Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


élőben gondoltam, nem meccs előtt...leginkább a végén  :) ;)

Idézetet írta: JoseyWales73 Dátum október 15, 2020, 23:27:55
élőben gondoltam, nem meccs előtt...leginkább a végén  :) ;)

az garantált bukás. kicsi az odds, és gyakran jönnek a gólok a legvégén, pont annyiszor hogy bukj

pl, szöglet esetében 10-12 perccel a lefújás előtt magasabbak az oddsok, mint overre, ha ázsia plusz egy szögletet nézünk. kb 1.7- 2.3 az arány az under javára. Több esélyt láttok plusz két szögletre (ugye ebben az esetben lesz már bukó a tét), az utolsó 10 percben? ( értelemszerűen ez a meccs iramának is a függvénye, de általánosságban)

Idézetet írta: JoseyWales73 Dátum október 16, 2020, 19:29:08
pl, szöglet esetében 10-12 perccel a lefújás előtt magasabbak az oddsok, mint overre, ha ázsia plusz egy szögletet nézünk. kb 1.7- 2.3 az arány az under javára. Több esélyt láttok plusz két szögletre (ugye ebben az esetben lesz már bukó a tét), az utolsó 10 percben? ( értelemszerűen ez a meccs iramának is a függvénye, de általánosságban)

ha nyerő lenne sokan ezt csinálnák, mert nem csak neked jut eszedbe ilyesmi :D és ha tényleg nyerő lenne akkor az irodák már léptek volna ezügyben.

anno az alacsony osztályú jégkorong meccsekre is voltak harmadonként gólfogadások, aztán sokan kerestek vele pénzt és el is tűntek ezek a kis meccsek a piacról, és még lehetne sorolni :D

#2359 október 16, 2020, 22:29:25, zbking
Idézetet írta: JoseyWales73 Dátum október 16, 2020, 19:29:08
pl, szöglet esetében 10-12 perccel a lefújás előtt magasabbak az oddsok, mint overre, ha ázsia plusz egy szögletet nézünk. kb 1.7- 2.3 az arány az under javára. Több esélyt láttok plusz két szögletre (ugye ebben az esetben lesz már bukó a tét), az utolsó 10 percben? ( értelemszerűen ez a meccs iramának is a függvénye, de általánosságban)
Szögletre tuti bukó ez, amit írtál.

De segítek neked, írj próbaként random 5 csapatot, beírom neked mindegyik utolsó 5 meccsét, hogy hány szöglet volt a 80.perc után a meccseken.

Persze nyilván szoros, éles meccseket kihagynád (gondolom), reálisabb teszt lenne mondjuk eldőlt, 3-4 gólos előnyű meccseken tesztelni ezt, de egyelőre ezt a 3 percet tudom rászánni, a többit neked lenne célszerű, és egy 300-1000 meccses mintán tesztelni, ha komolyan gondoltad.

#2360 október 26, 2020, 13:13:22, rektf3st
jégkorong, harmadonkénti 1,5 gól under fogadásoknál, bet365 és tippmixpro között néha még 2 tizedes oddskülönbség is van. ami beten pl.  első harmad 1,5 under  1.45,  ugyanazon meccsen tippmixpron 1,6-1,65.

ezzel talán lehetne valamit kezdeni



mai khl meccseknél  0,5 - 1 tized különbségek vannak, de egyik nap láttam nagyobb különbségeket is

Probáld meg, hogy lejátszol vele minimilális téten (nem papíron) 50 meccset, közben írd a tapasztalatokat. Ha a megadott meccsszám után kedvezőek a tapasztalatok és profitot látsz benne hosszú távon, akkor tovább lehet gondolni. Attól, hogy sokan kerülik az undert, az nem azt jelenti, hogy nem működhet az elméleted. De ezt neked kell kipróbálni!



Idézetet írta: Hentesáru Dátum november 02, 2020, 19:33:26
nem semmi statisztika, ez az összes jégkorong meccs eredménye ?

nem az összes. néhány bajnokságból az utóbbi 4 év, van amelyikből 3 év.  de majd bővítem

szerintetek mennyire lehet életképes az a stratégia, hogy: minden jégkorong csapatnak van egy periódusa oddsok alapján, amikor nincs olyan meccs, amelyiken ne esne valamelyik harmadban 1,5 over gól

példának lementettem ezt a képet. itt az látszik hogy a jukurit(finn) csapat, csak a hazai meccseit nézve, a 2.3 - 3.1  hazai oddsok között nincs olyan meccs amelyiken ne lett volna legalább az egyik harmadban 1,5 over.  jelen esetben ez 40 darab meccs, a 96 összes meccsből.
a legtöbb hokicsapatnál ki lehet szűrni ilyen eredményeket országtól függetlenül.


Idézetet írta: rektf3st Dátum november 02, 2020, 20:01:02
szerintetek mennyire lehet életképes az a stratégia, hogy: minden jégkorong csapatnak van egy periódusa oddsok alapján, amikor nincs olyan meccs, amelyiken ne esne valamelyik harmadban 1,5 over gól

példának lementettem ezt a képet. itt az látszik hogy a jukurit(finn) csapat, csak a hazai meccseit nézve, a 2.3 - 3.1  hazai oddsok között nincs olyan meccs amelyiken ne lett volna legalább az egyik harmadban 1,5 over.  jelen esetben ez 40 darab meccs, a 96 összes meccsből.
a legtöbb hokicsapatnál ki lehet szűrni ilyen eredményeket országtól függetlenül.



Nézzük meg másképp. Ne oddsok alapján válaszd ki a meccset. Tegyük fel az összes hazai meccsét nézed és úgy vizsgáld meg 1,5 over vagy under gólokat. Aztán ha megvan hogy mondjuk 100 hazai meccsből 50 meccsen van over. Akkor megkell nézni az oddsot. Aztán ha megvan az odds kikell találni rá milyen fogadási stratégiával lehet nyereséges. Az lenne a legjobb ha singlebe plusszos lenne. Aztán lehetne harmadokra is szükíteni. Mondjuk adott egy csapat akinek a 2. harmadjai jók és 80% overt mennek. Sokféleképpen lehet szűrni de ne oddsok alapján annak semmi értelme.

Idézetet írta: Lancer Dátum november 03, 2020, 16:02:36
Nézzük meg másképp. Ne oddsok alapján válaszd ki a meccset. Tegyük fel az összes hazai meccsét nézed és úgy vizsgáld meg 1,5 over vagy under gólokat. Aztán ha megvan hogy mondjuk 100 hazai meccsből 50 meccsen van over. Akkor megkell nézni az oddsot. Aztán ha megvan az odds kikell találni rá milyen fogadási stratégiával lehet nyereséges. Az lenne a legjobb ha singlebe plusszos lenne. Aztán lehetne harmadokra is szükíteni. Mondjuk adott egy csapat akinek a 2. harmadjai jók és 80% overt mennek. Sokféleképpen lehet szűrni de ne oddsok alapján annak semmi értelme.

ez az egyetlen életképesnek tűnő dolog van eddig. már vagy 100órát beleraktam a szűrésekbe, gól oddsok alapján minden 0-ra vagy minuszra jön ki hosszú távon

Hát az elég baj. Én úgy gondolom az alapján nem lehet kiválasztani a meccseket. Néztél harmadokat is hogy csak 2. harmadra rakni mondjuk finn ligában?

Nagyon jó dolog, hogy a jelek szerint a bet365 nem reagált a VAR-ra, a szoftver ugyanúgy gyártja a szöglet oddsot, mint előtte. Félidőre és a végén is. 10-15%-os hozamnövekedést jelent ez a plusz 1-2-3 perc.
Ami jó még, hogy a brazilok (az U20 mindenképpen, de a felnőttek is) isznak félidőnként, 2-3 perc a hosszabbítás félidőben is, nagyon sokat számít.
(Ha komoly sérülést láttok, amikor ápolnak, figyelni kell nagyon, az esetek 60-70%-ában nem nyúlnak bele, pörög tovább a szöglet odds, a múltkor fogtam egy olyat, hogy a 41.percben nyomtam a szokásos Over 0,5 és Over 1,5-es blokkot, aztán felmutatták a +7 percet, igazából szinte szégyelltem magam, olyan sima volt így)