William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Wezli Dátum január 02, 2017, 11:38:56
Van valami megbízható Zenamte alternatíva, mert hetek óta egy küszködés a be s kilépés, meg a szelvény megrakása, annyira lassú a zenmate, hogy eszméletlen.  A prémium opció nyilván nem játszik mivel nem fogadok ott annyit, hogy megérje.

A Hola VPN-t használtam, amíg valamiért egy oldal sem töltődött be Zenmate alatt.

Ó basszus. Sikerült kiforgatni már 80fontnál jártam mikor végeztem de csak 20maradt belőle mert ennyiben maximalizálták a nyerhető összeget..  Örülök is meg nem is :D

Milyen cimen lehet elerni itthonrol a WH-t?


Nekem sajnos nem, de azert koszonom.

Ui: Hianyzott mar MO. :D

Tudja valaki, miért is vették el a napokban az Abaqoos befizetési lehetőséget? Nagy gond nincs belőle, de nekem pl ezzel volt a leggyorsabb a befizetés.

You've won a cash prize in our St Patrick's £100k Giveaway
The luck of the Irish was with you this weekend - you are a winner in our St Patrick's £100k Giveaway.

1,15 euró.  :laugh:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 21, 2017, 16:32:59
You've won a cash prize in our St Patrick's £100k Giveaway
The luck of the Irish was with you this weekend - you are a winner in our St Patrick's £100k Giveaway.

1,15 euró.  :laugh:

Pont akartam írni hogy én is kaptam e-mailt hogy nyertem. Nem is akartam megnyomni a free jegyet se, mondom minek, úgyse nyer. De hogyhogy ennyit nyertél? Mit csináltál érte?  :D

Mindössze annyit, hogy rámentem a részvételre.
Itt is jött az e-mail, hogy nyertem. Akkor úgy voltam vele, hogy 5 euró lesz, max. 10, de tévedtem.   :redchug:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 21, 2017, 16:59:43
Mindössze annyit, hogy rámentem a részvételre.
Itt is jött az e-mail, hogy nyertem. Akkor úgy voltam vele, hogy 5 euró lesz, max. 10, de tévedtem.   :redchug:

Én is ugyanezt tettem, de 5,77 eurót kaptam.


Hello!Milyen böngészőböl tudnám elerni a WH-t?Androidos vagyok!

Hogyan tudnám elérni a Wh-t? linket vagy valamilyen módszert írjatok le! köszi!!  :beerchug: :beerchug:


üdv

kaptam 1€-t kaparós-ra , az első körben beadott 2€-t
második körben meg azt írja nem nyertem....de a 2.sorban az összead-kivon teljesen jó nem???!!!  valaki szakértő??