Női Kézilabda EB 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



22vagyok de ez a meccs után 40nek érzem magam. Számolom az ősz hajszálaimat, és vennem kéne egy új távkapcsolót..


53.5 alatti tippem kuka... Győzelem sincsen, teljes káosz.

Ez tragédia.
Ezt csak a gumiszobában lehetne kommentálni...

Szép volt, hányás az egész.....   :bash:


Idézetet írta: szumos Dátum december 04, 2012, 21:46:09
Ez tragédia.
Ezt csak a gumiszobában lehetne kommentálni...

Meg is tettem!!!! szívből kívánom, hogy égjünk le, és kapjunk ki a következő két meccsen is!!!!!

Na látjátok ezért nem nézek én már női kézit (most is csak a kommentekből "látom", hogy mit műveltünk) :D

Nem vagyok kézilabda szakértő,nem szeretek rosszat mondani magyarokra,egyszerű Magyar szurkoló vagyok!És amit ma ez a csapat a pályán mutatott azt személyesen kérem ki magamnak minden magyar szurkoló nevében.Lehet,hogy nyerni fogunk valamelyik meccsen de amit 2 év alatt felépítettek bennem azt másfél óra alatt rombolták porig.Norvégostul,magyarostul szégyen volt a mai este!!!


Az egész meccsen pocsékul játszottak, de amit az utolsó 3-4 percben műveltek az minősíthetetlen volt.A két 7-es kihagyása, a letámadás közbeni labdavesztés után a koronát a kapus tette fel, aki talán szándékosan? beütötte a kivédett labdát saját kapujába. Ezek után nagyon sok mindent lehet feltételezni.......

Peches öngóllal kaptak ki Görbiczék

Ilyen főcím  ;D
lóf.... nem peches, hát tanuljanak meg küzdeni, meg úgy pályán lenni, hogy valamit el szeretnének érni, mert most azt érték el, hogy szarba nézi őket mindenki! Hát mi volt ez??? Nézhetetlen szar. hátul mit csináltunk? 7 est meg tanuljanak meg dobni, 10 percig nem dobni golt? és a szuper edző mit csinált? mindegy lett volna ha én ülök a kispadon! Holnap remélem a németek is jól megsz.patnak minket, aztán a spanyolok, az edzőt meg úgy ki....ák mint a macskát szarni!!!!! Kapustelejsítmény is 0 volt, a végére meg szavakat nem találok!!! pont olyan volt mint az egész meccs!!!!

UI: nem bolt bunda Winger, ezek ilyen szarok és kész!

Erre nem gondoltam hogy kikapunk, most már csak az a kérdés valami csoda folytán feléledünk-e holnapra.
Most néztem a bet365-ön németekre 2,90 és gyorsan csökken :D magyarokra 1,50. Hát elgondolkodtató...

Idézetet írta: Vilagos Dátum december 04, 2012, 22:15:39
Erre nem gondoltam hogy kikapunk, most már csak az a kérdés valami csoda folytán feléledünk-e holnapra.
Most néztem a bet365-ön németekre 2,90 és gyorsan csökken :D magyarokra 1,50. Hát elgondolkodtató...

az igen, nemhogy csökken, már 1.40 a magyar és 3.75 a német.
maffia kezében az egész torna

Én most kötöttem egy ilyet:
Szerbia veri Ukrajnát 1.22
Svédország veri Macedóniát 1.28

1.57-es szorzó.

Holnapra elvileg a Spanyol-Horvát sima spanyol, de a fasz tudja ezek után. Azt kihagyom.

A német-magyar meccs oddsai meg tényleg furák, de az is igaz, hogy többet magyar meccsre egy vasat se  :) Mai nap 16 ezer bukó az EB-n, és ez még csak az első nap  ;D