Sorozatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum június 18, 2019, 21:32:25
-t latta mar valaki? :D egyik snooker biro rakta ki twitteren, hogy milyen jo, aztan imdb-n is 9+on van, azt a par reszt lehet megerne ledaralni..

Nem maradt le az eleje?

Idézetet írta: TiB Dátum június 19, 2019, 09:38:04
Nem maradt le az eleje?

;D Jol leirtam, hogy mirol szeretnek beszelni..

When they see us

A világ legcukibb mosolya, olvasztja még a jeget is. :D


Na, végre!
"Eleanor Tomlinson has been shortlisted at the 2019 TV Choice Magazine Awards in the "Best Actress" category for her role as 'Demelza' in Poldark."


Formula 1: Drive to Survive S01E01

Günther Steinert, a Haas csapatfőnökét kérdezi a riporter:

- Hányan dolgoznak a Haasnál?
- 212-en - válaszol Steiner.
- A Mercedesnél ennyien vannak szabadságon.


Ez jó. ;D Érdemes nézni olyannak, aki egyáltalán nem néz F1-et?

Közben két sorozatról:
Jett
Azt gondoltam, hogy ez az egész Carla Gugino kisugárzására lesz kihegyezve. Nem okozott meglepetést, maximum csak annyiban, hogy én az első rész 30 percre tájékán majdnem bealudtam. Utána beindultak az események, szó se róla, voltak fordulatok, egész türhetőre sikeredett. Közepes iparosmunka egyelőre, én azt mondom, hogy ez egy középszerű alkotás lesz, 2 rész alapján (négy jött ki eddig, lehet utána javul a színvonal). 6,5/10

Tom Clancy's: Jack Ryan
Ez egy tavalyi sorozat, megmondom őszintén, hogy kicsit kiment a fejemből. Jack Ryan egy elemző ügynök, aki felfedez valami egészen rémisztőt. A helyszínek jók, szereplőgárda sem rossz, viszonylag pörgős volt az első két rész. Már rég kijött az első évad, IMDB pontozás alapján 8,2-nél jár. Idén nyár vége felé kéne jönnie elvileg a másodiknak. Minőségi cuccnak néz ki, főszereplővel van egy kis problémám, de összességében hitelesnek tűnik. Van benne akció, háttérmunka és minden egyéb a kémek/titkosügynökök világából (bár nem tudom, hogy ez mennyire illik rá Jackre). 7,5/10
https://www.youtube.com/watch?v=1KsyZF590NM

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 07, 2019, 18:03:59
Ez jó. ;D Érdemes nézni olyannak, aki egyáltalán nem néz F1-et?

Megismerjük a háttérvilágot, kiscsapatok életét, izgalmasabb, mint egy futam, ami azért nem olyan nehéz feladat ;D de szerintem egy rakás minőségibb szórakozás van a Netflixen, akár doku témában is.

Money Heist, Season 3! Július 19-től!  :great: :great: :great:

0:14-nél az a segg még mindig OTT van.  ;D

Előzetes:
https://www.youtube.com/watch?v=TFJwUwnShnA

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 12, 2019, 12:25:30
Money Heist, Season 3! Július 19-től!  :great: :great: :great:

Azt nem tudom csak, hogy heti 1 resszel jon, vagy kijon egyben az egesz ilyen Netflixes hagyomanykent? Dijaznam az egybent, mert az elso ket resz nagyon daralos volt, ebbol nehezen tudnek heti 1 reszenkent haladni... ::)

Idézetet írta: peshark Dátum július 12, 2019, 17:15:24
Azt nem tudom csak, hogy heti 1 resszel jon, vagy kijon egyben az egesz ilyen Netflixes hagyomanykent? Dijaznam az egybent, mert az elso ket resz nagyon daralos volt, ebbol nehezen tudnek heti 1 reszenkent haladni... ::)
Egyben jön ki.  :ok:
Hopp, lehet mégsem. Fejből mondtam, mert az rémlett, de most látom, hogy a második rész kapcsán kérdőjelek vannak..

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 12, 2019, 17:21:40
Egyben jön ki.  :ok:
Hopp, lehet mégsem. Fejből mondtam, mert az rémlett, de most látom, hogy a második rész kapcsán kérdőjelek vannak..

Na igen, ezert zavarodtam ossze en is.. :D

Utána néztem, de egyre inkább valószínű, hogy ez nem egyben jön ki. Nekem ez kicsit fura, mert ez a Netflix sajátossága, de igaz, az eddigi évadok is így jelentek meg (valahogy fel sem tűnt). Egy helyen írtak róla még tavaly, hogy egybe jön ki az évad, de ott júniusi dátum van... Szóval nem túl hiteles. Magyar felirat szerintem lesz hozzá, mert a Netflixen elérhető sorozatok harmadához már van, illetve az új évadokhoz és részekhez folyamatosan adják ki.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 12, 2019, 18:25:54
Utána néztem, de egyre inkább valószínű, hogy ez nem egyben jön ki. Nekem ez kicsit fura, mert ez a Netflix sajátossága, de igaz, az eddigi évadok is így jelentek meg (valahogy fel sem tűnt). Egy helyen írtak róla még tavaly, hogy egybe jön ki az évad, de ott júniusi dátum van... Szóval nem túl hiteles. Magyar felirat szerintem lesz hozzá, mert a Netflixen elérhető sorozatok harmadához már van, illetve az új évadokhoz és részekhez folyamatosan adják ki.
Sajnos csak az első évadhoz van magyar felirat.

Idézetet írta: tsabigo Dátum július 12, 2019, 18:39:26
Sajnos csak az első évadhoz van magyar felirat.
Ezt nem is tudtam, köszönöm az információt.  :beerchug:  Ez azért így eléggé nagy csalódás, mert én abba voltam, hogy az is fent a Netflixen. Akkor ezek szerint oda még nem ért el a lokalizáció... Mondjuk még van egy hetük pótolni.

Formula 1: Drive to Survive S01E03

Monacóba ér az idény és a sorozat is, mindenki máshogy látja a helyszínt. :D

Christian Horner: "Monaco tele van csillogással, hajókkal, hírességekkel. Mindenről süt a pénz és a fényűzés".
Daniel Ricciardo: "Egy rakás király dolog van kis helyen".