Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én úgy gondolom, ha több hónapot visszanézel s működik akkor működik.
Én pl továbbra is fosos fogadó vagyok lassan már a bankom egy ezrelékével fogadok, tudom hogy működik, ha tudnék rá klikkelő programot iratni itt merném hagyni, de mivel működik a pszihó... na de szerintem ha 10000 fogadásból plusszos vagy s nem kicsit... akkor jó, ha nem akkor meg nem élvezet.

Idézetet írta: Lancer Dátum július 01, 2020, 09:00:26
Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne felétek, ti amikor alkalmaztok egy stratégiát hány meccs után mondjátok azt hogy ez működik?

Van erre egy  Monte Carlo szimulacio  (regebb nekem 2000es minta is csodolt be , lehet rossz tetrakas miatt) , en 100.000-es szimulaciot is csinaltam 1300 tippre onnan tudom ,hogy nem nagyon de 0 % roi folott vagyok :D
https://www.pinnacle.com/en/betting-articles/Betting-Strategy/how-to-analyse-your-betting-history-with-monte-carlo-simulation/W2M2YAWJHUW5LUZ5

Ezt a roi sosem értettem, hónapra vetített nyereségesség, oddsoktól, fogadásoktól mennyiségétől független nyereségességi mutató? Pl ha 6 hónap alatt valaki minden nap nyer 0.5% téttel napi  átlag 40 egységet, akkor azt hogyan kell kiszámolni?

ROI = [(bevétel  – költség)/költség]*100

Idézetet írta: paramparam Dátum július 04, 2020, 11:36:55
Ezt a roi sosem értettem, hónapra vetített nyereségesség, oddsoktól, fogadásoktól mennyiségétől független nyereségességi mutató? Pl ha 6 hónap alatt valaki minden nap nyer 0.5% téttel napi  átlag 40 egységet, akkor azt hogyan kell kiszámolni?

A ROI egy olyan mutató, melyet a legtöbben nem értenek, csak annyit tudnak, hogy minél nagyobb annál jobb.

Ez a sportfogadó körben egy ilyen divatos mutató lett. ROI (Return of investment), azaz a befektetésed hatékonysága.

Itt egy példa, hogy mikor érdemes ROI-ban számolni:
Pali 1000 forinttal fogad 1.50-es szorzóra, és nyer 1500 forintot, tiszta profitja 500 forint. Péter viszont 10 000 forinttal játssza meg ugyanazt és 15 000 forintot nyer, tiszta profitja 5000 forint.
A sportfogadó világban Péter nem jobb, mint Pali csak max. több a tökéje.  ;)


sziasztok, ismét tétemelés.

Tudom hogy mindig csak kérdezek , de a végén majd adok is valamit, aztán aki akar az rágódik rajta.

Találtam egy profitosabb fogadási formulát, amit remélem megértitek , nem szeretnék elárulni, viszont a segytség meg csak jól jönne  :D. csatolom a táblázatot, ebben a napi profitok vannak 3 hónapra visszamenőleg, de sajnos én még csak 2 hete teszem. S szeretnék rá .. nahh mit ;).. hát igen tétemelést

Rendkivul unalmas a fogadási formula alaptéttel s csak egy bizonyos napszakban lehet csinálni az algoritmus miatt, s szeretném feldobni.

..

Nahh hogy adjak is valamit..

Pár hónapja mikor elkezdtem ötletelni , ezzel növögetett nekem a bankom, amig ugye jobbat nem találtam.
Analfabéták is elkezdhetik, én sem értek hozzá :D
Orosz hangzató ffi pingpong szettjeire fogadtam, ha az "esélytelenebb" mérkőzés kimenetel oddsa minimum 2.5 vagy felette volt, max 3 szettig. Finyásabbak rakhatják  úgy is ha az 1. játékot az esélyesebb nyeri, csak akkor van fogadási pozició. Martingale s társait továbbra sem ajánlom senkinek, de mint már talán itt is mondtam a netes tétemelések parasztvakitások.

Esetleg ha valaki segitene tétet emeléses kérdésemben , megköszönném.  Goondoltam arra is hogy szórás szerint ha alatta van emelek fél tétegységet, de max 2 lépcsőben. a táblázatban szereplő adatok napi szinten kb 100 fogadást fednek le.

sziasztok

Idézetet írta: paramparam Dátum július 18, 2020, 17:26:35
sziasztok, ismét tétemelés.

Tudom hogy mindig csak kérdezek , de a végén majd adok is valamit, aztán aki akar az rágódik rajta.

Találtam egy profitosabb fogadási formulát, amit remélem megértitek , nem szeretnék elárulni, viszont a segytség meg csak jól jönne  :D. csatolom a táblázatot, ebben a napi profitok vannak 3 hónapra visszamenőleg, de sajnos én még csak 2 hete teszem. S szeretnék rá .. nahh mit ;).. hát igen tétemelést

Rendkivul unalmas a fogadási formula alaptéttel s csak egy bizonyos napszakban lehet csinálni az algoritmus miatt, s szeretném feldobni.

..

Nahh hogy adjak is valamit..

Pár hónapja mikor elkezdtem ötletelni , ezzel növögetett nekem a bankom, amig ugye jobbat nem találtam.
Analfabéták is elkezdhetik, én sem értek hozzá :D
Orosz hangzató ffi pingpong szettjeire fogadtam, ha az "esélytelenebb" mérkőzés kimenetel oddsa minimum 2.5 vagy felette volt, max 3 szettig. Finyásabbak rakhatják  úgy is ha az 1. játékot az esélyesebb nyeri, csak akkor van fogadási pozició. Martingale s társait továbbra sem ajánlom senkinek, de mint már talán itt is mondtam a netes tétemelések parasztvakitások.

Esetleg ha valaki segitene tétet emeléses kérdésemben , megköszönném.  Goondoltam arra is hogy szórás szerint ha alatta van emelek fél tétegységet, de max 2 lépcsőben. a táblázatban szereplő adatok napi szinten kb 100 fogadást fednek le.

sziasztok

Én csak azt nem értem mit szeretnél most tőlünk. Ha van 1 nyerő stratégia miért akarsz benne bármit is változtatni? Kellő tőkével nyereséges lesz. Megtaláltad a sportágat és a fogadást amivel kereshetsz bizonyos napszakban. Akkor törekedj arra hogy minél nagyobb tőkéd legyen hozzá. Ha meg 3x a bankodat 1 év alatt akkor a következő évben sokkal többet kereshetsz. És még azt sem tudjuk meddig fog müködni a dolog. Szerintem ami müködik azon nem kell változtatni. A sportfogadás maraton nem sprint. Ha müködik csináld és örülj hogy nyersz.

Igazad van, hülye vagyok,  :). Nem sport hacsak a "e" nem számit annak :-)


Nagy pénzből igazán lehet jó pénzt összehozni kisebb kockázattal ahogy a videóban is volt, de nem biztos az sem

Idézetet írta: Hentesáru Dátum július 20, 2020, 21:27:37
Nagy pénzből igazán lehet jó pénzt összehozni kisebb kockázattal ahogy a videóban is volt, de nem biztos az sem

ha az a 300k az összes pénze akkor azóta már biztos elbukta

De mi van ha a videó leforgatásához 5-ször is neki kellett állnia, mert négyszer bukott?  :D  ;D

Nevetséges ez az egész.Egymás után volt 4 nyertes szelvénye őrület.Valami nagy szorzós sorozatot rakott volna ki inkább,hogy dőljön a nép ;D.Ilyen kis szorzós meccsek nem jó marketing fogás ::)

Idézetet írta: rektf3st Dátum július 20, 2020, 19:43:14
mindenki buta hogy eddig erre nem jött rá...

https://www.youtube.com/watch?v=0yYO7i-MEos


;D ;D

Micsoda stratéga. Forma-1 ben nincsenek ennyira kiszámíthatatlan stratégák. Áh én támogatom. Adományozni nem lehet neki? Istenre esküszöm oda adom az összes pénzem neki ha ő ilyen bátor. Nyerjen nekem is sokat áh. Akarom hol lehet előfizetni.

kívánom ennek a youtubernek hogy addig kitartson a jó sorozata amíg rá nem jön hogy kikéne venni a 80% át aztán újra kezdeni a sorozatot. Ha végig ilyen jól megy neki akkor pedig számíthat a korlátozásra, igaz akkor még máshol tudja folytatni az kamikaze stratot.

De kinek mi jön be, én pl húzom a szám, ha 3 odds alatt kell fogadnom de néha az én játékom megköveteli mert az jön a sorban; s azt is napi 100 szor kellene, biztos beleőrülnék.