Paysafecard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 21, 2014, 22:53:10
Köszi, oda azért nem regisztráltam, mert mocskosul sok az inaktivitási díj.

Az biztos! Már fél éve nem használtam de még mindig nem vontak le semmit!

Idézetet írta: 26juventino Dátum november 22, 2014, 09:36:23
Az biztos! Már fél éve nem használtam de még mindig nem vontak le semmit!

1 év után viszont

"Inaktivitási díj: amennyiben a felhasználó 12 hónapig nem használja my paysafecard számláját fizetési tranzakciók lebonyolításához, a paysafecard havonta 600 forint értékben inaktivitási díjat számít fel. Ezt a díjat a 12 hónap elteltét követő első hónappal kezdődően minden hónap elsején levonjuk a felhasználó my paysafecard számlájáról."

Tehát egy év után minden inaktív hónapban 600 Forintot vonnak le, évente 7200-Hufot, annak aki bealszik. Az más kérdés, hogy nem fizeti be.

Sziasztok!
Van egy kis problémám.
Kijöttem Angliába, vettem egy paysafecard-ot 10 font értékben, hogy majd felöltöm bet-re és minden ok. Nah csak a paysafecard számlám és a bet is Ft-ban van, ez meg fontban...Nem engedi feltölteni, azzal az indokkal, hogy a beállított országban nem engedélyezett a fonttal való feltöltés. Mit tudok csinálni? Az országot nem tudom átállítani. Regisztráljak egy új paysafecard-ot? Nem lehet valahogy átkonvertálni vagy átállítani a pénznemet?
Köszi.

Idézetet írta: staker Dátum július 10, 2015, 15:46:52
Sziasztok!
Van egy kis problémám.
Kijöttem Angliába, vettem egy paysafecard-ot 10 font értékben, hogy majd felöltöm bet-re és minden ok. Nah csak a paysafecard számlám és a bet is Ft-ban van, ez meg fontban...Nem engedi feltölteni, azzal az indokkal, hogy a beállított országban nem engedélyezett a fonttal való feltöltés. Mit tudok csinálni? Az országot nem tudom átállítani. Regisztráljak egy új paysafecard-ot? Nem lehet valahogy átkonvertálni vagy átállítani a pénznemet?
Köszi.

Szia!

Nincs sehol olyan számlád, ami fontban van? Esetleg megteheted még azt, hogy feltöltöd a skrilledre.

Sehol sincs fontban számlám és Skrill is kér paysafecard belépést, ahova meg ha belépek és megpróbálom feltölteni ugyan úgy nem fogadja el...  :'(

Idézetet írta: staker Dátum július 10, 2015, 16:02:47
Sehol sincs fontban számlám és Skrill is kér paysafecard belépést, ahova meg ha belépek és megpróbálom feltölteni ugyan úgy nem fogadja el...  :'(

Igaz, kéri a belépést. Nem is tervezel mostanában valahol számlát nyitni? Azért szerintem inkább nyiss egy Coral, Willam Hill stb. számlát, mint új paysafecardot.

Mol kúton is tudok venni paysafecard pin-t?


Udv. A helyzet a kovetkezo. Ma vasaroltam 2 2ezres paysafecard pint omw kuton. Vasarlas kozbe egyet begyurt a gep,a penztaros nem tudta mivan ekkor,mondta a felettese hogy nyomtasson megegyet nekem,majd o elintezi amit a gep begyurt.. Hazaertem hasznalnam fel a kodomat irja hogy nem lehetseges a fizetes a koddal... Ekkor mivan? Valakinek tapasztalat? Lehet hogy nem csak a begyurt kodot hanem az en kodjaimat is inaktivalta a kasszas??

coop szuper boltban lehet feltöltést csinálni?

van egy 10k paysafecard pinkódom, lehet azt csinálni,hogy a 10k pinből csak 4k használok fel és a maradék 6k később használom fel?

Igen regisztrálj be a központi oldalra és oda töltsd fel ,onnan meg úgy osztod szét ahogy akarod.

https://mypins.paysafecard.com/mypins-psc/login.xhtml


Ezzel az inaktivitási díjjal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? "elméleti" mínuszba is lehet menni, és a következő feltöltésnél bevasalják az emberen, vagy 0 HUF a minimum?

Változnak az üzleti feltételek.

Miért módosítjuk a szerződési feltételeinket?

A változásokat azért hajtjuk végre, mert hamarosan megváltoznak az európai pénzügyi szolgáltatókra vonatkozó törvények és előírások, és más feltételek szerint fogjuk nyújtani szolgáltatásainkat az ügyfeleink számára.

Mit változtattunk meg?

A feltételek néhány lényeges változása:

1) Harmadik fél szolgáltatók
A meghatalmazott harmadik fél szolgáltatók számára engedélyezheti, hogy hozzáférjenek a fiókjához, és kifizetéseket kezdeményezzenek a my paysafecard számlájáról az Ön nevében, feltéve, hogy Ön indíthat fizetési megbízásokat. Azonban fenntartjuk magunknak a jogot arra, hogy eldöntsük, e harmadik felek milyen módon férhetnek hozzá fiókjához, és hogy megtagadjuk a hozzáférést, ha úgy véljük, nem rendelkeznek a megfelelő hozzájárulással.

2) Tranzakciós előzmények megtekintése
Tisztában vagyunk vele, hogy az ügyfeleink egyszerű hozzáférést szeretnének a tranzakciós előzményeikhez, és hogy a számla biztonsága szempontjából is fontos, hogy rendszeresen ellenőrizze a tranzakciós előzményeket. Ezért minden hónapban e-mailt küldünk a my paysafecard számlához regisztrált e-mail-címre, és ebben emlékeztetjük, hogy jelentkezzen be my paysafecard számlájába, és nézze meg tranzakciós előzményeit. Egy példányt nyilvántartás céljára letölthet/kinyomtathat.

3) Személyes adatok feldolgozása
Tisztáztuk, hogy a szolgáltatásaink használatával Ön engedélyezi számunkra a személyes adatai a szolgáltatások biztosításához szükséges mértékben történő kezelését. Ezt a hozzájárulást a my paysafecard számlája lezárásával bármikor visszavonhatja. Kérjük, vegye figyelembe, hogy ha ilyen lépést tesz, úgy ha erre törvényes alapunk van, például ha vonatkozó jogszabályok vagy előírások betartása miatt ez szükséges, vagy ha más szolgáltatásokat is biztosítunk Önnek, úgy továbbra is folytatni fogjuk személyes adatai feldolgozását. Ha többet szeretne megtudni arról, hogyan használjuk fel személyes adatait, kérjük, tekintse meg Adatvédelmi nyilatkozatunkat.

4) Jogosulatlan tranzakciók
Tisztáztuk, hogy a paysafecard használatával lebonyolított összes tranzakciót úgy tekintjük, hogy arra Ön felhatalmazást adott. Emellett további útmutatást adtunk arra vonatkozóan, hogy miként lehet értesíteni minket a my paysafecard számlájával végrehajtott jogosulatlan vagy befejezetlen fizetési tranzakciók esetén.

5) Felelősség
Tisztáztuk mindkét fél a felelősségét, és az ügyfeleink javára csökkentettük a jogosulatlan tranzakciókra vonatkozó felső felelősségi korlátot.