Coral

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: La Guerta Dátum március 03, 2013, 09:08:59
Nagyon "korrekt" iroda, a regisztráció után küldenek egy mail-t, hogy 50 euró befizetése után ugyanennyit kapok freebetként, miközben a terms szerint ez a promó kizárólag brit lakosokra érvényes.
(persze nincsenek egyedül, a Dobet nevű képződmény ugyanezt teszi)

Kérdezz rá az ügyfélszolgálaton!
Egyébként az email lehet hivatkozási alap befizetés után, persze kockázatos, de elképzelhető, hogy megadnák a bónuszt.

(A Dobet pl. az újratöltési bónuszokat már engedné igénybe venni, illetve a 10 dolláros befizetés nélküli kezdőbónuszuk is elérhető nekünk is, amiből szintén lehet csinálni egy 50 USD értékű bónuszt.)

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 03, 2013, 10:17:42
Azt szeretném megkérdezni, hogy az azonosításhoz jó, ha elküldöm a lakcímkártyám? Előre is köszönöm a válaszokat!  :)

Elküldheted, de azzal nem nagyon foglalkoznak. Korábban másoltam neked két listát, egyiken sincs rajta. Küldd el a személyid másolatát, egy 3 hónapnál nem régebbi bankszámlakivonat meg egy lakcímedre és nevedre szóló közüzemi csekk másolatát.

Idézetet írta: lujdzsi Dátum március 04, 2013, 08:44:53
Elküldheted, de azzal nem nagyon foglalkoznak. Korábban másoltam neked két listát, egyiken sincs rajta. Küldd el a személyid másolatát, egy 3 hónapnál nem régebbi bankszámlakivonat meg egy lakcímedre és nevedre szóló közüzemi csekk másolatát.

Értem én, csak gondoltam hátha... mindegy. Köszi!

Valaki be tudta ezeknél a pöcsfejeknél azonosítani már magát?

Több, mint egy hete próbálkozom. Küldtem eddig:

- személyi
- közüzemi számla
- bankszámla kivonat

Mi a retkes, kóchengeres lóf@szt kell még küldenem? Mert a 3. levelet küldtem el és nem méltóztatott egy se ide böffenteni egy szót se. Persze a számla eközben fagyasztva, úgyhogy kezd elfogyni a türelmem és inkább visszakérem a pénzem és megyek máshova.

Idézetet írta: La Guerta Dátum március 03, 2013, 09:08:59
Nagyon "korrekt" iroda, a regisztráció után küldenek egy mail-t, hogy 50 euró befizetése után ugyanennyit kapok freebetként, miközben a terms szerint ez a promó kizárólag brit lakosokra érvényes.
(persze nincsenek egyedül, a Dobet nevű képződmény ugyanezt teszi)

Rákérdeztél, valóban megadták a freebetet?

Idézetet írta: benson Dátum április 21, 2013, 17:16:43
Rákérdeztél, valóban megadták a freebetet?

Rákérdeztem még anno, csak a brit és ír lakosoknak jár a freebet, épp ezért tartom gusztustalannak, hogy minden új regisztrálónak kimegy az említett mail.

Utólag erre hivatkozva nem hiszem, hogy megadnák, nyilván nem akarnak precedenst teremteni, esetleg visszautalnák a befizetett összeget mondjuk pár hét levelezgetés után, de az én pénzem inkább termeljen akár 0,5%-os arbot is mondjuk egy D+ irodánál, mint aludjon a B+ Coral-nál.

Kemény 16 napba került, míg sikerült az irataim feldolgozni. Ehhez cirka 3 naponta írtam levelet, az utolsót a helpdesknek, mert olvastam külföldi fórumokban, hogy a megadott [email protected] mailcím, ami pedig erre van fenntartva már nem üzemel. Úgy néz ki egy dolog hatott, hogy visszakértem Skrillre a pénzem, erre mi a szösz, ma reggel egy email fogad, hogy üdvözöljük újra a Coral-nál.

Idézetet írta: Pyriel Dátum április 26, 2013, 08:41:22
Kemény 16 napba került, míg sikerült az irataim feldolgozni. Ehhez cirka 3 naponta írtam levelet, az utolsót a helpdesknek, mert olvastam külföldi fórumokban, hogy a megadott [email protected] mailcím, ami pedig erre van fenntartva már nem üzemel. Úgy néz ki egy dolog hatott, hogy visszakértem Skrillre a pénzem, erre mi a szösz, ma reggel egy email fogad, hogy üdvözöljük újra a Coral-nál.

Akkor add már meg pls, hogy milyen e mail címre küldted mert nekem is lassan 2 hete nem válaszolnak..

Tegnap is volt online chat vagy 3-4 órán keresztül, facebookon elérhetőek. Nem 3naponta kell nekik írni, hanem 3óránként és akkor nem tart két hétig a verfikáció.

Amúgy arra a címre írjál amire alapból küldenél emailt, nézd meg a honlapon.. asszem vmi [email protected]

Idézetet írta: davixxx Dátum április 26, 2013, 08:54:00
Akkor add már meg pls, hogy milyen e mail címre küldted mert nekem is lassan 2 hete nem válaszolnak..

[email protected]

De ott sem fogják elkapkodni. Ezt a címet egy kinti fórumon írta egy f@szi aki szintén így járt, neki a telefonos ügyfélszolgálat mondta, hogy küldje oda. Utoljára én is ide küldtem már. A honlapon nem található meg egyébként. A telefonos ügyfélszolgálatot elérni én nem tudtam, de mások se nagyon, ahogy olvastam a hozzászólásokat. Állítólag. Sokan szidják angol fórumokon ezt a bukit, hát, lehet nem ok nélkül. Most, hogy tudok fogadni végre, adok nekik egy esélyt, mert több esetben találtam itt igen jó oddsokat. Majd a kifizetés lesz még biztos érdekes, de az már egy másik történet, addig el is kell ugye jutni. :)

Sok sikert!

Megtudtam hogy működik Coraléknál és a Gala pokernél ez a verifikáció.. Ez egy kis iroda, kis személyzettel és manuálisan végzik ezt a dolgot, és most hogy jött ez a 20Łontos póker bónusz, plusz a Coral egy a Gala Poker két nagy affilatetel rendelkezik akik ömesztik magukból az új pókereseket ez a folyamat hihetetlenül belassult. Már ők is több mint egy hetet mondanak az ellenőrzésre, és beérkezési sorrendben dolgozzák fel a kérelmeket..

Van egy kis problémám a belépéssel a Coral oldalra, a saját account-omra.

Regisztrálni még tudtam pár napja, de az enter v. a Login gomb lenyomása után elkezd villogni a képernyő és ugyancsak villogva felugrik egy ablak "redirected" felirattal, mintha el akarna irányítani valahová. Pár perc villogás után (belépés login helyett) kiírja, hogy vegyem fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.
Megettem, visszaírták, hogy nem tudják mi a baj, de próbáljam meg törölni a Temporary internet file állományt és telepítsem a legújabb flash playert. Megtörtént, villogás helyett úgy csinált mintha nem lenne jó a password, de egyrészt jó, másrészt nem engedi az elfelejtett password funkciót sem használni. Ma reggel újra villogás, most már a Coral-ra sem enged belépni, 500-as error kóddal írja, hogy probléma van és próbáljam meg pár perccel később.

Valaki találkozott már hasonló problémával?

Idézetet írta: beerka Dátum június 13, 2013, 13:01:28
Van egy kis problémám a belépéssel a Coral oldalra, a saját account-omra.

Regisztrálni még tudtam pár napja, de az enter v. a Login gomb lenyomása után elkezd villogni a képernyő és ugyancsak villogva felugrik egy ablak "redirected" felirattal, mintha el akarna irányítani valahová. Pár perc villogás után (belépés login helyett) kiírja, hogy vegyem fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.
Megettem, visszaírták, hogy nem tudják mi a baj, de próbáljam meg törölni a Temporary internet file állományt és telepítsem a legújabb flash playert. Megtörtént, villogás helyett úgy csinált mintha nem lenne jó a password, de egyrészt jó, másrészt nem engedi az elfelejtett password funkciót sem használni. Ma reggel újra villogás, most már a Coral-ra sem enged belépni, 500-as error kóddal írja, hogy probléma van és próbáljam meg pár perccel később.

Valaki találkozott már hasonló problémával?
Kalap sz@r ez az iroda, velem ugyanez történt regisztráció után, sőt most látom, hogy még most is. Itt ==> http://www.coral.co.uk/mobile be tudsz lépni (legalábbis nekem sikerült), intézhetsz ezt-azt (be-és kifizetés, üzenetek, adatok), de fogadni persze nem tudsz, mert mihelyt a Sports-ra kattintsz, újra előjön a villogás. Eddig azt gondoltam, nálam azért van ez, mert még nem hitelesítettem magam. Ez időközben megtörtént, erről küldtek is üzenetet, sőt még egy függőben lévő kifizetésemet is teljesítették. Fogadnom viszont még az említett probléma miatt nem sikerült. Nem is foglalkoztam a kifizetés óta velük. Akinek sikerült már itt fogadnia, leírhatná, hogyan ment nála ez.

#28 augusztus 27, 2013, 15:07:45, davixxx
Február óta nem küldték a tokeneket. Mostmár tényleg rohadjanak meg :bash: :bash:

Nekem is ez a villogás volt, aztán meg felfüggesztették a számlámat. Írtam nekik többször is, de 2 hónap alatt nem oldódott meg. Még azt se tudták volna leírni, hogy miért van a felfüggesztés. Mindig csak hitegetnek, hogy majd a megfelelő osztályuk megoldja...