SPF Karácsonyi Láz - December 24

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Dear Sportfogadás,org Angel.


Az én kívánságom nem lenne más,
Legyen az oldalon sok-sok Tamás.
Vagy Feri,Józsi,András, tán Titti
Ki fogadásaival a többieket segíti.

Második kívánságom, itt van, íme
Szerintem ez lehetne az oldal dísze.
Michael Jordan is már régen a tagja,
és ez az oldalon is jól mutatna.

Hall of Famere gondoltam, nem másra,
Ez lehetne a "zsenieink" tárháza.
Bekerülni oda dicsőség lenne
Csak tettek után lehetnél benne.

Verset írtam én is,
Nem vagyok első,
Plagizálással vádolhat
Engem a rendező.

Szentestén kockulok,
Mekkora szégyen..
Anyámmal kéne
A tv-t néznem.


Egyéb ötletek:
-Éremtábla szerűen vezetni a játékok győzteseit
-A rendszeres napló vezetőknek privát verseny(ek) és/vagy napló írási verseny
-Újraindítani a privát pókerversenyeket
-Adjátok nekem az első helyért járó díjat, amit felajánlok a második helyezettnek. :)

Boldog Karácsonyt és Új Évet mindenkinek.




Idézetet írta: ncis88 Dátum december 24, 2012, 22:23:16
Dear Sportfogadás,org Angel.


Az én kívánságom nem lenne más,
Legyen az oldalon sok-sok Tamás.
Vagy Feri,Józsi,András, tán Titti
Ki fogadásaival a többieket segíti.

Második kívánságom, itt van, íme
Szerintem ez lehetne az oldal dísze.
Michael Jordan is már régen a tagja,
és ez az oldalon is jól mutatna.

Hall of Famere gondoltam, nem másra,
Ez lehetne a "zsenieink" tárháza.
Bekerülni oda dicsőség lenne
Csak tettek után lehetnél benne.

Verset írtam én is,
Nem vagyok első,
Plagizálással vádolhat
Engem a rendező.

Szentestén kockulok,
Mekkora szégyen..
Anyámmal kéne
A tv-t néznem.

Ez mekkora lett,gratula! :great:

Nap, mint nap 5 euróért harcba szálltam az  SPF Karácsonyi Láz játékában, és nagy sajnálatomra rendre sikertelenül, mindig volt egy koléga aki rátermettebb, felkészültebb nálam. Kaptam egy újabb esélyt a Karácsony esti kis irományommal 5-szörös pénzzért. Én egy kis történettel próbálom ezt a 25 eurót megkaparintani, ami velem történt anno még a 80-as években. Természetesen a sportról, azon belül is a fociról van szó. Aktiv focistaként tevékenykedtem két bal lábam ellenére, persze nem profi szinten, csak olyan falusi fociszerető huligánként, aki szeretett kis csapatáért szivét lelkét ott hagyta a pályán.  Egyszer egy falumbéli öreg bácsika az egyik megnyert mérkőzésünk után odajött hozzám miközben csapattársaimmal jókedvűen nevetgélve iszogattunk, és így szólt : " Lássátok fiúk 90 perc is elég a BOLDOGSÁGHOZ, és semmi más nem kell hozzá csak AKARNI, TUDNI, SZERETNI !!! Mi csak összenéztünk, és mosolyogtunk, akkor annyit jelentettek számomra a bácsika szavai, de később belém épültek ezek a szavak az élet minden területére nézve.
Ezt a kis történetet azért osztom meg minden kedves sportfogadó kolégámmal és olvasóval, mert nagyon igaz ez a 3 szó a sportfogadásra is. Nekünk sportfogadóknak a boldogság a nyeremény felvételekor teljesedik ki, és ehhez AKARNI kell nyerni, TUDNI kell sokat az adott sportról, csapatról, játékosokról, és SZERETNI kell, hogy annyi és annyi eldobott szelvény után, újra és újra kiválasztjuk a nyertes tippet. Talán a szerencse faktort felejtette el a bácsika, ami a sportfogadást illeti, de különben maximálisan igaza volt.
Végül zárszóként elmondom, ami valójában a témára a helyes válasz, és amiről eddig is beszéltem csak kicsit másképp, rébuszokban.
Nekünk sportfogadóknak a sportfogadás.org oldala már így is rengeteget adott, és 2013-ban is adni fog, mivel megadja a lehetőséget, hogy megmérettessük tudásunkat, rátermetségünket és pillanatnyi döntésünket egy tipp leirásakor egy adott sportágakban, és ez így nagyon rendben van. 5 euróért is képesek vagyunk órákat a gép előtt ülni és kocogtatni a billentyüzetet, majd szurkolni a nyertes tippért, mintha élet-halál harcról beszélnénk. Tulajdonképp ezek vagyunk mi, nekünk ez az életünk és ez az oldal egy falat kenyér a mi életünkből, amiért most ezúton szeretnék köszönetet mondani két kitünő adminisztrátorunknak, akik felügyelik a játékot,  és ha néha "icipicit" szőrös szivüek is, amikor nyertes tippjeinket érvénytelenitik, el kell fogadnunk, hisz joggal teszik a játék sportszerűsége érdekében.
Tehát egy szó mint száz, vagy százegy nekem az oldal nagyon bejött 2012-ben és remélem a 2013-as év is hasonló szuper játékokkal és kiváló tippmesterekkel bővülne.

UI: Remélem a 800 karakter megvolt!!!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek!!!

@rosco: Megtalaltam a kek szemu csajszit. Elkuldtem PM-ben egy linket, keppel. Sajnos csak annyi infot tudok rola, hogy Gyorban vagy Pecsben talalhatod meg. Szerintem a legkonnyeb, hogyha keszitsz egy fb fiokot, igy mindent megkerdezhetsz tole  ;D

Kedves Hajnalka!

Kérlek, hogy reformáld meg a gurut újra. aki szart küld be, két-három hónapos eltiltással bűnhődjön.

Ezen kívül, -bár tudom nagy kérés- Messi lehetne influenzás, Xavi és Iniesta pedig kaphatna egy jó hasmenést a BL meccsek idején, mert nekem a Milan a kedvenc csapatom, és nagyon szeretném, ha a katalánok nem vernének el hat-nyolc góllal. Tudod, elég volt a Rómától kapott négyes. Azt nem kérem, hogy jussunk is tovább, mert tudom, hogy a pofátlanságnak is van határa. De ússzuk meg 3-4 bekapott góllal lécci. Legalább Milánóban  :)

Köszi!
:-*


Hát, hatalmas ötlet volt ez a tegnapi Karácsonyi Láz!! Nagyon jó volt olvasgatni az írásokat!  :ok:  ;)

Nagyon nehéz kiválasztani egy levelet, ennyi jó közül, így úgy döntöttem, hogy az összes levélírónak megadom az esélyt. Íme a sorsolásra kvalifikáltak:

1. Kagawa
2. tonijani
3. csacsa44
4. davixxx
5. iamstar
6. miragehun
7. hillandkimi
8. Cesc18
9. Ghastly
10. Szigo
11. csungi
12. Lacapi
13. mgabesz07
14. Davids26
15. saltanus
16. whitedragon
17. drogos
18. rosco
19. benson
20. sotet93
21. Pozzato
22. junglefever
23. RedMunchen2010
24. yossarian
25. Magikus
26. jorgi05
27. ncis88
28. kormi
29. oakland23

A nyertes pedig: RedMunchen2010!

Gratulálunk!  :beerchug:



Köszönöm Milan a lehetőséget !

Gratulálok RedMunchen2010 !



Idézetet írta: saltanus Dátum december 29, 2012, 13:41:43
Köszönöm Milan a lehetőséget !

Gratulálok RedMunchen2010 !

Köszönöm!  :ok:  :beerchug: