Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: paramparam Dátum május 23, 2020, 13:57:34
Sziasztok, létezik olyan akár fizetős program, ami helyettem tud tétet rakni s betudom akár állitani is hogy néha pihenjen is? állandó tétet kellne rakni, tétemelés nélkül.

Köszönöm ha valaki tud érdemben tájékoztatni.
Van preferált iroda? Betfair-nél vannak ilyen programok, de ha nagyon speciális igényeid vannak, akkor saját fejlesztésű programot is lehet oda készíteni. Ha Betfair kapcsán lenne kérdésed, akkor kereshetsz privátban.

Átmásolom BvB_09 naplójából, hogy ne odaírjunk, ha vélemény van.

Idézetet írta: zbking Dátum május 29, 2020, 16:37:36
Átmásolom BvB_09 naplójából, hogy ne odaírjunk, ha vélemény van.
Idézetet írta: BvB_09 Dátum május 27, 2020, 09:35:25
Maradok egy kicsit ezen a lapos vonalon, most a Leipzig - Herthát pécéztem ki magamnak. Több játékost néztem ki, remélem a többsége zöldül: Boyata 3.75 (7 sárga), Upamecano 4.50 (6 sárga), Grujic 3.75 (7 sárga), Darida 4.00 (7 sárga) és Jarstein 19.00. A Hertha kapusánál azt érzem, hogy egy esetleges döntetlen esetén időhúzásért kaphat lapot.

RB Leipzig - Hertha BSC

Tipp: 3.5 lap felett
Odds: 1.87
Iroda: Unibet

A főtipp jött, de a többi... Jarsteinnek pedig esélye sem volt az időhúzásra.
Szeva, írhatok erről a tippedről pár sort? Nem kioktatás vagy valami, félre ne értsd, csak régebben én is gyakran csináltam ilyet, pedig sehogy se jön ki a matek, csak ezt nem veszi észre az ember...:-)

Na szóval, van az alaptipp, 1,87-es odds.
Erre épülve jön pár nagyobb odds(nak tűnő) melléktipp, aminek megjátszása a fő tipp mellett teljesen felesleges.
A kapust hagyjuk ki, maradjon a másik négy csávó.
Tehát azt hiszi az ember, hogy erős, bika 4-es oddsokat játszik, aztán jó lesz.

Ha 4/4-et találsz, akkor 4,00-es odds eredő odds (kb, kerekítsünk, nem lényeges számottevően), azért ennek kicsi az esélye, hogy telibe veri az ember. (ugye ha 4/4, akkor a fő tipp jó 1,87-es oddson, ha mérlegre rakjuk, nem kérdés, hogy a sima over 3,5 sokkal értékesebb), kurvaszar odds a 4,00-es egy ilyenért.
Ha 3/4-et találsz, akkor 3,00-as eredő odds, de azért ez se könnyű, és ha 3 csávó beesik innen, akkor a 3,5 over is elég erős. Itt 3,00 áll szemben 1,87-tel, még mindig simán az over 3,5 az erősebb, nem is kicsivel. (akkor megy el, ha csak innen a csoportból kap 3 ember, és senki más...). Itt is is gagyi a 3,00-as odds erre.
Ha 2/4-et találsz, akkor 2,00-es eredő odds környékén vagyunk, tegyük mérlegre az over 3,5-lel, ez már nehezebb, minősítsük iksznek.
Ha 1/4-et találsz, akkor 1,00-es eredő odds, mintha nem is raktál volna semmit, minősítsül ezt is iksznek az over 3,5-hez képest, szerintem reális.
Ha 0/4-et találsz, akkor 4 egység mínusz, amit számolhatunk -4-nek akár +7,5-nek is, ha felraktuk volna over 3,5-re, és jön.

Tehát 5 esetből 2-nél (a két legvalószínűtlenebbnél) értékesebb  az eredeti fő tipp, kettőnél döntetlen, egy esetnél meg mindenképpen jobb a fő tipp, ez a matek azt mutatja, hogy teljesen felesleges szétszórni a tétet egyéni emberekre, mert nem értékes az 4-es körüli odds a külön emberekre.

(kár, hogy nem esett be legalább két ember, ugyanúgy leírnám ezt).

Sokszor van úgy az ember, hogy van egy fő tipp ("húú, érzem az 1:1-et 8,00-as oddson, de dobok még a 2:1-re meg az 1:0-ra, és ott áll az ember egy 2,50 körüli eredő odds-szal, és egy kurvaszar, értéktelen oddsú szumma tippel.)

Sok zöldet!

Átmásolom a fogadási stratégiák topikba, hogy ne a naplódat basszuk szét, ha valaki esetleg hozzászól, mert szerintem érdekes a téma.

#2298 május 30, 2020, 04:07:33, zbking
Egy kis ontopik tesztre szeretnek hivni 1-2-3-par embert. Nem nagy munka. Ha jol sejtem, meg ertelme is lesz a tesztnek. Ez este kiderul. ( uuuu, milyen sejtelmes, tul sok Netflixet nezek mostanaban😎)

Tehat a feladat: kene a mai 12:00 es 20:00 kozott kezdodo meccsek kozul kivalasztani random 10 elso  felidot vagy meccsveget, es felirni, hogy hany szoglet esik a 39.perc es a felido, illetve a 86. perc es a meccs vege kozott!

- egy meccsrol nem muszaj a felido es a vege is, de akar mindketto is lehet.
- csak az olyan meccsek jatszanak, amikre a bet365-on van szoglet Liveban.
- csak harom kategoria van 2 vagy tobb/pontosan 1/ vagy 0
- tehat a vallalkozo kedvu alanyoktol csak 3 szam kene, hogy a 10 eset hogy oszlott el az elozo pontban leirtak szerint. Igy: 3-2-5 (3 esetben ketto vagy tobb, 2 esetben pontosan 1, 5 esetben nulla szoglet volt
- tehat egy eset vagy 39.p es felido kozott, vagy 86.p es lefujas kozott szamit.

Fontos, hogy ez igy teljesen vakteszt, random kivalasztassal. Ez kesobb fontos lehet, majd kiderul.

Ha lesz minimum 3-4 beirt adat, akkor este 10 korul jovok.
Nagyon fontos lenne, hogy valos adatok keruljenek be, nem veletlenul ebbe a topikba irtam.

Koszonom igy ismeretlenul is a kozremukodest.


Beszállnék csak nem lesz időm, pedig érdekesnek hangzik. :ok:

Idézetet írta: TiB Dátum május 30, 2020, 13:21:51
Beszállnék csak nem lesz időm, pedig érdekesnek hangzik. :ok:
Ha lesz par adat, lesz mirol irni, a fiuk loketik kemenyen a palyan

Este jovok egy hosszu elemzessel

Cseh első osztály: Sigma Olomouc - Pribram
39. perc - félidőig: 0 szöglet
86. perc - lefújás: 1 szöglet

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 30, 2020, 16:48:44
Cseh első osztály: Sigma Olomouc - Pribram
39. perc - félidőig: 0 szöglet
86. perc - lefújás: 1 szöglet
Szia, köszi. 10 darab ilyen kéne, és a 10-et egyben beírni.  szögletszám:  2+/1/0  ==> A 10 eset eloszlása:  2/4/4  vagy 3/2/5, stb.

:ok:

Azért lenne fontos random a teszt, mert én már szüröm a meccseket alapból/rutinból, kíváncsi vagyok, hogy egy teljesen random kiválasztás mit mutat, mert ezt irányítva csak javulhat vagy lehet, hogy lehet löketni vakon is.

este leírom a részleteket hosszan. (ha lesz adat).


#2304 május 30, 2020, 18:04:12, MessiÁs
Amit te probalsz ahhoz nem kell mas mint szoros eredmeny.(nyilvan tudod ezt, tapasztaltad) Eleg regota szogletezek, foleg az utolso 10 15percben. Az olyan meccseket ahol 2 3golos különbség van, es az eselyes, jobb csapat vezet el lehet felejteni. Ott nagyon ritkan potyognak a szogletek a vegen.

Amit te keresel, az egy szoros meccs, hatranyban az eselyesebb vagy jobban jatszo/akaró csapat, esetleg dontetlenre all a meccs es intenzív a meccs.

Ennek kell lennie az alap szuronek. A masik hogy az elso felido teljesen felesleges szerintem. Kozel sincs akkora iram az utolsó 5percben mint mondjuk a 85.tol ahol az egyik csapat az xert vagy a gyozelemert kuzd. Raadasul az elso fi vegen nem igen van hosszabbitas, a masodik vegen 3-5perc siman. Amin 1 de sokszor 2 szogi is beesik.

A random meccsek nezegetese azert rossz mert pont azt a faktort veszed ki hogy szoros meccs, siman beleesehet egy meccs ami 3 0 es csak passzolgatnak a felpalyan.


A legegyszerubb ugy lenne követni hogy felirogatod a szogletek szamat 80.ban,aztan 85.ben majd a vegen. Ezt egy elore elkészitett listaban, a bet365t bongeszve akar 20meccsnel is max 1 2perc. Csak megnyitod a meccset es kesz.

Természetesen egy nem szoros meccsen is eshet 3 szogi az utolso 5percben, de talasztalatom szerint sokkal ritkabb. Tegnap a ZTE meccsen 0 6nal rugott 3 tapados szogit a vegen a Kaposvár, de hat ez nem gyakori.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 30, 2020, 17:55:43
Amit te probalsz ahhoz nem kell mas mint szoros eredmeny.(nyilvan tudod ezt, tapasztaltad) Eleg regota szogletezek, foleg az utolso 10 15percben. Az olyan meccseket ahol 2 3golos különbség van, es az eselyes, jobb csapat vezet el lehet felejteni. Ott nagyon ritkan potyognak a szogletek a vegen.

Amit te keresel, az egy szoros meccs, hatranyban az eselyesebb vagy jobban jatszo/akaró csapat, esetleg dontetlenre all a meccs es intenzív a meccs.

Ennek kell lennie az alap szuronek. A masik hogy az elso felido teljesen felesleges szerintem. Kozel sincs akkora iram az utolsó 5percben mint mondjuk a 85.tol ahol az egyik csapat az xert vagy a gyozelemert kuzd. Raadasul az elso fi vegen nem igen van hosszabbitas, a masodik vegen 3-5perc siman. Amin 1 de sokszor 2 szogi is beesik.

A random meccsek nezegetese azert rossz mert pont azt a faktort veszed ki hogy szoros meccs, siman beleesehet egy meccs ami 3 0 es csak passzolgatnak a felpalyan.


A legegyszerubb ugy lenne követni hogy felirogatod a szogletek szamat 80.ban,aztan 85.ben majd a vegen. Ezt egy elore elkészitett listaban, a bet365t bongeszve akar 20meccsnel is max 1 2perc. Csak megnyitod a meccset es kesz.

nyilván így van ahogy írod, ezt én is tudom, szoros meccs jobb
A félidővel nincs igazad, aranybánya

A teszt beírás csak azért volt, kíváncsi voltam, hogy beírja-e valaki, veszi-e valaki a fáradtságot. Én is meg tudom nézni, sőt, van olyan hely, ahol ki van gyűjtve.

Mindegy, no adat, no party:-)

Neked írok privát

Zbking, emlékeztet a stílusod egy korábbi felhasználóéra, aki ugyancsak szerette a szögletekre való fogadást. Na, meg a görögdinnyét. Esetleg jó a tipp?

Idézetet írta: Alk Dátum május 30, 2020, 23:27:49
Zbking, emlékeztet a stílusod egy korábbi felhasználóéra, aki ugyancsak szerette a szögletekre való fogadást. Na, meg a görögdinnyét. Esetleg jó a tipp?
Szia, nem vágom ezt a dinnyés verziót, szerintem keversz valakivel. :ok:

Idézetet írta: zbking Dátum május 31, 2020, 00:03:59
Szia, nem vágom ezt a dinnyés verziót, szerintem keversz valakivel. :ok:

Egy görögdinnye volt a profilképén, de akkor tévedtem. Köszi a választ!