William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A hétvégi Scratch of the Day-jel nyert már valaha bárki is freebetet?

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum szeptember 20, 2019, 10:09:37
Hello!Magyar paysafecard-al be tudok fizetni a WH-ra




Sikerült végülis, mert engem is érdekelne

Ez komoly???  ??? 11 EUR-t szerettem volna felrakni erre a hárnas kötésre. Nem vagyok korlátozva, 1 év alatt 3-szor fizettem be kb 30 Eurót, és soha nem kértem kifizetést. Azonosítva is vagyok..
:cya:

Sajnos le vagyunk korlátozva, mert kifosztottuk az irodát, az underekkel,  döntetlenekkel,
és a fix 1:1 eredményekkel... :cya:

WH-hez mlyen kártyához lehet befizetni? Visa kártyát nekem nem engedi. mintha régen lett volna vmit, hogy betiltották. bárkit kérdeztem az iroda részéről, csak erősködnek, hogy lehet VISA-val befizetni próbáljam meg újra se soha sem sikerül. ma ez egyik chates ( sokadik, akivel beszéltem) azt mondta, hogy a bank tiltja le a befizetést, nem ők, ezért érdeklődjek a banknál.

melyik bankkártyát fogadják el a WH-nél?

Idézetet írta: hilles Dátum július 10, 2020, 00:07:33
WH-hez mlyen kártyához lehet befizetni? Visa kártyát nekem nem engedi. mintha régen lett volna vmit, hogy betiltották. bárkit kérdeztem az iroda részéről, csak erősködnek, hogy lehet VISA-val befizetni próbáljam meg újra se soha sem sikerül. ma ez egyik chates ( sokadik, akivel beszéltem) azt mondta, hogy a bank tiltja le a befizetést, nem ők, ezért érdeklődjek a banknál.

melyik bankkártyát fogadják el a WH-nél?

Nem érdemes küsködnöd vele,nekem már régóta nem engedik a kártyás befizetést (ehhez semmi köze  a banknak).Vagy befizetsz Skrillel/Netellerrel vagy ami van ilyesmi vagy hagyod őket a fenébe.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 11, 2020, 09:46:11
Nem érdemes küsködnöd vele,nekem már régóta nem engedik a kártyás befizetést (ehhez semmi köze  a banknak).Vagy befizetsz Skrillel/Netellerrel vagy ami van ilyesmi vagy hagyod őket a fenébe.


köszi szépen! végre egyenes beszéd, erre vártam a WH-től is de ők csak azt hajtogatják álságos módo hogy nyugodtan próbáljam meg újra és újra. Pedig már többször is jeleztem, hogy ha nem lehet akkor ne raboljuk egymás idejét csak szóljanak... hát nem szóltak  :)

Pool-Arsenalra van promo, 20 euroert kell meccs elott fogadni 1.50es min oddson, es ahany gol annyiszor 5 euro freebet, max 25ig

Aki szeret ilyeneket nézegetni, annak twitteren #WHWinners hashtag.

https://twitter.com/hashtag/WHWinners?src=hashtag_click

Nagy tétes fogadások, nagy nyerők, többnyire amerikai sportokkal.

Tudja esetleg valaki, hogy a WH enged-e még magyar játékosokat regisztrálni?

Idézetet írta: Assassin Dátum november 14, 2020, 18:51:06
Tudja esetleg valaki, hogy a WH enged-e még magyar játékosokat regisztrálni?

Persze, hogy enged.

Hello!Kérdezném hogy a WH-ra mivel fizettek be.Nekem otps masatercardom van.Mindenhová tudok fizetni de ide nem.Köszönöm a válaszokat.

Sziasztok!
Nem rég regisztráltam és verifikáltam is magam! Próbáltam fogadást rakni de nem enged, 0 a limitem. Írtam a supportnak azt írták, hogy a trader így döntött és talán valamikor felülvizsgálják. Járt már valaki így? Egy darab fogadásom nem volt előtte!

Hello! Előző oldalon írtam én is hasonlót. Engem engedett rakni, de nevetséges téttel... Nem nagyon értem én sem, de kerestem más bukit, nem firtattam az okát.

Most, hogy írták a fórumban, hogy a Betfair magyar nyelvű lett, gondoltam megnézem ezt is, mivel van köze a két irodának egymáshoz, és eléggé hasonlóak is.
Promóciós részben azt írják szokás szerint, hogy az ön országából a kampány nem elérhető.
Fenti hozzászólásokat olvasva felesleges is vele kínlódni.
Majd, ha magyarítanának onnantól látszódna, hogy elkezdődött valami, mint a partnerüknél.