Davis Cup 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát Zimonjic eléggé visszafogott teljesítményt nyújtott, Tőle azért többet vártam, a cseheknél Stepanek viszont parádés, innen remélem már megnyerik a csehek,megérdemelnék.  :)

Idézetet írta: fjazej Dátum november 16, 2013, 18:41:05
Hát Zimonjic eléggé visszafogott teljesítményt nyújtott, Tőle azért többet vártam, a cseheknél Stepanek viszont parádés, innen remélem már megnyerik a csehek,megérdemelnék.  :)

Innen már meglesz a cseheknek. Stepa már Djokónak is okozott kellemetlen perceket, most is nagyot játszott, fáradtságról szó sem lehet, így pedig Lajovic-ot simán fogja verni az ötödik meccsen.

Amúgy ki döntött hogy Bozoljac játsszon és ne Djoko, mert Taróczy-ék sem tudták megmondani...

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 16, 2013, 18:47:25
Innen már meglesz a cseheknek. Stepa már Djokónak is okozott kellemetlen perceket, most is nagyot játszott, fáradtságról szó sem lehet, így pedig Lajovic-ot simán fogja verni az ötödik meccsen.

Amúgy ki döntött hogy Bozoljac játsszon és ne Djoko, mert Taróczy-ék sem tudták megmondani...

A szerb médiában az van, hogy a csapat tagjai közösen döntöttek úgy, hogy Bozoljac játszon. Ebben a párosban a csehek voltak nagyon jók, Stepanekék nyerték meg ezt a meccset nem Zikiék vesztették el. Báris szerintem. Viszont én még bízok, Lajovic nem játszott ám rosszul Berdych ellen, Stepanek pedig képes beleszaladni váratlan vereségekbe, annak ellenére, hogy igaz amit mondasz, tényleg okozott Djokkernak is kellemetlen perceket. Szerintem nem lesz sima az az ötödik meccs, kíváncsi vagyok a Lajovic szett mennyit fog fizetni, nekem az meg fog érni pár eurót az biztos

November 17., vasárnap:

14:00  Djokovic N. - Berdych T. 1.08 7.76 

16:00  Lajovic D. - Stepanek R. 4.31 1.21


Idézetet írta: Kagawa Dátum november 16, 2013, 18:54:46
A szerb médiában az van, hogy a csapat tagjai közösen döntöttek úgy, hogy Bozoljac játszon. Ebben a párosban a csehek voltak nagyon jók, Stepanekék nyerték meg ezt a meccset nem Zikiék vesztették el. Báris szerintem. Viszont én még bízok, Lajovic nem játszott ám rosszul Berdych ellen, Stepanek pedig képes beleszaladni váratlan vereségekbe, annak ellenére, hogy igaz amit mondasz, tényleg okozott Djokkernak is kellemetlen perceket. Szerintem nem lesz sima az az ötödik meccs, kíváncsi vagyok a Lajovic szett mennyit fog fizetni, nekem az meg fog érni pár eurót az biztos
2012-ben, Prágában 5 ik meccsen:    Radek Stepanek   Nicolas Almagro   6-4 7-6(0) 3-6 6-3
azt a meccset is láttam, meg a tegnapi párost is. Stepánek átszellemulten játszott, kis túlzással még sántán is 110%ot tudna teljesíteni.
Nézz meg pár fotót : http://www.daviscup.com/en/photos/galleries/gallery.aspx?id=160867

Petra jó hatással van Stepára.   :great:
Nehezen tudom elképzelni, hogy Lajovic meglepetést okozzon.
Hazai pálya van, de akkor is...

Persze még ott van előtte Djokonak Berdych legyűrése is. Ott a cseh fiún nem sok teher van....

Annak a Djokovicnak akit az elmúlt másfél-két hónapban láttunk, kipihenten, hazai pályán nem jelenthet gondot Berdych, akár három szettben is megoldja (sportingbeten 1,78 a 3-0). Stepa pedig megint megcsinálhatja a cseheknek, ezúttal nem Almagro, hanem Lajovic ellen. Eksztázisban játszik az öreg, az 1,2 amit a sima győzelmére adnak ajándék, a nap tutija. Jó kis délután lesz  :beerchug: