Davis Cup 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Épp most vette le a bet365 is 1,40re , de a bwin még mindig 1,50re adja. Meg kell játszani, nem meditálni rajta. A bulgárokat én is néztem, szerintem behúzzák.

Kellene az osztrák győzelem mert mellé tettem még snookert 5k-ból jöhet 13k remélem azért behúzzák és jön hawkins is snookerban.
zimonjic nagyon jó páros játékos a kérdés csak az hogy troicki milyen lesz mellette.
10x játszottak együtt és 50% a mérleg és kikaptak náluk gyengébb párosoktól is.
nagyon jó az odds csak nem tudom mennyit dobjak fel.

Idézetet írta: priest Dátum február 02, 2013, 10:35:26
Kellene az osztrák győzelem mert mellé tettem még snookert 5k-ból jöhet 13k remélem azért behúzzák és jön hawkins is snookerban.
zimonjic nagyon jó páros játékos a kérdés csak az hogy troicki milyen lesz mellette.
10x játszottak együtt és 50% a mérleg és kikaptak náluk gyengébb párosoktól is.
nagyon jó az odds csak nem tudom mennyit dobjak fel.

Sose voltam az ilyen statisztikák hive.... Volt hogy kikaptak azért mert Ziki sérültem válalta a meccset, volt hogy kikaptak azért mert az ellenfél 200%on teljesitett.... Nem mérvadók az ilyen statisztikák. Bemelmans/Darcis kettős max egy szettet fog elvinni figyeld meg

van még valami 100%os tipp (tudom ilyen nincs) de kellene még hozzá valami h meglegyen a 1,5 szorzó

Szerintetek a két Bryan győzelme mennyire sima a brazil páros ellen?

Idézetet írta: priest Dátum február 02, 2013, 10:47:58
van még valami 100%os tipp (tudom ilyen nincs) de kellene még hozzá valami h meglegyen a 1,5 szorzó

Lengyelek győzelme!  ;)

Ezen a borításon eléggé simának tűnik.. :)

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum február 02, 2013, 10:49:01
Szerintetek a két Bryan győzelme mennyire sima a brazil páros ellen?

Szerintem a brazil szett sem meg lesz, nem hogy a meccs  :beerchug:

akkor megy a szerb usa győzelem 1,6 szorzó 40k-val reméljük meglesz

Bryanték sima lesz, nagyon sima!


Szerintem inkább a szerb-lengyel párost teszem meg.
A brazilok azért nem olyan rosszak.Tudom Bryanték az elsők meg most is nyerték az Opent de azért sose lehet tudni.
A lengyelek egy kicsit biztosabbnak tűnik.
Vélemények?
Azért nem pár ezret szeretnék feltenni :)

Idézetet írta: priest Dátum február 02, 2013, 11:06:30
Szerintem inkább a szerb-lengyel párost teszem meg.
A brazilok azért nem olyan rosszak.Tudom Bryanték az elsők meg most is nyerték az Opent de azért sose lehet tudni.
A lengyelek egy kicsit biztosabbnak tűnik.
Vélemények?
Azért nem pár ezret szeretnék feltenni :)

M. FYRSTENBERG ,M. MATKOWSKI - B. KAVCIC, G. ZEMLJA

egy nagyon jó HAZAI páros, és egy "rutintalan" vendég mérkőzése, akiknek tegnap elmehetett picit a kedvük, még szettet sem nyertek, nincs sok esélyük! Szerintem ma le is zárják a párharcot, a hazai szurkolók nagy örömére! egy szettre tartom jónak a vendégeket többre nem!

Idézetet írta: priest Dátum február 02, 2013, 11:06:30

A brazilok azért nem olyan rosszak.Tudom Bryanték az elsők meg most is nyerték az Opent de azért sose lehet tudni.


Van két páros játékosuk nekik is, Melo/Soares és igen annyira nem rosszak, viszont Bryanték egészen más magasságokban vannak mint a brazilok és ők is hozzá akarnak tenni az amcsi továbbjutáshoz. Simán hozni fogják ők is és a lengyelek is!

#44 február 02, 2013, 11:50:46, csacsa44
Idézetet írta: Kagawa Dátum február 02, 2013, 10:34:14
Épp most vette le a bet365 is 1,40re , de a bwin még mindig 1,50re adja. Meg kell játszani, nem meditálni rajta.

;D

Úgy tűnik, hogy ez "fél" fórumos tipp, tettem én is!  :D Sőt látom, Latzka már meg is köszönte, amihez remélem hamarosan csatlakozhatunk! Hajrá!  ;)