Davis Cup 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Cilic mekkora maskara , öregember veri rofl lorenzi  :bash:

Melzer alapvetően egy piszkosul ügyes játékos, de 2010 óta (emlékszem mit játszott ott és akkor a Garroson, többek között Ferit úgy leütötte ahogy az a nagy könyvben meg van írva) gyakorlatilag nem sok értékelhetőt tett le az asztalra. A mostani meccsen is olyan röptét vert bele a hálóba (azt hiszem pont amikor visszabreakelt a harmadikban szóval nem a leszarom időszakában) amit nem hiszem el, hogy akár 80 évesen is ne tudna megcsinálni. Úgyhogy nagyon úgy tűnik, hogy fejben fogyott el, de nem is kicsit és minden évben egyre gyengébbnek érződik ezen a téren.

Troicki mekkorát forditott öröm volt nézni ! ! ! 2,50ért azért megért egy imát  :ok:

Gyakorlatilag így el is szállt a német tipp... Mayernek győzni kellene, meg Kohli kiesésével a páros is inkább az argentinoké.

A spanyoloknál hol van Ferrer és Almagro? Ez így elég gyenge csapat! Bár most Raonic mindjárt megveri saját magát :D

Ukrajna-Szlovákia (páros)

a minden igaz akkor a következő játékosok lesznek a pályán:

I. MARCHENKO , D. MOLCHANOV  - F. POLASEK, I. ZELENAY

a Szlovákokra adott odds: 1.75 nagyon csábító, a vendég páros jóval erősebb a hazaiaknál, az odds talán annak is betudható, hogy lesz itt változtatás, s Dolgo Stakh, páros kezd majd, s akkor már 50-50%, de ennél a felállásnál sima Szlovák győzelem lenne! MI a véleményetek lesz csere?

Nekem ez is tetszik hazaiba 1.65 ért Olaszország - Horvátország (páros)

Idézetet írta: gerry Dátum február 02, 2013, 08:03:58
Ukrajna-Szlovákia (páros)

a minden igaz akkor a következő játékosok lesznek a pályán:

I. MARCHENKO , D. MOLCHANOV  - F. POLASEK, I. ZELENAY

a Szlovákokra adott odds: 1.75 nagyon csábító, a vendég páros jóval erősebb a hazaiaknál, az odds talán annak is betudható, hogy lesz itt változtatás, s Dolgo Stakh, páros kezd majd, s akkor már 50-50%, de ennél a felállásnál sima Szlovák győzelem lenne! MI a véleményetek lesz csere?

Elég kevés esélyt látok rá, hogy ez a páros álljon ki többek között azért is, mivel Marchenko a Davis Cup-ban egyáltalán nem játszott még páros meccset és egyébként is 1-2 challenger első körös búcsún kívül nem sok mindent tud felmutatni.

Idézetet írta: gerry Dátum február 02, 2013, 08:23:21
Nekem ez is tetszik hazaiba 1.65 ért Olaszország - Horvátország (páros)

Nem rossz, de Lorenzi nem igazán páros játékos és szerintem a horvátok is variálni fognak a felálláson.

Idézetet írta: gerry Dátum február 02, 2013, 08:23:21
Nekem ez is tetszik hazaiba 1.65 ért Olaszország - Horvátország (páros)

100% nem a Mektic/Pavic kettős fog játszani!

Idézetet írta: Kagawa Dátum február 02, 2013, 09:33:19
100% nem a Mektic/Pavic kettős fog játszani!

ezt én is így gondolom, de a hazaiakat akkor is esélyesebbnek tartom, ott Bolelli az fix, de Lorenzi nem hiszem h ott lesz!

Idézetet írta: gerry Dátum február 02, 2013, 10:07:02
ezt én is így gondolom, de a hazaiakat akkor is esélyesebbnek tartom, ott Bolelli az fix, de Lorenzi nem hiszem h ott lesz!

Egy Dodig/Cilic páros ellen nem biztos hogy esélyesebbek. Mert az is benne van a pakliban hogy ők játszanak. Dodig jó páros játékos, Cilic meg ugyan nem sürün játszik párost de ő sem ügyetlen.

Viszont amit ajánlok neked az a szerb páros győzelme. Ott Zimonjic biztos játszik, mellette meg bárki is lesz a pályán jobbak lesznek mint a belgák... Bemelmans/Darcis vagy esetleg Rochus.... Bet365ön 1,50 a szerb páros oddsa, ajándék  :ok:

Szerb páros meccs mennyire biztos?mert most elvileg a sógoroknak is simán kellene hozni a meccset de nagyon szenvednek.
40e tennék rá szerintetek merjek?

#27 február 02, 2013, 10:24:27, Latzka
Idézetet írta: priest Dátum február 02, 2013, 10:17:12
Szerb páros meccs mennyire biztos?mert most elvileg a sógoroknak is simán kellene hozni a meccset de nagyon szenvednek.
40e tennék rá szerintetek merjek?

Engem Kagawa meggyőzött, megkínáltam pár ezerrel a szerb párost.

Idézetet írta: priest Dátum február 02, 2013, 10:17:12
Szerb páros meccs mennyire biztos?mert most elvileg a sógoroknak is simán kellene hozni a meccset de nagyon szenvednek.
40e tennék rá szerintetek merjek?

Szerintem nagyon biztos, viszont ha 40000et akarsz rátenni akkor nem foglak befolyásolni a te döntésed. Az osztrákok meg... rájuk max téli sportokban érdemes tenni semmi másban. Nem hiába jöttek haza érem nélkül a tavalyi olimpiáról, ez mindent elmond róluk.

a szerbeket én is néztem, valahol csak 1.3 ert adjak!

Még ami jónak tűnik
Bulgaria - Finnország (páros)    1    odds: 1.70   

Dimitrovon kívül nincs egy jó játékos sem, ő jelenti a majd a különbséget, az Openen is párosozott nem rosszul!!!  :ok: