William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Attól függ mikor csináltad. Ha nem mostanában akkor anno valóban chaten 1perc alatt megcsinálták, viszont mostanában tényleg szaroznak. Nekem több barátom is mondta akit meghívtam. Míg nekem elég volt a jogsi egyik oldala(amin az adatok voltak) nekik mindkettő kellett, de nem fogadták el, majd a személyi két oldalát se.. :DD

Végül a születési anyakönyvi kivonatot a lakcímigazolóval elfogadták.

Segítenétek, hogy mi a kurva anyjukat akarnak még, az angolom ide már kevés:

* A photo-captured copy of your proof of address in higher resolution with all edges of the document visible in the image.

Jogsi, személyi, útlevél, bankkártya, számlakivonat után még mindig kérik a dolgokat ezek a gecik.  :fakk:

Egy lakcímet igazoló dokumentumot kell lefényképeznek nagyobb felbontásban, és a fényképen a dokumentum egésze látszódjon.

Most épp blokkolják őket.Tudtok alternatív elérést?

WH-n van live chat? Elvileg kéne lennie, ahogy visszaolvastam itt a fórumon. Viszont lehet, hogy vak vagyok, mert sehol sem találom. :-\

Idézetet írta: Greipel Dátum június 20, 2016, 19:37:34
WH-n van live chat? Elvileg kéne lennie, ahogy visszaolvastam itt a fórumon. Viszont lehet, hogy vak vagyok, mert sehol sem találom. :-\

Jobb felső sarok, bejelentkezés felett, nyelvválasztás mellett.
Rákatt, és a help menű jobb felső sarkában, contact us alatt az első lehetőség a live chat.

Megvan, köszönöm. Át kellett hozzá állítani a nyelvet angolra, így már úgy van, ahogy írtad. A magyar menü teljesen máshogy néz ki.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum június 10, 2016, 11:25:58
Most épp blokkolják őket.Tudtok alternatív elérést?

ez engem is érdekelne. pl. a vegas fül nem jön be

Ma blokkolták a williamhill-t, az alternatív cím betölt, de folyton időzónát kér, majd ezután fehér oldalt hoz be, valaki esetleg tud másik címet?


Én a tor böngészővel tudtam csak megnyitni! A zenmate-val meg egyéb vpn cuccosokkal megnyílt ugyan az oldal, de nem tudtam belépni. Tor-al megy.
Tényleg, a tor mennyire biztonságos ilyen téren?

Ha valakinek fix angol ip kell tor-hoz, akkor itt egy kis help! Ha mar tudjátok, akkor sry! ;)

1. lépés: Töltsük le a Tor böngészőt a https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en weboldalról.

2. lépés: Telepítsük a böngészőt.

3. lépés: A Tor Browser mappában keressük meg a Tor mappát, azon belül pedig a torrc fájlt és nyissuk meg egy szövegszerkesztővel.

4. lépés: A megnyitott fájl végére másoljuk be az alábbiakat, és mentsük el. Ezáltal a használat során minden esetben angliai IP címet kapunk.

ExitNodes {GB}
StrictNodes 1
NumEntryGuards 6
KeepalivePeriod 60
NewCircuitPeriod 15

5. lépés: Nyissuk meg és használjuk a böngészőt.

Alternatív címmel kapcsolatban van már fejlemény?

Tor-al, ha megnyitom az oldalt, akkor ez ugrik fel! Valaki értelmezné nekem ezt? Köszönöm
Nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz jó a Tor?

#1709 július 07, 2016, 17:15:20, bendehal
Idézetet írta: lehetnyerek Dátum július 07, 2016, 16:54:12
Tor-al, ha megnyitom az oldalt, akkor ez ugrik fel! Valaki értelmezné nekem ezt? Köszönöm
Nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz jó a Tor?
Tor böngésző alapból nem flash-es (tudtomal)
Tor meg van címkézve, látják hogy tor hálózat és azt egy iroda sem szereti...
Tor kliens ami jobb, de azt sem szeretik mert az is címkézett, plusz flash elmehet proxy mellett.