"Hónap Fogadója" 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki kapja meg az "Év Fogadója" díjat?

Aquafresca
9 (9.7%)
Cipolla
2 (2.2%)
hurkabalint
12 (12.9%)
Kagawa
28 (30.1%)
Knapp
11 (11.8%)
Latzka
8 (8.6%)
Lufu
3 (3.2%)
oakland23
18 (19.4%)
stuntfodi
2 (2.2%)

Összes szavazó: 92

január 16, 2014, 00:18:29, rosco
"Hónap Fogadója" 2013

Szavazások alapján minden hónapban megválasztjuk az előző hónap legjobb tippmesterét, a "Hónap Fogadóját".

Hogyan működik?

1. Hónap elején egy bizonyos időpontig javasolni lehet egy fórumtagot, amelyről úgy gondoljátok, hogy ő érdemli meg a "hónap fogadója" címet. A neve mellé megkérjük írjátok oda az indokot is, hogy miért gondoljátok, hogy az illető érdemli meg ezt a címet, máskülönben nem lesz érvényes a javaslat!

Javasolni lehet: Az illető hónap első napjától, az illető hónap 7-éig (beleértve 7. is).

2. A javaslatok alapján egy szavazást indítunk, s az nyer aki a legtöbb szavazatot gyűjti.

Szavazás időpontja: Az illető hónap 8.-tól 14.-ig (beleértve 14-ét is).

Minden hónapban csak egy lehet a nyertes, így abban az esetben, ha a szavazatok alapján döntetlen az állás, akkor sorsolni fogunk a random.org weboldal segítségével.

Az esztendő végeztével a "Hónap Fogadói" közül - ugyancsak szavazással -  megválasztásra kerül az "Év Fogadója" is.

A "Hónap Fogadója" a dicsőség mellett további 200, míg az "Év Fogadója" 2000 ponttal gazdagodik az SPF Klub keretében.

Hónap Fogadója 2013 Nyertesek:

Január 2013: Kagawa
Feburár 2013: oakland23
Március 2013: Lufu
Április 2013: Latzka
Május 2013: Knapp
Június 2013: hurkabalint
Július 2013: stuntfodi
Augusztus 2013: Cipolla
Szeptember 2013: oakland23
Október 2013: Aquafresca
November 2013: hurkabalint
December 2013: Aquafresca

Ezen rovat az alábbiak folytatása: "A hónap Tippmestere", illetve "A hónap legjobb fogadója"

Sok sikert!

Kicsit megkésve, de már itt az új topikban köszönném meg a december havi címet! :beerchug:

Egyúttal pedig jelölni szeretném Kagawa kollégát az új hónapban; Guru és SfScore 1. hely, profitot termelő napló, 'aktív fórumozás'. (nálam ez az utóbbi is fontos érv)

Igen, Kagawa is nagyszerű volt, ahogy Pozzato is! 50-50!

Van egy jelöltem a januári hónap fogadója címre  a neve AC-28  aki az ázsiai hendikep versenyen a legjobban tippelt a verseny pontrendszerében  94,7% hatásfokot ért el . A találati aránya 73% és az eltalált mérkőzéseknek az átlag oddsa 2.45 volt   Az ő tippjeit rakva bőven pluszba jött volna mindenki ki .

Remélem most jó helyre írtam. ::)

én két személyt javasolnák:

Cipolla - megynyerte az Ausztrál Open Tippjátékot
jax     -  megynyerte Cipolla versenyét, 15 helyes tipp egy sorozatban

Én Tomiszit jelölném a naplójáért,(A hosszútávú siker titkai)
illetve a statisztikán alapuló "egygól" stratégiájának megosztásáért.
Ez a topik ihlette a "Statisztikai adatokon alapuló tippek" kört ahol tomiszi naplójához hasonlóan sok jól megírt, alátámasztott zöld tipp született.

Nálam Kagawa, Cipolla, és jax a jelölt.

Én Kagawat, Pozzatot, és Tomiszit javaslom a jelöltek közé felvenni, az indoklást az előttem szólók leírták.

Cipollát és Tomiszit javasolnám.Mindketten valami újat hoztak az oldalra.Cipolla egy játékot amit SAJÁT pénzéből szponzorált és ami most már rendszeres játék lett (illetve ugye a naplója alapján ahol eléggé szépen mennek a csapások) illetve Tomiszit aki pedig úgy gondolom sok fórumozónak mutatott egy új sikeres tippelési formát illetve rengeteg hasznos tanáccsal látta el a fogadókat.

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 01, 2013, 15:29:30
Cipollát és Tomiszit javasolnám.Mindketten valami újat hoztak az oldalra.Cipolla egy játékot amit SAJÁT pénzéből szponzorált és ami most már rendszeres játék lett (illetve ugye a naplója alapján ahol eléggé szépen mennek a csapások) illetve Tomiszit aki pedig úgy gondolom sok fórumozónak mutatott egy új sikeres tippelési formát illetve rengeteg hasznos tanáccsal látta el a fogadókat.

Lehet csak én vagyok rossz kedvemben, de szerintem a hónap fogadója abból áll, hogy mit teljesített valaki A FÓRUMON az adott hónapban. Milyen tippek, milyen %-os profit +tippjátékok. Attól hogy valaki megszponzorizált egy játékot 10 euróval még nem tudom miért kéne hónap fogadója legyen, tomiszi pedig segítőkész meg jó dolgokat ír, de még ettől sem látom, hogy hónap fogadója kéne legyen, hisz 2-3 beírt tippnél többje nem volt a hónapban. Semmi személyeskedés nélkül írtam ezeket.

ui.: persz ettől nem azt mondom, hogy Cipolla ne legyen jelölt, hisz a naplóját nem olvastam illetve megnyerte az aus open játékot, az szép, csak erre az egyetlen érvre reagáltam.

#10 február 01, 2013, 15:48:04, Pozzato
Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 01, 2013, 15:34:07
Lehet csak én vagyok rossz kedvemben, de szerintem a hónap fogadója abból áll, hogy mit teljesített valaki A FÓRUMON az adott hónapban. Milyen tippek, milyen %-os profit +tippjátékok. Attól hogy valaki megszponzorizált egy játékot 10 euróval még nem tudom miért kéne hónap fogadója legyen, tomiszi pedig segítőkész meg jó dolgokat ír, de még ettől sem látom, hogy hónap fogadója kéne legyen, hisz 2-3 beírt tippnél többje nem volt a hónapban. Semmi személyeskedés nélkül írtam ezeket.

ui.: persz ettől nem azt mondom, hogy Cipolla ne legyen jelölt, hisz a naplóját nem olvastam illetve megnyerte az aus open játékot, az szép, csak erre az egyetlen érvre reagáltam.
Azt gondolom akkor olvasd el azt is mivel az volt a másik érv...
Rajta kívül hány embernek volt még játék ötlete amit saját maga szponzorált volna? Persze ez még nem indok hogy a hónap fogadója legyen de egy jó adalék a napló mellett.
Tomiszival kapcsolatban azt hiszem ilyen munkát nem sokan végeztek a fórumon mint ő, hogy leírja a tapasztalatait és ezzel rengeteg embernek segít hogy helyes tippeket adjon le.


u.i.: a fórumon való teljesítmény az nem az hogy megosztjuk a NYERŐ tapasztalatainkat másokkal? néha többet ér mint egy indoklás nélkül berakott tipp...vagy az hogy biztosít egy játékot hogy az emberek még többet nyerhessenek

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 01, 2013, 15:29:30
Cipollát és Tomiszit javasolnám. Mindketten valami újat hoztak az oldalra. Cipolla egy játékot amit SAJÁT pénzéből szponzorált és ami most már rendszeres játék lett.

Azért azt ne feledjük, hogy ezt a játékot Oak vezette be, szintén saját pénzből ő szponzorálta az első ilyen játékot. Ezzel Cipolla érdemét nem csökkenteni akarom, de ez csak annak volt új, aki nem vett részt az elsőn :)

Idézetet írta: Latzka Dátum február 01, 2013, 16:03:39
Azért azt ne feledjük, hogy ezt a játékot Oak vezette be, szintén saját pénzből ő szponzorálta az első ilyen játékot. Ezzel Cipolla érdemét nem csökkenteni akarom, de ez csak annak volt új, aki nem vett részt az elsőn :)
Teljesen jogos :ok: Elnéztem.

Idézetet írta: Latzka Dátum február 01, 2013, 16:03:39
Azért azt ne feledjük, hogy ezt a játékot Oak vezette be, szintén saját pénzből ő szponzorálta az első ilyen játékot. Ezzel Cipolla érdemét nem csökkenteni akarom, de ez csak annak volt új, aki nem vett részt az elsőn :)

Fel lehet vásárolni a hónap fogadója címet 10 euróval  :D

Az én jelölteim: Tomiszi, Kagawa, Jax.