William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

A kifizetéssel kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Arra rájöttem, hogy a kifizetés módja kapcsolódik a befizetési módhoz (volt, hogy kártyáról, volt hogy Skrill-ről fizettem be), de arra nem, hogy milyen arányban. Jelenleg 24 euróig tudok csak Skrill-ig lehívni, utána bizonyos összeget banki átutalással kellene kérnem.
Két kérdésem lenne:
1) Mit kellene tennem ahhoz, hogy teljesen a Skrill-re kérhessem a pénzt?
2) Hol tudom megadni a bankszámlám adatait? Ezt sehol nem kérik a kifizetés során. Létezhet, hogy akkor megkapták a bankszámlám adatait, amikor kártyával fizettem be?

Köszi a segítséget!

Ha a bankkarid VISA akkor egyszeruen visszateszik ra (es a kapcsolt bankszamlara) a manit, ha viszont Mastercard-dal fizettel be akkor kelleni fog nekik az IBAN-od es egy SWIFT kod.
Elvileg az utolso befizetes modja a mervado, de ha elotte volt mas osszeg mas forrasbol a szamladon akkor azt oda kell visszautalnod ahonnan az eredetileg jott - mindegy, hogy kozben hanyszor forgattad meg naluk. Ez rengeteg iroda belso szabalyozasanal is igy van (sajnos).
Kerd ki a 24 eurot Skrillre, aztan ha megtortent a tranzakcio nezd meg milyen opcioid maradtak a maradek osszeggel.
De a legegyszerubb megkerdezni live chat-en hogy mennyire rugalmasak tudnanak lenni ez ugyben (valoszinuleg semennyire, de egy probat meger - csalodtam en mar kellemesen a WH supportjaban).

ha valaki nyerne ezen a 20 napos promóción valamikor,akkor azt hova fizetnék ki?
vagyis ha meg tudod forgatni valamelyik nap 20szor az 5 fontot,akárhova kikérheted?

Idézetet írta: ereghard Dátum augusztus 17, 2017, 15:37:20
ha valaki nyerne ezen a 20 napos promóción valamikor,akkor azt hova fizetnék ki?
vagyis ha meg tudod forgatni valamelyik nap 20szor az 5 fontot,akárhova kikérheted?

Ahonnan utoljára fizettél be. Ha nem volt még befizetésed,akkor talán bank transfer.

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum augusztus 17, 2017, 15:57:49
Ahonnan utoljára fizettél be. Ha nem volt még befizetésed,akkor talán bank transfer.
Befizetès nèlkül ki se fizetik.Kell nekik egy regisztràlt befizetèsi mód a kifizetéshez

Font-os számlát reggeltem anno,most jó lenne az eurós. Lehetséges váltani ennél az irodánál?

Igen, lehetseges. Irj nekik chaten, s mondjak a teendoket.

Sziasztok! Okostelefonról milyen linket használtok?
Nálam a sports.williamhill.com nem jön be.
Előre is köszönöm.



a napi bónuszos játékban (már nem először) akinek dolláros számlája van annak szintén nem jön be a játék ma?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 23, 2017, 14:44:18
a napi bónuszos játékban (már nem először) akinek dolláros számlája van annak szintén nem jön be a játék ma?

nem

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum augusztus 23, 2017, 14:46:51
nem
Ez azèrt van mert sajnos több jàtèknàl főleg a gagyiknàl nincs beàllítva àtvàltàsi ràta a dollàr ès a font között így nem tudsz pörgetni se.

Ha most indítok skrillre egy kifizetést az kb mennyi idő alatt jön meg?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 25, 2017, 10:18:03
Ha most indítok skrillre egy kifizetést az kb mennyi idő alatt jön meg?

Kerek 6 ora.