Március 06, 2021, 02:00:46 am CET

Szerző Téma: Fogadasi Strategiak  (Megtekintve 534371 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Coutinho

Re:Fogadasi Strategiak
« Válasz #2385 Dátum: Február 19, 2021, 15:24:16 pm CET »
Amelyik irodában van fogadáskészítő (Unibet, bet365 stb.), ott tudsz ilyet csinálni: 1,5 over + 5,5 under. A holnapi Valladolid - Real Madrid meccsre így 1.30-as szorzó jön ki. Még egy KHL meccset néztem ki a Unibet (Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk), ott 3,5 over + 7,5 under = 1.49. Természetesen a határokat tetszőlegesen tudod variálni.  :ok:

Ez a megoldás valahogy nem jutott eszembe, pedig használom a bet365 fogadáskészítőt rendszeresen :D
Mondjuk annyiból szeretem a tipsportot, hogy szétírásos szelvényt is lehet csinálni olyan módon, hogy pl. készítek A,B,C,D,E,F csoportot amelyekbe 2 ilyen 2-5 gól közötti focit teszek, majd csinálok egy úgynevezett "TUTI" csoportot ami az, amibe teszek pár olyan meccset amit tutinak gondolok, így egy 2.50-3-as oddsot megcsinálok (ami ugye hozzászorzódik a kombinációkhoz) és 5/6-os vagy 4/6-os kombiációba megjátszom. Lehet ez tippmixen is kivitelezhető és csak én hiszem azt, hogy ez egyedülálló a szlovák irodáknál :D

Nem elérhető rektf3st

« Válasz #2386 Dátum: Február 24, 2021, 13:18:40 pm CET »
mostanában van időm nézelődni a foci/hoki adatbázisomban

feltűnt hogy minél nagyobb oddsokat nézek, annál jobban 0-ra vagy nyereségre jönne ki ha minden meccsre megjátszanám a nagy oddsot
például  orosz jéghoki, KHL, ha megjátszottam volna az összes 5-6 odds közötti döntetlent az utóbbi 4 évben akkor még plussz is termelt volna mindenféle stratégia nélkül.
fociban ugyanez, például olasz serie b, ha az összes 3-as odds feletti döntetlent megjátszottam volna az utóbbi 4 évben akkor plusszt termel. nem sokat, de plusz

de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy az adatbázisom oddsai a fogadóirodák oddsainak átlaga. na már most, ha ott fogadom meg a meccseket ahol a legnagyobb oddsot kapom a döntetlenre, hokinál például a betclic adja átlagban a legjobb oddsokat döntetlenre, az átlaghoz képest sokszor 5 tizeddel, de van hogy 1 egésszel nagyobb az odds. a bet365 a legrosszabb a hoki döntetlenek oddsaiban, az átlagtól elmarad 5-6 tizeddel általában

leellenőriztem évekre bontva is, igazából évente is lehetne ezzel nyereséget termelni. nem az van hogy 4 éve sokkal több volt a döntetlen mint most, és csak a 4 év összessége lenne nyereséges

természetesen faszság is az egész mert irreálisan nagy bankroll kellene hozzá hogy értelmes pénz legyen belőle, amit nem is engedne egy iroda sem :D de elméletben jónak tűnik
« Utoljára szerkesztve: Február 24, 2021, 13:24:26 pm CET írta rektf3st »

Nem elérhető Poisson

« Válasz #2387 Dátum: Február 24, 2021, 13:32:43 pm CET »
Sziasztok,

Egyelőre hobbifogadónak tartom magam. Néha feltöltögetek egy-két ezer forintot a tippmixprora, de eddig nem sok sikerrel. Az alacsony szorzókkal (2 alatti) csak egy helyben toporogtam, mert mindig jött egy nem várt eredmény, a komolyabb szorzókat pedig csak ritkán sikerült eltalálnom.
Nemrégiben találtam rá erre a fórumra, pár nap alatt sikerült végigolvasnom ezt a topicot. Olvastam egy-két működőnek látszó stratégiát, azonban mindegyiknek a kulcsa a megfelelő események kiválasztása volt.
Egy kicsit meglepődtem azon, hogy még alig esett itt szó a Poisson-eloszlás gyakorlati alkalmazásáról a focimeccsek gólszámainak tekintetében.

Az alábbi linken található egy leírás a Poisson-eloszlás használatához:

https://www.sbo.net/strategy/football-prediction-model-poisson-distribution/ (remélem, hogy a megfelelő oldalról szedtem a leírást)

Mint ahogy már sokszor olvashattam itt, ez sem a spanyolviasz, mert múltbéli adatokat használ egy jövőbeli esemény megtippelésére. Azonban egy jó kiindulási alap lehet további számolgatásokhoz. Excelben kezdtem a számolgatást táblázatok adataiból. Az öt topligánál kezdtem el vizsgálni félidős lebontásban a kimeneteleket gólok, illetve szögletek szerint. Az alap táblázat kb. egy hét alatt kiforrta magát, azóta (bő két hónapja) folyamatosan finomítgatom a visszacsatolásoknak megfelelően.

Most egyelőre az a terv, hogy a Poisson-eloszlás által kapott valószínűségeknek nézem a találati arányát, s eszerint választom majd ki a meccseket. Hamarosan elindítom a fogadási naplómat.

Mi a véleményetek(, vagy hallotatok-e már) a Poisson-eloszlásról?

Üdv:

Poisson

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető sunik29

« Válasz #2388 Dátum: Február 24, 2021, 13:44:36 pm CET »
Sziasztok,

Egyelőre hobbifogadónak tartom magam. Néha feltöltögetek egy-két ezer forintot a tippmixprora, de eddig nem sok sikerrel. Az alacsony szorzókkal (2 alatti) csak egy helyben toporogtam, mert mindig jött egy nem várt eredmény, a komolyabb szorzókat pedig csak ritkán sikerült eltalálnom.
Nemrégiben találtam rá erre a fórumra, pár nap alatt sikerült végigolvasnom ezt a topicot. Olvastam egy-két működőnek látszó stratégiát, azonban mindegyiknek a kulcsa a megfelelő események kiválasztása volt.
Egy kicsit meglepődtem azon, hogy még alig esett itt szó a Poisson-eloszlás gyakorlati alkalmazásáról a focimeccsek gólszámainak tekintetében.

Az alábbi linken található egy leírás a Poisson-eloszlás használatához:

https://www.sbo.net/strategy/football-prediction-model-poisson-distribution/ (remélem, hogy a megfelelő oldalról szedtem a leírást)

Mint ahogy már sokszor olvashattam itt, ez sem a spanyolviasz, mert múltbéli adatokat használ egy jövőbeli esemény megtippelésére. Azonban egy jó kiindulási alap lehet további számolgatásokhoz. Excelben kezdtem a számolgatást táblázatok adataiból. Az öt topligánál kezdtem el vizsgálni félidős lebontásban a kimeneteleket gólok, illetve szögletek szerint. Az alap táblázat kb. egy hét alatt kiforrta magát, azóta (bő két hónapja) folyamatosan finomítgatom a visszacsatolásoknak megfelelően.

Most egyelőre az a terv, hogy a Poisson-eloszlás által kapott valószínűségeknek nézem a találati arányát, s eszerint választom majd ki a meccseket. Hamarosan elindítom a fogadási naplómat.

Mi a véleményetek(, vagy hallotatok-e már) a Poisson-eloszlásról?

Üdv:

Poisson

Sok sikert , ha lesz naplod akkor arra kivancsi leszek ,  :beerchug: a Poisson elosztast mar sok sok evvel ezelott a Pinnacle blogon (is) mar kiveseztek .

Nem elérhető rektf3st

« Válasz #2389 Dátum: Február 24, 2021, 14:18:25 pm CET »
mostanában van időm nézelődni a foci/hoki adatbázisomban

feltűnt hogy minél nagyobb oddsokat nézek, annál jobban 0-ra vagy nyereségre jönne ki ha minden meccsre megjátszanám a nagy oddsot
például  orosz jéghoki, KHL, ha megjátszottam volna az összes 5-6 odds közötti döntetlent az utóbbi 4 évben akkor még plussz is termelt volna mindenféle stratégia nélkül.
fociban ugyanez, például olasz serie b, ha az összes 3-as odds feletti döntetlent megjátszottam volna az utóbbi 4 évben akkor plusszt termel. nem sokat, de plusz

de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy az adatbázisom oddsai a fogadóirodák oddsainak átlaga. na már most, ha ott fogadom meg a meccseket ahol a legnagyobb oddsot kapom a döntetlenre, hokinál például a betclic adja átlagban a legjobb oddsokat döntetlenre, az átlaghoz képest sokszor 5 tizeddel, de van hogy 1 egésszel nagyobb az odds. a bet365 a legrosszabb a hoki döntetlenek oddsaiban, az átlagtól elmarad 5-6 tizeddel általában

leellenőriztem évekre bontva is, igazából évente is lehetne ezzel nyereséget termelni. nem az van hogy 4 éve sokkal több volt a döntetlen mint most, és csak a 4 év összessége lenne nyereséges

természetesen faszság is az egész mert irreálisan nagy bankroll kellene hozzá hogy értelmes pénz legyen belőle, amit nem is engedne egy iroda sem :D de elméletben jónak tűnik

leellenőriztem az mostani KHL szezont, egészen szeptember 3tól. eddig 665 meccs volt. a 665 meccsből 148 végződött döntetlennel. hogyha megjátszottam volna mind a 665 meccset döntetlenre, 1.000Ft egységes téttel, akkor 665ezer jött volna, ami azt jelenti hogy pont 0-ra jön ki. az átlag buki oddsokkal számolva. bet365 oddsokkal ez egy szép nagy minusz lenne, mert ott átlagosan 2-5 tizeddel alacsonyabb az odds. betclic oddsokkal számolva viszont a nyereség 716ezer lenne, ami 51ezer plussz. ezres tétekkel nem is lenne rossz, viszont nagyobb nyereséghez kellene pár milla :D

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #2389 Dátum: Február 24, 2021, 14:18:25 pm CET »