William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 31, 2022, 17:09:28, Admin

Ha bármilyen kérdésed van a William Hill irodával kapcsolatban, azt ebben a témában írd.
Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

William Hill útmutató

Elvileg van hozzájuk egy 25-ös kezdőbónusz, ez él magyarok számára? Nem találtam meg a termsben, de gondolom nem.

Rwilla: Én itt játszom már egy ideje de nem kaptam még bónuszt(pláne nem kezdőbónuszt)...
Ezen kívül az irodával semmi probléma.Jó oddsok rögtön válaszolnak a kérdésekre illetve még semmilyen hibát nem tapasztaltam náluk.

Én már kaptam 6 eurót szülinapra tőlük,bizony ám  :D
kaszinó számlára egyébként

Nincs magyarok számára sportfogadás bónuszuk, viszont bingó igen, amit érdemes kihasználni!

Nagyon nehéz veszteséggel kiszállni belőle, ha "fegyelmezetten" forgatja valaki ezt a bónuszt.

Egyébként jó iroda, netellerrel és skrillel is töltöttem, arra vigyázni kell, hogy a kiutalásnál oda szeretnék visszaadni a pénzt, ahonnan befizettél.
Volt, hogy a pénz egy részét netellerre kellett kikérnem, csak a maradék felett rendelkezhettem szabadon.




Sziasztok ! Egy hete utaltam ki tőlük egy összeget , és most hála istennek megint úgy alakult hogy kifizetést fogok kérni. Itt jön az én kérdésem : Lesz -e most utalási költség felszámolva amiért már megint utalok egy héten belül vagy nem? Amúgy banki átutalás az utalás módja !

Idézetet írta: Knapp Dátum január 29, 2013, 13:04:30
Nincs magyarok számára sportfogadás bónuszuk, viszont bingó igen, amit érdemes kihasználni!

Nagyon nehéz veszteséggel kiszállni belőle, ha "fegyelmezetten" forgatja valaki ezt a bónuszt.

Egyébként jó iroda, netellerrel és skrillel is töltöttem, arra vigyázni kell, hogy a kiutalásnál oda szeretnék visszaadni a pénzt, ahonnan befizettél.
Volt, hogy a pénz egy részét netellerre kellett kikérnem, csak a maradék felett rendelkezhettem szabadon.

Ezt a bingós cuccot ki tudnád fejteni bővebben is esetleg?  :)

Idézetet írta: Rwilla Dátum február 01, 2013, 17:45:55
Ezt a bingós cuccot ki tudnád fejteni bővebben is esetleg?  :)

A bingó részlegben egy külön témát nyitottam neki...  :)

Rendben, köszi, akkor meglesem :) Sikerült neked is a profit akkor gondolom.

Idézetet írta: Rwilla Dátum február 01, 2013, 20:36:54
Rendben, köszi, akkor meglesem :) Sikerült neked is a profit akkor gondolom.

Na már láttam hogy hihetetlen részletesen leírtál mindent, nincs több kérdésem  ;D

Nem tudom megállni, hogy ne írjak néhány szót az irodáról.

Lassan fél éve elsődleges partnerem lett a sportfogadásban (jó tenisz és élő fogadásos oddsok miatt), és az elmúlt egy hetet leszámítva elégedett is voltam velük.
A kifizetésnél nagyon körültekintőek (bekérnek egy rakat doksit, és ami fura volt az egészben, hogy nem is mindegy, hogy milyen kiterjesztésben küldi be azokat az ember), de gond nélkül kiutalták.

Azonban ezen a héten kritikán aluli az élő fogadás náluk! Ma például egész délután nem lehetett használni ezt az opciót, estére annyira változott a helyzet, hogy két-három meccset már beraktak. De szinte minden nap volt valami fennakadás az elmúlt napokban.

Ha valaki most gondolkozik egy befizetésen, és gyakran élőzik, akkor ezt az irodát gyorsan felejtse el (legalább is egy időre)!!!!  :crazy:

Arról nem is beszélve, hogy több szelvényem van reggelről, amit még mindig nem dolgoztak fel, többek között élő meccsek!!! No comment!!!  :noway:

Tegnap tényleg elég rossz volt a helyzet élő tenisz piacokon, dehát máskor is gyakran előfordul, hogy zárnak amit tudnak ok nélkül, vagy lassú a kiértékelés.
Én ezt úgy próbálom meg ki védeni,hogy máshol fogadom meg az eseményt, csakhogy ugye amire Willhill-visszadobja a szelvényt, vagy hirtelen piac zárás van, már le is maradtam a magasabb oddsz-ról, máshol pedig már meg sem tudom fogadni kevesebbért(vagy annyira lecsökken,hogy nem éri meg), vagy kifutok az időből. Sokszor jobbak az oddszaik, csak sose lehet tudni, hogy éppen mikor jön valami probléma.

Régóta játszom itt és monhatom hogy az élő tenisz totál ramaty náluk tényleg.Az oddsok csak tájékoztató jellegűek,sokszor már a valóságban teljesen más,nagyon lassan veszi be a tétet,sokszor az egész fel van függesztve stb.De ez általában igaz olyan sportra amiben gyorsan változik az eredmény pl kézilabda ilyesmi.Ez van, minden fogadóirának megvan a maga baja.

Sziasztok!A segítségeteket kérném.A pókerszoftverben ha utalok egy másik játékosnak,annak vannak e bármiféle kritériuma,illetve hátránya.Sajnos rossz számlámra fizettem be az abaqoos-ról,de kikérni ugye oda nem tudom.Így gondoltam pókeren keresztül áttolnám a rendes számlámra,ami hitelesítve van náluk...Nem kis pénzről van szó,úgyhogy tutira kell menjek.Tudtok segíteni,volt már tapasztalatok ezen a téren?Ha áttolom,a pénz mikor lesz a másik számlámon???

Idézetet írta: szalist Dátum február 19, 2013, 21:52:06
Sziasztok!A segítségeteket kérném.A pókerszoftverben ha utalok egy másik játékosnak,annak vannak e bármiféle kritériuma,illetve hátránya.Sajnos rossz számlámra fizettem be az abaqoos-ról,de kikérni ugye oda nem tudom.Így gondoltam pókeren keresztül áttolnám a rendes számlámra,ami hitelesítve van náluk...Nem kis pénzről van szó,úgyhogy tutira kell menjek.Tudtok segíteni,volt már tapasztalatok ezen a téren?Ha áttolom,a pénz mikor lesz a másik számlámon???

Elég idegesítő volt 3 különböző irodánál is olvasni a "felhívásod"...

Ha nagy összeget látványosan átbuksz egy másik számlára, akkor jó eséllyel zárolják majd a számlákat.
Ez feltűnő és pénzmosás gyanús is.
Nincs is azonosítva a befizető ezek szerint, ami még rosszabb.

Vagy arbitrázzsal próbáld meg átbukni máshova a pénzt, vagy azonosíttasd be azt, akinek nevén van az új számla. De ha meg más néven fizettél be, akkor az megint gáz...