William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Önkizárásnál törlődik a függőben lévő fogadásunk?

Idézetet írta: Krista Dátum április 17, 2016, 07:49:44
Önkizárásnál törlődik a függőben lévő fogadásunk?

Szerintem nem.

Tisztelt fórumtagok,

A kaszinós bejegyzéseket megkérlek a kaszinó témába írjátok.

Köszönjük.  :beerchug:

Alternatív címet tudtok adni? (Köszönöm!) ZenMate-t használok, de egyes részek nem akarnak betöltődni.

Van most valamilyen befizetési vagy ingyenfogadásos bónuszuk? (sportfogadásra használnám csak a bónuszt a kaszinó nem érdekel)

Befizetési bónuszok Sosem volt, a freebet meg már rég nem elérhető magyaroknak.

Helló!
Alteranatív link-et szeretnék kérni tőletek! Ha esetleg tudnátok segíteni...
Köszönöm!  ::)

Idézetet írta: Zsoca Dátum május 04, 2016, 09:03:27
Helló!
Alteranatív link-et szeretnék kérni tőletek! Ha esetleg tudnátok segíteni...
Köszönöm!  ::)
Sajnos nem tudok segíteni,csak jelzem hogy nálam bejön az eredeti is.
(Nehogy úgy járj mint én hétfőn a Sportingbettel,már minden alternatívát végigpróbáltam közben simán be lehetett lépni.)

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 04, 2016, 09:09:47
Sajnos nem tudok segíteni,csak jelzem hogy nálam bejön az eredeti is.
(Nehogy úgy járj mint én hétfőn a Sportingbettel,már minden alternatívát végigpróbáltam közben simán be lehetett lépni.)
:D
Nálam is működik minden tökéletesen! Kivéve a bingó részt... Az blokkolva van...

Arra ott a Zenmate. De az is csak addig kell, amíg a bingós felugró ablak betöltődik, utána ki lehet kapcsolni, és megy magyar IP-ről is.

Sziasztok!Valaki tud valamit a Williams Hill casono clubról?

Williamhill a szememben sokat süllyedt... (2 hét eseményei)
Ezt a szenvedést, ami az életkor azonosításnál ott megy. Elküldtem a személyimet, többszöri kérés után válaszoltak, majd azt mondták, hogy küldjem el a jogsimat. A jogsim alig egy hónapos, tehát teljesen új. Elküldtem az egyik oldalt, az nem elég küldjem el a másikat is. Azt is megtettem, erre azt mondták ez alapján nem tudnak azonosítani küldjek nekik anyakönyvi kivonatot. Gondolatban az ő anyukájukat megdicsérve kiválasztottam egy mérkőzést és a betre minimális veszteséggel átforgattam az ott lévő összegemet. Persze szerencse is kellett, hogy nehogy fordítva süljön el és oda kerüljön dupla összeg, de a basszus nem 17-18 éves korhatáron vagyok.
Úgy két hete kezdem el a williamhill-en játszani, mert over szempontjából több mérkőzésre ott jobb a kínálat. Az odds nem jobb, mint a bet, de egy ifi mérkőzésre is 0.5 overtől van fogadási lehetőség még a beten sűrűn csak 2.5, 3.5-től kezdődik, félidőre pedig 1.5.
Nem értem mit kell szenvedni pár száz eurón...

Nem tudom másnál volt-e ilyen, de elég dühítő.

Tomka

Én annó egyből mikor regisztráltam, írtam chaten hogy szeretném verifikálni magam. Kértek személyit, feltöltöttem nekik, elfogadták és ennyi volt.

Másoknak is ezt ajánlom, hogy ne várják meg amíg a Williamhill ír, hanem egyből írjanak chaten, küldjék be a személyi két oldalát és minden oké lesz.

Idézetet írta: davixxx Dátum május 09, 2016, 11:22:34
Én annó egyből mikor regisztráltam, írtam chaten hogy szeretném verifikálni magam. Kértek személyit, feltöltöttem nekik, elfogadták és ennyi volt.

Másoknak is ezt ajánlom, hogy ne várják meg amíg a Williamhill ír, hanem egyből írjanak chaten, küldjék be a személyi két oldalát és minden oké lesz.

Minden irodánál ajánlott megcsinálni gyorsan az azonosítást és nem akkor, mikor már viszonylag sok pénzt szeretnénk kifizettetni velük. 
Valahogy kevésbé "alaposak", mikor még a befizetéseinkre várnak, mint mikor már látják a fogadástörténetünket...   ;D

Idézetet írta: Tomka Dátum május 09, 2016, 10:46:08
Williamhill a szememben sokat süllyedt... (2 hét eseményei)
Ezt a szenvedést, ami az életkor azonosításnál ott megy. Elküldtem a személyimet, többszöri kérés után válaszoltak, majd azt mondták, hogy küldjem el a jogsimat. A jogsim alig egy hónapos, tehát teljesen új. Elküldtem az egyik oldalt, az nem elég küldjem el a másikat is. Azt is megtettem, erre azt mondták ez alapján nem tudnak azonosítani küldjek nekik anyakönyvi kivonatot. Gondolatban az ő anyukájukat megdicsérve kiválasztottam egy mérkőzést és a betre minimális veszteséggel átforgattam az ott lévő összegemet. Persze szerencse is kellett, hogy nehogy fordítva süljön el és oda kerüljön dupla összeg, de a basszus nem 17-18 éves korhatáron vagyok.
Úgy két hete kezdem el a williamhill-en játszani, mert over szempontjából több mérkőzésre ott jobb a kínálat. Az odds nem jobb, mint a bet, de egy ifi mérkőzésre is 0.5 overtől van fogadási lehetőség még a beten sűrűn csak 2.5, 3.5-től kezdődik, félidőre pedig 1.5.
Nem értem mit kell szenvedni pár száz eurón...

Nem tudom másnál volt-e ilyen, de elég dühítő.

Tomka


Sajnos, pár hónapja szivítósabbak lettek. régen pl elég volt a jogsi egyik oldala, most meg már több dokumentumot is kérnek.. Mindig valami UK törvény változásra hivatkoznak.