Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Valaki próbált már a pontos gólszám piacon arra fogadni hogy 2, 3 és 4 gól lesz? Mivel a legtöbb meccsen van legalább 2 gól és elég ritkán szokott 5 gól lenni talán még működőképes is lehet. Persze sok minden múlik a kiválasztáson is. Értelemszerűen csak az egyik fog jönni, de viszont elég magas oddsa van ahhoz, hogy visszahozza a többit és még egy kis profitot is.

Idézetet írta: Adam2000 Dátum január 27, 2021, 20:15:21. Persze sok minden múlik a kiválasztáson is.

Minden azon múlik. Kezdek afelé hajlani, hogy nincs is jó stratégia csak jó kiválasztás.

Idézetet írta: Adam2000 Dátum január 27, 2021, 20:15:21
Sziasztok! Valaki próbált már a pontos gólszám piacon arra fogadni hogy 2, 3 és 4 gól lesz? Mivel a legtöbb meccsen van legalább 2 gól és elég ritkán szokott 5 gól lenni talán még működőképes is lehet. Persze sok minden múlik a kiválasztáson is. Értelemszerűen csak az egyik fog jönni, de viszont elég magas oddsa van ahhoz, hogy visszahozza a többit és még egy kis profitot is.

Tegyük fel  a 2,3 és 4 gól lesz-t megteszed egyenként 1000 Ft-al. Ebből kettő már tuti elment, mert ugye pontos gólszámról beszéltél.
Tegyük fel a 3 gól jött, ami 3700Ft nyeremény. Ebből levonod a 2000Ft-ot amit buktál a másik kettőn és az 1000Ft-ot, amit megjátszottál. 700Ft profitod van.
Szerintem a gólos téma inkább élőben jobb, de ez csak egy vélemény.

Idézetet írta: sleve Dátum január 27, 2021, 21:25:34
Minden azon múlik. Kezdek afelé hajlani, hogy nincs is jó stratégia csak jó kiválasztás.

Ennyire nem jött be senkinek Jaaas stratégiája amit 1 év alatt összehozott? Vagy senki nem tesztelte?  :police:

Idézetet írta: Adam2000 Dátum január 27, 2021, 20:15:21
Sziasztok! Valaki próbált már a pontos gólszám piacon arra fogadni hogy 2, 3 és 4 gól lesz? Mivel a legtöbb meccsen van legalább 2 gól és elég ritkán szokott 5 gól lenni talán még működőképes is lehet. Persze sok minden múlik a kiválasztáson is. Értelemszerűen csak az egyik fog jönni, de viszont elég magas oddsa van ahhoz, hogy visszahozza a többit és még egy kis profitot is.


Ez egy nagyon jó ötlet ami hosszabb távon simán beválhat, csak az a kérdés milyen összeggel kezdnéd el, vagy van már tapasztalatod?

Idézetet írta: bbelthazor Dátum január 28, 2021, 22:30:39
Ennyire nem jött be senkinek Jaaas stratégiája amit 1 év alatt összehozott? Vagy senki nem tesztelte?  :police:
Az mi lenne pontosan?

Idézetet írta: suba74 Dátum február 01, 2021, 20:10:12
Az mi lenne pontosan?

1,4es stratégiáról van szó, első 15 oldalt átböngészed rátalálsz.

Sziasztok! Valahol olvastam egy olyan stratégiáról amikor layeljük a döntetlent, ezután rámegyünk a pontos végeredmények piacra, ahol pedig backeljük a 0-0-át és az 1-1-et. Mint sok stratégiánál itt is nagyon fontos az alapos kiválasztás. Ezt a stratégiát leginkább underes bajnokságoknál, csapatoknál célszerű alkalmazni.
Mit gondoltok róla? Működhet?

Idézetet írta: Adam2000 Dátum február 07, 2021, 00:23:02
Sziasztok! Valahol olvastam egy olyan stratégiáról amikor layeljük a döntetlent, ezután rámegyünk a pontos végeredmények piacra, ahol pedig backeljük a 0-0-át és az 1-1-et. Mint sok stratégiánál itt is nagyon fontos az alapos kiválasztás. Ezt a stratégiát leginkább underes bajnokságoknál, csapatoknál célszerű alkalmazni.
Mit gondoltok róla? Működhet?

Alapos kiválasztással biztos működik. Valami hasonlót csináltam de nem volt elég alapos a kiválasztásom.

Idézetet írta: Adam2000 Dátum február 07, 2021, 00:23:02
Sziasztok! Valahol olvastam egy olyan stratégiáról amikor layeljük a döntetlent, ezután rámegyünk a pontos végeredmények piacra, ahol pedig backeljük a 0-0-át és az 1-1-et. Mint sok stratégiánál itt is nagyon fontos az alapos kiválasztás. Ezt a stratégiát leginkább underes bajnokságoknál, csapatoknál célszerű alkalmazni.
Mit gondoltok róla? Működhet?

Ha tényleg jó megfigyelést végzünk a csapatokon több napig, melyik az a csapat akiknél sok az under, vagy olyan bajnokságokat akkor érdemes kipróbálni és utána írni egy cikket

@Adam2000
Lay the draw with insurance, így tudsz erről a stratégiáról sok anyagot gyűjteni. Ez a hajó már szerintem jó pár éve elment. Olyan minimális profitot tudsz vele csak összeszedni, hogy annyiért nem éri meg vele foglalkozni.
Ki az, aki még ezt reklámozza? :D

#2381 február 19, 2021, 12:23:56, Coutinho
Én most egy elég jó stratégiát találtam. Egyik szlovák fogadóirodánál (tipsport) van olyan lehetőség, hogy fociban pl. 2-4 vagy 2-5 gól közötti gólszámra lehet fogadni, vagy épp hokiban 4-7 közötti számra. Eddig elég sikeres a statisztikám a fociban 2-5 gól (1.35 odds kb) közötti és a 4-7 góllal hokiban (1.45 odds kb), máshol nem talakoztam még ilyen opcióval (igaz csak bet365-ön játszom a többi külföldi íroda közül).

Idézetet írta: Coutinho Dátum február 19, 2021, 12:20:58
Én most egy elég jó stratégiát találtam. Egyik szlovák fogadóirodánál (tipsport) van olyan lehetőség, hogy fociban pl. 2-4 vagy 2-5 gól közötti gólszámra lehet fogadni, vagy épp hokiban 4-7 közötti számra. Eddig elég sikeres a statisztikám a fociban 2-5 gól (1.35 odds kb) közötti és a 4-7 góllal hokiban (1.45 odds kb), máshol nem talakoztam még ilyen opcióval (igaz csak bet365-ön játszom a többi külföldi íroda közül).
Amelyik irodában van fogadáskészítő (Unibet, bet365 stb.), ott tudsz ilyet csinálni: 1,5 over + 5,5 under. A holnapi Valladolid - Real Madrid meccsre így 1.30-as szorzó jön ki. Még egy KHL meccset néztem ki a Unibet (Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk), ott 3,5 over + 7,5 under = 1.49. Természetesen a határokat tetszőlegesen tudod variálni.  :ok:

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 19, 2021, 12:35:04
Amelyik irodában van fogadáskészítő (Unibet, bet365 stb.), ott tudsz ilyet csinálni: 1,5 over + 5,5 under. A holnapi Valladolid - Real Madrid meccsre így 1.30-as szorzó jön ki. Még egy KHL meccset néztem ki a Unibet (Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk), ott 3,5 over + 7,5 under = 1.49. Természetesen a határokat tetszőlegesen tudod variálni.  :ok:

Ez a megoldás valahogy nem jutott eszembe, pedig használom a bet365 fogadáskészítőt rendszeresen :D
Mondjuk annyiból szeretem a tipsportot, hogy szétírásos szelvényt is lehet csinálni olyan módon, hogy pl. készítek A,B,C,D,E,F csoportot amelyekbe 2 ilyen 2-5 gól közötti focit teszek, majd csinálok egy úgynevezett "TUTI" csoportot ami az, amibe teszek pár olyan meccset amit tutinak gondolok, így egy 2.50-3-as oddsot megcsinálok (ami ugye hozzászorzódik a kombinációkhoz) és 5/6-os vagy 4/6-os kombiációba megjátszom. Lehet ez tippmixen is kivitelezhető és csak én hiszem azt, hogy ez egyedülálló a szlovák irodáknál :D

#2384 február 24, 2021, 13:24:26, rektf3st
mostanában van időm nézelődni a foci/hoki adatbázisomban

feltűnt hogy minél nagyobb oddsokat nézek, annál jobban 0-ra vagy nyereségre jönne ki ha minden meccsre megjátszanám a nagy oddsot
például  orosz jéghoki, KHL, ha megjátszottam volna az összes 5-6 odds közötti döntetlent az utóbbi 4 évben akkor még plussz is termelt volna mindenféle stratégia nélkül.
fociban ugyanez, például olasz serie b, ha az összes 3-as odds feletti döntetlent megjátszottam volna az utóbbi 4 évben akkor plusszt termel. nem sokat, de plusz

de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy az adatbázisom oddsai a fogadóirodák oddsainak átlaga. na már most, ha ott fogadom meg a meccseket ahol a legnagyobb oddsot kapom a döntetlenre, hokinál például a betclic adja átlagban a legjobb oddsokat döntetlenre, az átlaghoz képest sokszor 5 tizeddel, de van hogy 1 egésszel nagyobb az odds. a bet365 a legrosszabb a hoki döntetlenek oddsaiban, az átlagtól elmarad 5-6 tizeddel általában

leellenőriztem évekre bontva is, igazából évente is lehetne ezzel nyereséget termelni. nem az van hogy 4 éve sokkal több volt a döntetlen mint most, és csak a 4 év összessége lenne nyereséges


természetesen faszság is az egész mert irreálisan nagy bankroll kellene hozzá hogy értelmes pénz legyen belőle, amit nem is engedne egy iroda sem :D de elméletben jónak tűnik