William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napok óta nem tudok fogadást elhelyezni csak teker, teker és teker a "homokóra".

Idézetet írta: sleve Dátum március 19, 2021, 08:53:47
Napok óta nem tudok fogadást elhelyezni csak teker, teker és teker a "homokóra".

Nálam működik gond nélkül... próbáltad több böngészőből?

Két különböző gépen de a böngésző mindkettőn chrome.

Van ma a VB-selejtezőkre FreeBet-es promó.

Ha élőben fogadsz minimum 1.50-es odds-ra, minimum 5 EUR/GBP téttel, akkor a fogadás értékével megegyező FreeBet-et kapsz max 20 EUR/GBP-ig. (YourOdds piac kizárva.)  :ok:


Egy német-norvég Jéghoki Vb-meccsre nem lehet pre-match fogadni. Ezt komolyan nem hiszem el. Akárhogy keresem, nihil. Ha ez így van, és nem én vagyok vak, akkor ez nálam azonnali feketelista. Mondjuk ahogy nézem, a nagyobb téteket is szépen dobálja visszafelé, szóval ez is egy lófasz iroda. Kár érte.

#1955 június 11, 2021, 09:12:25, zsivany20
Egy EB-s promó:


Másnak működik az oldal?
Nem tudok belépni,azt irja ki zárták a számlám és kész.
Élő cseten azt írják az email címem nincs is regisztrálva náluk.Pénzem bent ragadt.
Csak pókereztem mostanában rég nem fogadtam.
Email címet a supporthoz tud valaki,hátha ott nem ráznak le egyből?

Hahó? Másnak nem zárták be mostanában a számláját?Sikerült élö cseten annyit megtudni hogy véglegesen bezárták a számlámat,azt nem hogy miért,illetve majd kifizetnek(talán)
Egy WH csak úgy értesítés nélkül bezárja a számlám a pénzem meg lenyeli,elég bosszantó

Idézetet írta: pukk Dátum szeptember 08, 2021, 17:24:59
Hahó? Másnak nem zárták be mostanában a számláját?Sikerült élö cseten annyit megtudni hogy véglegesen bezárták a számlámat,azt nem hogy miért,illetve majd kifizetnek(talán)
Egy WH csak úgy értesítés nélkül bezárja a számlám a pénzem meg lenyeli,elég bosszantó

Nyilván az okokat azt csak ők tudhatják (mármint mi nem), de olyan nincs, hogy a pénzed beragad, még akkor is ha részükről zárul a szerződés. Csak akkor tarthatják vissza a saját pénzed, ha korábban volt olyan esemény (rosszul feldolgozott fogadás stb.) ami miatt ezt megtehetik.

Lehet nem tehetik meg de megtették.Simán zárták a számlám és kész.Semmi indoklás semmi pénz.Már eleve az sértő hogy nekem kell nekik irogatni emiatt és csak egy halvány igéretet kapok hogy kifizetnek,de a pénz még mindig nem jött meg.Nem hatalmas összeg kb 550 euro.
Simán csak pokereztem egyébként semmi csalás humbug nem volt

Idézetet írta: pukk Dátum szeptember 10, 2021, 07:46:31
Lehet nem tehetik meg de megtették.Simán zárták a számlám és kész.Semmi indoklás semmi pénz.Már eleve az sértő hogy nekem kell nekik irogatni emiatt és csak egy halvány igéretet kapok hogy kifizetnek,de a pénz még mindig nem jött meg.Nem hatalmas összeg kb 550 euro.
Simán csak pokereztem egyébként semmi csalás humbug nem volt

Ismétlem. Az okokat csak ők tudhatják, és igen, megtehetik, hogy lezárják a számlád, elméletileg benne van a részvételi feltételekben. Azt viszont nem tehetik meg, hogy a saját pénzed ne fizessék ki. Ezt komoly irodák nem teszik meg, s szerintem most sem fog ez megtörténni.

Valaki vágta már telibe itt a free or 4 játékot?

Idézetet írta: curpy82 Dátum október 07, 2021, 16:10:10
Valaki vágta már telibe itt a free or 4 játékot?


Max 4 jo tippem volt. Ami a probalkozasok szamat nezve tobb mint gyalazatos.  :(

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 07, 2021, 19:20:06
Max 4 jo tippem volt. Ami a probalkozasok szamat nezve tobb mint gyalazatos.  :(

Hm...Én még csak 3-ig jutottam,pedig játszom amióta elkezdődött.  :bash:

Nekem ötből kétszer volt négyesem, plusz egyszer befértem a havi leggyengengébb freebetet kapók körébe. Csak azért érdekelt volna, hogy is adják a 200 font freebetet. Naponta vagy akár egy adott napon is lehetséges-e mind a nyolcat felhasználni? Mindegy, ha valaki megtudja, megköszönném ha jelezne. :)