Sorozatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Barátok Közt! :smitten: + Így jártam anyátokkal! Meg sparco kolléga ajánlotta máskor a Breaking Bad-et, elég ütős. Más sorozat engem nem igazán hoz lázba...

#16 február 28, 2013, 21:34:19, medvejenci
Az RTL-en megy a "Zöld Íjász" c. sorozat.Még 1 részét sem láttam, de nagyon mondják a haverok.Érdemes bel-bele kukkantani.Asszem péntekenként megy a BK után. ;)

Nekem nem jött be a Zöld Íjász. Se nem szuperhősös-Batman-es, se nem akciós. Ilyen langyi valami gagyi szinkronnal.

Family guyt nem néz senki? :o

Idézetet írta: Cipolla Dátum február 28, 2013, 21:43:58
Family guyt nem néz senki? :o
Én láttam belőle pár részt mint ahogy a South Parkból is. :ok:   
Walker a texasi kopót senki se nézte???  ;D

House,NCIS,Szökés,Lost,South Park.

Ezekből már csak kettő megy..

HBO miniseries?! Band of ? Vagy Gengszterkorzó? Csodálkozom, hogy említésre sem került.  ???

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum február 28, 2013, 22:19:39
HBO miniseries?! Band of ? Vagy Gengszterkorzó? Csodálkozom, hogy említésre sem került.  ???
Band of Brotherset elkezdtem csak nem nagyon volt rá időm  a gengszterkorzó meg az első részek alapján nem nyerte el a tetszésem pedig nagy maffia film/sorozat fan vagyok.

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 28, 2013, 22:23:00
a gengszterkorzó meg az első részek alapján nem nyerte el a tetszésem pedig nagy maffia film/sorozat fan vagyok.
Adj neki időt, beindul, szerintem megéri. Bár hozzátartozik, hogy angolul néztem először végig. Majd egybe leszedtem magyarul is. De Steve Buscemiért alapból megéri nálam.  :ok:

Old School: Knight Rider, Baywatch, Pörgő Walker, Szupercsapat, MacGyver ezek bármikor bármilyen mennyiségben.
"Mese": Tom n Jerry, Fam Guy, Régi foxkidses pókember+x-men
+a felsoroltak közt van jó pár amit kipörgettem, de ami most adja az a Walking és a Breaking Bad, ja és természetesen várom az új Spartacus évadot!  ;D

ízlések és pofonok, de az itten felsoroltak közül majd mindet láttam én is :)
régebbi, de nekem bejött: Taken
vagy akik szeretek a szuperhősöket: Heroes, 4400, Misfits
akik a mindentudó zseniket: MD.House, Lie to me, Fringe
a big bang-ben is sokat szóba jött scifi sorozat: Firefly
akik a párjukkal akarnak nézni azoknak a Tudorokat ajánlom,vagy Califorgiát :) rengeteg szex, talán így cseppen nektek is valami  :angel:
ha nevetni van kedvem akkor Big bang, 2 and half men
aki a vért,kaszabolást,harcot és mesztelenkedést kedveli akkor a Spartakus is nagy alakítás
az egyik nagy kedvencem a vérszakértő Dexter  :police:
akik a dzungelt kedvelik: Lost, Terranova
HBO: Game of thrones,,,nincs vita
hát így kapásból most ezek jutottak az eszembe :cya:

Idézetet írta: Cabhelo Dátum február 28, 2013, 22:36:07
akik a párjukkal akarnak nézni azoknak a Tudorokat ajánlom,vagy Califorgiát :) rengeteg szex, talán így cseppen nektek is valami  :angel:

Ez vicc, ezeket csajjal? :D Nekem bejött nagyon a Tudorok, de a csajokat nem hiszem, hogy kimondottan tűzbe hozza ez a kor (pápák, Morus Tamás, folyamatos hatalmi harcok, stb.) A Kaliforgia az már modern és pörgős, de ezt sem a csajommal nézem; szerintem ő pont azt mondaná utána, hogy szex most nem lesz egy darabig; láttál benne eleget  :redchug:

További barátnővel nézhetős sorozatok jöhetnek! (Ja és nálam Columbo is nagyon nagy király!)

Barátnővel nézős sorozatok szerintem:
-Narancsvidék
-Vámpírnaplók(férfiak ugyan bealszanak rajta de a csajok élvezik)
-Teen Wolf
-Sherlock
-Két pasi meg egy kicsi
-Híradósok
-Entourage
-Így jártam anyátokkal

Mondjuk szerintem ez barátnő függő de ezeket kb lehet velük is nézni.Esetleg a sherlock lehet meredek.


Idézetet írta: Pozzato Dátum március 01, 2013, 18:58:35
Barátnővel nézős sorozatok szerintem:
-Narancsvidék
-Vámpírnaplók(férfiak ugyan bealszanak rajta de a csajok élvezik)
-Teen Wolf
-Sherlock
-Két pasi meg egy kicsi
-Híradósok
-Entourage
-Így jártam anyátokkal

Mondjuk szerintem ez barátnő függő de ezeket kb lehet velük is nézni.Esetleg a sherlock lehet meredek.

-Pretty Little Liars
-Awkward

Ha sorozat akkor egyértelmüen CSILLAGKAPU ! ! !  :ok:

Dexter nagyon nagy sorozat :ok:
Befutóval csak az a bajom, hogy a lovak halála miatt lelőtték a sorozatot és így egy évadot élt meg sajnos.