Csana vásárolt tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 január 26, 2013, 08:19:34, Csana
NHL
5.


Dátum:2013. 01. 25.
Időpont:01:35
Mérkőzés:Ottawa Senators @ Florida Panthers
Tipp:5,5 gól felett
Szorzó:2,05
Eredmény:3 - 1
Kimenet:vesztett
Nyereség:-10 000 Ft
Összes nyereség:-10 500 Ft

#16 január 26, 2013, 08:19:48, Csana
NHL
6.


Dátum:2013. 01. 25.
Időpont:03:05
Mérkőzés:Columbus Blue Jackets @ Colorado Avalanche
Tipp:5,5 gól felett
Szorzó:2,10
Eredmény:0 - 4
Kimenet:vesztett
Nyereség:-10 000 Ft
Összes nyereség:-20 500 Ft

#17 január 26, 2013, 08:23:03, Csana
NHL
7.


Dátum:2013. 01. 25.
Időpont:04:35
Mérkőzés:Phoenix Coyotes @ San Jose Sharks
Tipp:5,5 gól felett
Szorzó:2,10
Eredmény:3 - 5
Kimenet:nyert
Nyereség:+11 000 Ft
Összes nyereség:-9 500 Ft

#18 január 26, 2013, 08:22:47, Csana
NHL
8.


Dátum:2013. 01. 26.
Időpont:01:00
Mérkőzés:New York Islanders @ Boston Bruins
Tipp:5,5 gól felett
Szorzó:2,00
Eredmény:2 - 4
Kimenet:nyert
Nyereség:+10 000
Összes nyereség:+500

#19 január 26, 2013, 08:22:26, Csana
NHL
9.


Dátum:2013. 01. 26.
Időpont:04:05
Mérkőzés:Vancouver Canucks @ Anaheim Ducks
Tipp:5,5 gól felett
Szorzó:1,95
Eredmény:5 - 0
Kimenet:vesztett
Nyereség:-10 000 Ft
Összes nyereség:-9 500 Ft

Bocs hogy hozzászólásommal bepiszkitom a naplódat, de te komolyan fizettél ezekért a tippekért??? Igaz még korai itélkezni bárki felett is, de 50%ban az NHL over/under tippekekt szerintem én is tudom hozni pedig nem követem a hokit.... Ilyen mutatóhoz nem kell szakértő

Konkrétan 7 fogadás után akarsz ítélkezni? Ha lenne már legalább 20, akkor azt mondom oké, de azért ne essünk túlzásokba  :)

@Kagawa:

Igen, ezekért a tippekért fizettem :)
Valóban korai még ítélkezni, a negatív széria után pozitív is jöhet.

Az over/under tippeket lehet, hogy te tudod hozni, de én biztosan nem. Időm és kedvem sincs minden nap elemezgetni és tippelni.
A lusta fajta vagyok, aki fizet azért, hogy más elvégezte a házi feladatot.
Azt azért vedd figyelembe, hogy a tippek az o/a-k közül az esélytelenekre szólnak, vagyis az odds szinte mindig legalább 2,00.
A kiküldött leveleiket nem szoktam ideírni, csak a tippeket, de most kivételt teszek.
"Sokan kérdezik, hogy a csonka szezonban hány tipp lesz. Kb. 300-ra saccoljuk.
Annak ellenére, hogy a szezon rövidebb, nagy mennyiségű és jó minőségű tippeket várunk.
Eddig csak a gólok számára vonatkozó tippek voltak.
Jövő héten elkezdünk esélytelen győztesekre vonatkozó tippeket is küldeni."
(angolul jött a levél)

A többi napló között látok sok olyat, aki saját tippeket játszik, meg legalább egyet, aki szívesen árulná is a sajátjait :)
Ezért is gondoltam, hogy érdekes lehet.

Az NHL tippszolgáltatásról szerintem beszéljünk a szezon végén (április)!
Bár nem kérdezted, de az a tervem most, hogy ha 10egység fölé megy a bukó, akkor tovább nem szórakozom a pénzemmel, de azért követem a tippeket tovább és a naplómba is beírom.
Én bizakodom, de nem mondtam még fel a munkahelyemen :P

Nem piszkítod hozzászólással a naplómat, erre van ;)

Sok zöld tippet kívánok!

(Juj, de hosszú lett!)

Igen értelek, meg látom is hogy rendre 2es feletti oddsok vannak, viszont a tipp vásárlásnak ugye akkor van értelme ha a szezon végén, azaz áprilisban a profitod akkora hogy ha levonod belőle a kifizetett összeget akkor is marad bőven. Na ezt nem látom hogy fog meglenni. Bár igen irtam én is, meg te is hogy korai itélkezni, viszont ezek az eddigi tippek nekem olyan vaktában lövöldözésnek tünnek.

Nem tudom mennyit fizettél érte, lehet hogy irtad is annyira nem merültem bele, viszont szerintem sokkal többet érne neked is úgy játszani hogy azt az X kifizetett összeget feltöltöd inkább valamelyik irodához és olvasod ezen az oldalon az elemzéseket, pár emberke naplóját illetve a fórumon az eszmefuttatásokat. Sok hasznos infóhoz és sok jó tipphez hozzá lehet jutni és még fizetni sem kell érte  ;)

Egyébként az ilyen tipp árúsok nagyrésze szélhámos, aki abból él hogy széditi az embereket. Egy embernek elküldi pl a Coloradot overbe, a másiknak a Bostont, a harmadiknak a New Jerseyt.... Igy mindig marad embere aki elégedett, reklámozza őt és ezzel új előfizetőket szerez.

Persze nem akarlak befolyásolni, ha neked igy jó, akkor csináld és kivánom hogy ne legyen igazam és hogy plusszos legyél!

Először is köszönet Csana hogy megosztod a tippeket velünk is!--okulásunkra vagy gyarapodásunkra -mindenkinek belátása szerint.
Kagawat nem nagyon értem--ha a gurus elemzésekre gondol  hát azok általában jócskán minuszosak..az összesített eredményekre gondolok itt hisz, valószínűsíthető  hogy az első pár helyen végzők plusszosok.
És igenis bármilyen hihetetlen vannak ingyenes ...és persze bevált fizetős oldalak amelyek követése
nyereséget hoz--hozhat jó eséllyel.
Nem a reklám helye.: de itt van titti is  nem kell messzire menni
Arról pedig nem beszélve, hogy nagyon könnyen, és aránylag részletesen utánna lehet nézni a pénzes oldalaknak.

Oké Hase akkor ezt mindjárt frissében le is reagálom. Gurus elemzés és Gurus elemzés között is hatalmas különbség van. Az pedig hogy minuszos a guru azért van mert a játékba bárki irhat elemzést, nagymamám felregisztrál és már irhat is. Viszont amit te is irtál hogy titti tenisz tippjei - igen ez egy jó példa, na most ha az ő tenisz tudását kiegészited András foci elemzéseivel, Lufu, Drogos kézi tippjeivel, az én kosárlabda tippjeimmel illetve ragadozo93 amerika foci elemzéseivel akkor elég komolyan plusszos lehetsz és még fizetni sem kell érte. Elnézést ha valakit kihagytam, de úgy gondolom hogy van elég sok szakértő az oldalon csak tudni kell hogy kiknek az elemzéseit kell figyelni. Ez az én véleményen, ezzel nem akarok megsérteni senkit, de fényezni se. A lényeg az hogy szerintem a tipp vásárlás hülyeség, ennyi.

Mégegyszer mondom ne legyen igazam és csak bámuljuk hogy mekkora plusszos lesz Csana, de félek hogy nem igy lesz.

Szerintem nem hülyeség a tippvásárlás, elsősorban amcsi sportoknál előnyös, ahol az igazi szakik tényleg "szarrá" elemeznek egy meccset és csak utána küldik ki a tippet. Természetesen ezek nem is 5 forintos előfizetések...Ha most egy 5000$-os bankod van akkor semmiből sem telik havi 100-200$-t kipengetni és cserébe minőségi tippeket kapsz.
Csana pedig előre nem tudhatta, hogy minuszos lesz (egyelőre), tehát valószínűleg volt valami olyan statisztika, vagy ismerőse pluszos volt náluk, vagy valami ami miatt náluk fizetett elő.
Azzal viszont egyetértek, hogy sok a csaló oldal.

#27 január 27, 2013, 09:48:35, Csana
NHL
10.


Dátum:2013. 01. 26.
Időpont:22:00
Mérkőzés:Colorado Avalanche @ San Jose Sharks
Tipp:5,5 gól felett
Szorzó:2,00
Eredmény:0 - 4
Kimenet:vesztett
Nyereség:-10 000 Ft
Összes nyereség:-19 500 Ft

#28 január 27, 2013, 09:49:52, Csana
NHL
11.


Dátum:2013. 01. 27.
Időpont:01:05
Mérkőzés:Toronto Maple Leafs @ New York Rangers
Tipp:5,5 gól felett
Szorzó:2,05
Eredmény:2 - 5
Kimenet:nyert
Nyereség:+10 500 Ft
Összes nyereség:-9 000 Ft

#29 január 27, 2013, 09:51:24, Csana
NHL
12.


Dátum:2013. 01. 27.
Időpont:02:05
Mérkőzés:Saint Louis Blues @ Dallas Stars
Tipp:5 gól alatt
Szorzó:2,05
Eredmény:4 - 3
Kimenet:vesztett
Nyereség:-10 000 Ft
Összes nyereség:-19 000 Ft