Sportingbet - 7000 HUF ingyenes fogadás minden nap!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sportingbet - 7000 HUF ingyenes fogadás minden nap!

Szerezz egy ingyenes 7000 Ft értékű fogadást, amikor élőben fogadsz januárban. Csak tegyél meg 6 élő fogadást, és kaphatsz egy akár 7000 Ft-os fogadást másnap.

Részvételi feltételek:
  • Csak a 2013. januárjában megtett élő fogadások vesznek részt a promócióban.

  • A promóció időtartalma 2013. január 1. 00:00 GMT és 2013. január 31. 23:59 GMT.

  • Az ügyfeleknek 6 élő fogadást kell megtenni egy nap alatt a részvételhez.

  • A promócióban résztvevő fogadások minimum értéke 1750 Ft.

  • A résztvevő fogadások szorzója 1.5 vagy nagyobb kell hogy legyen, gyűjtőfogadások esetén ez minden választásra vonatkozik.

  • Ügyfelenként csak egy ingyenes fogadás jár naponta.

  • Az ingyenes fogadás értéke megegyezik a legkisebb résztvevő fogadás értékével.

  • Az ingyenes fogadás maximális értéke 7000 Ft.

  • Duplikált fogadások nem vesznek részt a promócióban.

  • A mindkét oldalt támogató fogadások nem vesznek részt a promócióban.

  • Az ingyenes fogadásokat a következő nap 10.00 GMT-ig írjuk jóvá. Az összegek automatikusan kerülnek a számlára, igénylésük nem szükséges.

  • Az éjfélig fel nem használt ingyenes fogadásokat eltávolítjuk a számláról.

  • Az ingyenes fogadásokat csak a nyereményre jogosítanak (a tét nem kerül visszatérítésre) a fogadást lezárását követő 24 órán belül lesznek jóváírva, és legalább egyszer meg kell forgatni 1,5 szorzóval bármely sport piacon, mielőtt a nyeremény kivehető.

  • Az ingyenes fogadások nem számítanak bele már promóciókba.

Fogadj a Sportingbeten és használd ki az ingyenes fogadást, nyiss számlát ITT!

Érdekes, itt már nem szabadidős játékosokat említenek, mint a korábbi promókban. Mindenki tiszta lappal indul az új évben?  ;D Kötve hiszem. Akit egyszer kizártak az akciókból, azt nem hinném, hogy egyszer csak "rehabilitálják".
A mindkét oldalt támogató fogadásokban utazókat vajon hogy szűrik ki, ha nem házon belül csinálják? Iesnare?

Idézetet írta: benson Dátum január 07, 2013, 09:54:54
Érdekes, itt már nem szabadidős játékosokat említenek, mint a korábbi promókban. Mindenki tiszta lappal indul az új évben?  ;D Kötve hiszem. Akit egyszer kizártak az akciókból, azt nem hinném, hogy egyszer csak "rehabilitálják".
A mindkét oldalt támogató fogadásokban utazókat vajon hogy szűrik ki, ha nem házon belül csinálják? Iesnare?

Ez már a túl szép hogy igaz legyen kategória. Nagyon okosan kell csinálni, és nem minden nap a maximumra menni, mert könnyen ki lehet kerülni a 'hobbifogadó' kategóriából. Ha minden nap ki lehetne használni a maximumot, ebben a hónapban frankón semmi rizikó nélkül meg lehetne duplázni a fizut  ;D


Vagy 2-3 éve regisztráltam a sportingbethez, de még soha nem fizettetem be hozzájuk. Ezért a promóért viszont lehet, hogy feltöltök pár ezrest. De ha már lúd legyen kövér: tudja valaki, hogy van-e náluk mostanság első befizetési bónusz?

Tudtok valami jó straqtégiát amivel az ilyen ajánlatot minimális kockázattal ki lehet használni?

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 07, 2013, 12:00:38
Ez már a túl szép hogy igaz legyen kategória. Nagyon okosan kell csinálni, és nem minden nap a maximumra menni, mert könnyen ki lehet kerülni a 'hobbifogadó' kategóriából. Ha minden nap ki lehetne használni a maximumot, ebben a hónapban frankón semmi rizikó nélkül meg lehetne duplázni a fizut  ;D

Nem túlzol? Nem látom ennyire fantasztikusnak az ajánlatot.

A 7 000 Ft-os ingyen fogadáshoz tenned kell 6 db 7 000-es élőfogadást minimum 1,5-ös oddson. Ha 1,5-ös oddssal számolok 4 jó 2 rossz tipp estén, akkor nullszaldós a dolog, 3 - 3 esetén pedig már -10 500-ba fáj a buli és akkor már egy 2 - 4 -et ki sem számolom, na jó hamar megy az, szóval: -21 000. (az ingyenes fogadással nem kalkulálok, mert ha nincs keresztbe fogadás, akkor lehet ott sincs haszon)

Idézetet írta: Latzka Dátum január 07, 2013, 12:52:24
Nem túlzol? Nem látom ennyire fantasztikusnak az ajánlatot.

A 7 000 Ft-os ingyen fogadáshoz tenned kell 6 db 7 000-es élőfogadást minimum 1,5-ös oddson. Ha 1,5-ös oddssal számolok 4 jó 2 rossz tipp estén, akkor nullszaldós a dolog, 3 - 3 esetén pedig már -10 500-ba fáj a buli és akkor már egy 2 - 4 -et ki sem számolom, na jó hamar megy az, szóval: -21 000. (az ingyenes fogadással nem kalkulálok, mert ha nincs keresztbe fogadás, akkor lehet ott sincs haszon)

Szerintem sem eszik olyan forrón a kását. Ráadásul ha minden nap kihasználja az ember, akkor könnyen beindulhat a sportingbet fantáziája (mindkét oldalt támogató fogadások), akár alaptalanul is, így néhány nap után egy tollvonással megvonhatják bárkitől a promót. Természetesen értesítés nélkül, mivel ők így szokták. Szóval csak óvatosan.

Nekem nincs türelmem mostanában a sportingbetnél élőben fogadni, de leegyszerűsítve:

a 7000 ft-os ingyen fogadásból 4-5000 ft-ot ki lehet szedni kockázat nélkül, tehát ha ennél kevesebbet bukunk el 6 élő fogadáson, akkor érte meg.
Lehet élőben is arbolgatni, de ha mondjuk csak 3%-os átlagos veszteséggel tudunk szorzópárokat találni, és 2-es szorzóval fogadunk átlagosan, akkor a maximális freebethez kb. 84000 ft-ot kell megforgatnunk.
Ennek a 3%-át buknánk el, azaz 2520 ft-ot.
Ez csökkentené a 4-5000 ft-os freebetes nyereséget.

Szerintem a mindkét oldalt támogató fogadásokon azt értik, hogy minkét oldalt a Sportingbetnél fogadjuk meg. Ha az egyik oldalra máshol fogadunk, azt ők nem látják és nem tudják eldönteni, hogy profi "bonus hunterek" vagy hobbifogadók vagyunk-e. Mondjuk az gyanús lehet, ha minden nap csak 6 db élő fogadást teszünk 7000 Ft-os téttel, valamint ha noname csapatokra is fogadunk. Én félidőben szoktam fogadni, amikor nem változnak a szorzók, lehet, hogy ez sem szerencsés. Én is úgy számoltam, hogy ha kockázat nélküli fogadásokkal szeretnénk kihasználni a bónuszt, akkor napi 1 óra körüli időbefektetéssel lehet szerezni 2-3 ezer Ft-t, ami nem rossz órabér  :)

Látom nem mindenkinek világos ez a dolog szóval felvázolom úgy ahogy van. Én a szerb sportingbet oldalnál játszok, ahol ugyanez a promo van. A lényege az hogy elsőre beleugrassz mert hatalmas ajándék közben pedig nem is akkora. Én megtettem azt a napi 6 élő fogadást 1000 dinárral ( kb 3500 forint ) feles eredményt értem el, három nyertes lett három pedig vesztes, és mivel nem voltak 2es oddsaim csak 1,80 körüliek igy minuszos lettem 600dinárral ( 2000 forint )

Másnap ugye kaptam az ingyen fogadást 1000 dinár értékben , de abban is van buktató bőven. Kizárólag csak egy meccsre lehet feltenni, nem lehez szelvényre ( több meccsre ) és csak a nyereményt irják neked jóvá, azaz 1000 dinár x 1,80as odds , ha bejön nem 1800 a nyeremény csak 800 !!! Szóval a tétet amit ők adnak nem irják jóvá a számládra ha bejött a fogadás akkor se. Szóval ki van találva ez elég szépen, hogy egyben csábitó is legyen viszont azért nem fenékig tejfel. Persze ha a 6 igyen fogadásból eltalálsz 4et, akkor már jó vagy, de azért nem eszik olyan forrón a kását.

Ja és igen még el nem felejtem, valaki kérdezte van-e kezdő bónusz. Van, 50% az első befizetésnek, a szerb oldalon max 25euró, számoljátok át forintba ha tényleg érdekel valakit.

Nekem nincs gondom ezzel a promóval. Elsőre is látszódott kábé miről szól és mik a buktatói.
Amúgy is csak szenvedek ezzel a bet365-ös "mindenre lehet lőni" élő fogadással. Sokkal átgondoltabban teszek, ebből a gyengébb kínálatból. Mondjuk azért lenne mit csiszolni ezen a sportingbetes élő fogadás szekción.

A lényeg, hogy nem akarom minden áron kiszedni ezt a 7000-es maximum összeget, egy 3000-es freebetet meg nagyobb nyomás nélkül össze tudok hozni. Amit csak magasabb szorzóra tolok rá (3.00 felett), nem vacakolok 1.80-akkal. De nem is ezért írtam. Nekem más gondom van.
Tegnap nem kaptam meg a "kupont". Nem igazán tudom miért is. És hát nem nagyon törik magukat a válaszra méltatni...
Aztán látom pár perce, hogy ma sem kaptam kupont...
Valamint az mb-s kifizetés elég soká tart.
Nem igazán van okuk kidobni, mert vesztettem már itt eleget. A promóciókat sem használom ki mind. Igaz volt egy-két kisebb kiutalásom az elmúlt hetekben...
Szóval nem tudom mire vélni őket. Az ember kezdene kicsit átszokni ide, aztán el is idegenítik egyből...

Amúgy megkaptátok már a mára járó kupont?

Én tegnap nem csináltam meg a feltételt ( 6 élő fogadás ) szóval nem tudom. De kb 13-14óra között szokták küldeni az értesitést az ingyenesről.

Nekem se írták még jóvá. A chaten azt mondták, hogy "technikai okokból" késik, de a mai nap folyamán valamikor meglesz. Eddig délig mindig jóváírták. Lehet, hogy túl sokan csaptak le az ajánlatra és nem bírják feldolgozni  :)

Közben megjött a skrilles kifizetés és a mai kuponom is.
Valamint választ kaptam a reklamációmra is. Sajnos az nem túl pozitív. A lényege, hogy volt egy fogadásom este nyolc után. Hivatalos végeredmény született fél tízkor. Minden azzal a mérkőzéssel kapcsolatos szelvényem kiértékelték, kivéve egyet. Ezért másnap szóltam nekik, amit készségesen ki is javítottak. Igen ám, de ez a szelvény kellett volna a feltételek teljesítéséhez. Így úgy értékelték nem jár...

A probléma ezzel az, hogy a szelvény kiértékelése nem a hivatalos végeredmény hiányában maradt el, hanem azért, mert náluk valamilyen rendszerhiba lépett fel. Szóval ez elég gáz. Ez már a második trükk, amit le akarnak velem nyeletni két héten belül...
Nem lesz ennek jó vége.  :noway:

Még mindig gyűröm ezt "hihetetlen ajánlatot".

Valaki megkapta már a mai kupont? Mert én még nem. Azt hiszem ez lesz az utolsó reklamációm...
Fene se erőlködne rajtuk, ha legalább lenne idő felhasználni, de arra is csak 1 nap van...