William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nektek is elvették a skrill/neteller kifizetést? :bash: :bash:
Befizettem skrillről 20$ , nyertem hozzá 410$-et de nem enged kifizetni csak Bank utalással..
Erre befizettem netelleről is egy huszast, megyek a witdravra 40-et enged kifizetni :D :
20$ skrillre
20$ netellere, ki is kértem, meg is van, de a többit megint csak Bankutalásra
  :noway: :noway: :noway:
Nincs is bankszámlám...

Idézetet írta: Wonder68 Dátum július 07, 2016, 17:26:12
Nektek is elvették a skrill/neteller kifizetést? :bash: :bash:
Befizettem skrillről 20$ , nyertem hozzá 410$-et de nem enged kifizetni csak Bank utalással..
Erre befizettem netelleről is egy huszast, megyek a witdravra 40-et enged kifizetni :D :
20$ skrillre
20$ netellere, ki is kértem, meg is van, de a többit megint csak Bankutalásra
  :noway: :noway: :noway:
Nincs is bankszámlám...

Csak 48 euró van a számlámon, de azt engedné netellerre.
(Skrillt nem is szoktam használni náluk.)

Ez az, hogy két éve megszüntettem a bankszámláimat, mert tökéletesen elvoltam skrill/neteller abaqos
hármassal,
Szépen körbement a pénzem, a felesleg meg kifolyt az automatából..
Most a willhil jópofasága miatt nyithatok megint.. :bash:

Idézetet írta: bendehal Dátum július 07, 2016, 17:06:13
Tor böngésző alapból nem flash-es (tudtomal)
Tor meg van címkézve, látják hogy tor hálózat és azt egy iroda sem szereti...
Tor kliens ami jobb, de azt sem szeretik mert az is címkézett, plusz flash elmehet proxy mellett.

Értem, thx! Akkor megoldás? Zenmate, meg a többi VPN-el nem tudok belépni :/

Hasonló a helyzet nálam is én sem tudok sehogy.Talán egy alternatív link segitene

Letöltöttem az Opera developert, mert ugy olvastam, hogy van benne VPN is. A Youtube-on persze egyből bekapcsolták és működik! Természetesen nekem nem megy! Csak kapcsolódást ír! Valaki életre tudta ezt már kelteni? Vagy valakinek valami ötlet? Esetleg egy alter link? :)

Basszus, kifizetes teren ez az oldal egy nagy 0, mig a bet365 a sokkal nagyobb osszegu penzem 24 oran belul kifizette ez a retkes WH a 10k euros kifizetesemmel szorakozik 13!!! napja, akarhogy, akarmilyen adatokat scannnelek, fotozok be nekik nem megfelelo kuldjem ujra, es leirjak ugyan azt a sablon emailt h miket  :bash: :bash:

Hali! Befizetést tudtok intézni? Nekem Tor-al errorra hozza ki a Skrill honlapját az anonim proxy miatt! Tudtok már valami alter linket?

Miért nem tudok megtenni egy meccset sem normálisan? 30€-val akartam aztán csak €0.50-el akarta csak engedni. Másik meccset €8-val azt csak 1.50€-val akarta max! Tehát korlátozták a számlámat, vagy csak a meccs olyan, amire nem lahat "nagyobb" összegett tenni? eddig kb 3 fogadásom volt náluk!

Lekorlátoztak, mert normál esetben simán lehetne ilyen téteket tenni.

Tettem egy próbát! Most engedte a fogadásomat.
Az nem lehet, hogy pár meccset nem lehet megtenni, csak kis téttel ?? De csak tippelem (remélem)   ???

Hogy éritek el az oldalt? egy linket adhatnátok

Idézetet írta: coci72 Dátum július 29, 2016, 10:24:35
Hogy éritek el az oldalt? egy linket adhatnátok

Csak Tot kliensel tudom elérni őket. Befizetni pedig csak mobilról, vpn-t használva.

Zenmate bővítménnyel, román IP-t választva tökéletesen megy, a befizetés is.

Most az Atlantis játékra van 5Ł visszatérítés ,
be is fizettem 5 Fontot de nem sikerült elbukni, mert beadott a második pörgetésre BIGWINT 12Font :ok: :ok:
Ez milyen, 12 font már bigwin?  :cya: :cya: