Paysafecard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Penguin11 Dátum május 15, 2020, 01:41:42
Én ugyanígy vagyok 3 éve, megkérdeztem akkor, hogy mi a helyzet, erre az volt a válaszuk, hogy a magyarok számára nem érhető el a korlátlan számla:

"Dear Customer,

Many thanks for contacting us.

We would like to inform you that in Hungary your not able to upgrade your my paysafecard to Unlimited.

Kind Regards,

Your paysafecard Team "


A gyakorlatban ez úgy néz ki, ha bizonyos összeghatárt elérsz, utána jó hosszú ideig használhatatlan lesz a számla a feltöltésekhez.

Azóta tudod használni?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 15, 2020, 12:33:14
Azóta tudod használni?

Nem sajnos, pedig elvileg lejárt az éves limit periódus(Magyarországról évente x összeget lehet feltölteni), ilyenkor vissza kéne állítaniuk a feltöltési keretet. Ha paysafet használok azt csak számla nélkül tudom megtenni.

Köszi az infót.


Üdv!
Lehet kikérni pénzt paysafere ha azzal fizettem be?
köszi.

Nem. Bankszamlara.


Július 27. éjféltől határozatlan ideig nem tud az Inmedio/Relay páros paysafecardot árusítani. Azt nem tudom, hogy az OMV-vel mi a helyzet. Érdemes feltankolni.

A Budapest, Lehel téri aluljáróban lévő Relay-ben kapott információ szerint megszűnt a paysafecard.

ÖMV-n lehet kapni ;)


Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 27, 2020, 16:56:27
Július 27. éjféltől határozatlan ideig nem tud az Inmedio/Relay páros paysafecardot árusítani. Azt nem tudom, hogy az OMV-vel mi a helyzet. Érdemes feltankolni.
Valószínűleg megszűnt a kapcsolat közöttük. Nemrég a TESCO kidobta az összest, mert nem tudtak megegyezni a bérleti díjban.
Vidéken is simán kapható a paysafecard.

@BvB_09 keress itt értékesítési pontot, lehet közelebb is találsz magadhoz.

https://www.paysafecard.com/hu-hu/vasarlasa/ertekesitesi-pont-keresese/

Köszönöm LosGabos! OMV-n sikerült vásároljak.

Valami történik a Paysafecarddal. Ma estére hirtelen eltűnt minden értékesítő hely Baján. Legközelebb Szekszárd OMV.
A benzinkút-hálózaton kívül csak kisboltok maradtak.
Lehet ez is a pénzmosás elleni harc része?

A legrosszabb, hogy semmit nem lehet tudni a dologról. Nincs egy hír sehol sem. Azért arra kíváncsi leszek, hogy az OMV-nél is megmaradnak-e...

Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 04, 2020, 07:45:16
A legrosszabb, hogy semmit nem lehet tudni a dologról. Nincs egy hír sehol sem. Azért arra kíváncsi leszek, hogy az OMV-nél is megmaradnak-e...

Ok, de mit mondanak pl. azokon a helyeken ahol eddig volt?