William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Innen most, hogy lehet kifizetést igényelni?
Poker kliens megy de ott nem lehet kifizetést kezdeményezni:(
Zenmate vagy VPN-en keresztül kérek kifizetést lehet belőle probléma?

"Rake in" promo szokott lenni a főoldalon, szinte minden nap, ha bejelentkezel (Ma pont nincs nekem).
Jó dolgok szoktak lenni. Az egyetlen feltétel, h az előző 2 hétben kell lennie 5 fogadásnak 10 font+ értékben.

Sajna ez is kilove...
Regelni meg ugyan enged, de a regisztracio vegen egy hibakodot kozol es ker, h vegyem fel a kapcsolatot a customer service-vel.
Belepest pedig nem engedi, Account inactive... :'(

Idézetet írta: Frizko Dátum december 04, 2016, 01:21:50
Sajna ez is kilove...
Regelni meg ugyan enged, de a regisztracio vegen egy hibakodot kozol es ker, h vegyem fel a kapcsolatot a customer service-vel.
Belepest pedig nem engedi, Account inactive... :'(
update: elkertek a szemelyim meg banki kivonatot, engedelyezve a regisztracio
Be es kifizetesrol majd kesobb nyilatkozok

Másnak is szenved az oldal? Errort is fogadásnál is, most meg már vissza sem enged. Zenmate román IP, eddig gond nem volt.


#1761 december 13, 2016, 14:28:51, davixxx
Csatlakozom hozzátok nekem se jó..

Pedig beléptem a számlámra mert láttam, hogy van 5Ł-os bingó bónusz, aztán meglepetésemre volt a számlámon rajta 18 randomnemtudomhonnankerültrá eurom  ;D ;D ;D

Közben megvan mi jött.. Köszi utólag is annak a forma1 zseninek aki miatt raktam ezt a szelót még év elején ;D ;D ;D ;D


http://www.williamhill.com/12-days-xmas

Ha minden igaz akkor a mai ablak 10 ingyen pörgetés a Pig Wizardra ami holnap lesz jóvá írva. Ha jól láttam nem kell befizetni vagy hasonlóak remélem nem tévedtem. sok sikert mindenkinek.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum december 15, 2016, 15:33:41
http://www.williamhill.com/12-days-xmas

Ha minden igaz akkor a mai ablak 10 ingyen pörgetés a Pig Wizardra ami holnap lesz jóvá írva. Ha jól láttam nem kell befizetni vagy hasonlóak remélem nem tévedtem. sok sikert mindenkinek.

0.20£-al kell pörgetni miután elfogadtad a promót és akkor kapod meg csak az ingyen pörgetést és elvileg csak angol cím és GBP pénznem...

A chaten megerősítették, hogy csak briteknek jár.

Van valami megbízható Zenamte alternatíva, mert hetek óta egy küszködés a be s kilépés, meg a szelvény megrakása, annyira lassú a zenmate, hogy eszméletlen.  A prémium opció nyilván nem játszik mivel nem fogadok ott annyit, hogy megérje.

WH-en a Games részen van egy promó amit elfogadva az első 2nap 5eurót a harmadik nap 10ingyenpörgetést adnak. 30szoros a forgatás.

Nekem nem megy. Az 5fontot rátették a számlára de amikor megnyitok egy játékot 0-t ír. a Chaten azt írták kell lenni 1fontnak a számlán, termsben is benne van. Nektek sem megy?

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 03, 2017, 21:06:19
Nekem nem megy. Az 5fontot rátették a számlára de amikor megnyitok egy játékot 0-t ír. a Chaten azt írták kell lenni 1fontnak a számlán, termsben is benne van. Nektek sem megy?

Először a Tarzan gépen néztem, ott még 0-t írt, utána a promóció leírásánál jobboldalon 4 játék volt kiemelve, itt megnyitottam az egyiket és tudtam pörgetni(Henry VIII)

Nekem is 0 írt, de mikor elkezdtem az első pörgetést, már megadta az 5€-t. Starburst