elbukom valamikor akkor is az új periódust X el kezdeni. Itt sosincs tétemelés.


A válaszokat előre is köszönöm :)


Még esetleg arra gondoltam, hogy megosztani a kockázatot.
Az erre szánt pénz felét A módszerrel, másik felét B módszerrel. Így is ha valamelyik működne akkor a pénzemnél vagyok.
Viszont ha 2 szálon futtatom, az dupla időráfordítás. Ellenben a nyereség ugyanannyi mintha egy módszert futtatnék.


Idézetet írta: drzdolik Dátum december 11, 2019, 14:32:21
A, 99% eséllyel bekövetkező események (mondjuk ilyen Veszprém - Mezőkövesd kézi 1.01 szorzóért) 63 napon keresztül.
Ha egyszer elbukik, akkor jön a 2. sorozat.
Ha a második sorozat is elbukik, akkor 3. sorozat viszont ott már kb. 120 napon keresztül nem szabadna veszítenie.
Ez szerintem nem embernek való stratégia, hanem számítógépnek. Én hasonló felfogással futtattam egy ilyet tavaly, aminek az lett a vége, hogy 300 napnyi kuporgatás után 10 nap alatt el is vesztette és csak azért nem őrültem bele, mert nem az én időm ment kárba (hanem a számítógépé). De összességében ráment egy év az életemből...
A Te példádat nézve ha jól értem, 63 nap alatt duplázod az alaptétedet. 1 év alatt kb 6x tudod ezt a stratégiát megjátszani napi 1 fogadással. 6*63 (=378) fogadásból tuti lesz 6 bukó vagy több. Bár az eredményességet azt Te tudod, mert Te ismered magadat. Ha meg jönnek a 120 napos pótstratégiiák rá, akkor mégtöbb időd mehet kárba, ha csak néhány bukód is van.