Coral

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 augusztus 27, 2013, 15:23:43, davixxx
Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 27, 2013, 15:12:52
Nekem Titanon azt csinálja most épp, hogy belépek, és "Loading tables...", és itt megáll a tudomány.
Cash game asztalokon se ül senki, meg speeden se. Szerintem ha hihetünk a Titanos üzenetnek, akkor 4-től jó lesz a szoftver.

Na jólvan, nekem is. Amúgy titanon is játszogattam 1-2 hete, egész jó az az oldal. Mind a Poker mind a fogadás része, de ez a Coral nekem nem szimpi annyira, csak nyertem hétvégén freerollon rajta, meg most írták jóvá a februárban igényelt tokeneket.. ;D Kicsit játszogatok még rajta aztán go innen fele át paradise pokerre az nagyon bejött, 888 pokert is ki akarom probalni, SNG-zni Starson akarok majd, meg Everestre is jó lenne kicsit felkrani, szóval a terv meg van már. :) Max 5€-t hagyok Coralon, hogy a Side Game-s freen tudjak részt venni ahoz ugye 5€ ért kell játszani Kaszinóban, és hétvégén van 250$- os talán. ;D ;D Ja meg ma lesz New Player freeroll corallon van rá 4 jegyem, szóval aki akart volna nevezni rá ne tegye, mert sajna az első helyre már nem lesz esélye..! ;) :ok:  ;D ;D

Na végre!

Be tudok lépni a sportszámlára!
Amikor Irtis írta, hogy mi a gond, írtam nekik egy levelet.
Ugyan eltartott néhány napot válasz, de ma válaszolták, hogy kicserélték a karaktereket!
És lám működik minden!
Kössz Irtis!

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 27, 2013, 15:21:41
Na jólvan, nekem is. Amúgy titanon is játszogattam 1-2 hete, egész jó az az oldal. Mind a Poker mind a fogadás része, de ez a Coral nekem nem szimpi annyira, csak nyertem hétvégén freerollon rajta, meg most írták jóvá a februárban igényelt tokeneket.. ;D Kicsit játszogatok még rajta aztán go innen fele át paradise pokerre az nagyon bejött, 888 pokert is ki akarom probalni, SNG-zni Starson akarok majd, meg Everestre is jó lenne kicsit felkrani, szóval a terv meg van már. :) Max 5€-t hagyok Coralon, hogy a Side Game-s freen tudjak részt venni ahoz ugye 5€ ért kell játszani Kaszinóban, és hétvégén van 250$- os talán. ;D ;D Ja meg ma lesz New Player freeroll corallon van rá 4 jegyem, szóval aki akart volna nevezni rá ne tegye, mert sajna az első helyre már nem lesz esélye..! ;) :ok:  ;D ;D
Most már működik a Coral. Ezt a versenyt meg már én néztem ki magamnak, ha esetleg összefutnánk pmiska3 néven futok. Neked mi a nicked itt?

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 26, 2013, 14:41:25
Éppen ezért. Nem egy normális iroda van ahol kijelzi hogy bizony csak az angol abc betűit fogadja el..Ebből tanulva ahol nincs magyar nyelv, ott mindenhol így adom meg, legfeljebb magyarázkodom..Mondjuk erre sosem volt példa, hogy az ékezetek miatt nem azonosítottak.

Mivel pont, hogy nem jelezte, evidensnek kéne lennie, hogy elfogadja. Mondjuk engem nem érint a nevem miatt.

#64 augusztus 27, 2013, 18:33:28, davixxx
Idézetet írta: misk@ Dátum augusztus 27, 2013, 18:18:50
Most már működik a Coral. Ezt a versenyt meg már én néztem ki magamnak, ha esetleg összefutnánk pmiska3 néven futok. Neked mi a nicked itt?

fapfap71111 ;D Remélem nem foglak látni csak a döntő asztalnál.. ;) Sok sikert! :beerchug:
Valamilyen fizetős versenyen indulsz amúgy ma ?

Nézz be Pokeres naplómba és ott írok egy 100$- os Coralos versenyről. Ha tudsz gyere oda is, tegnap 20 an voltak, és 100$- os GTD volt.

Mindenki sit out az asztalomnál ;D

Turbós és rebuy versenyeket nem szeretem, turmixolva a kettőt meg főleg nem. De lehet, hogy egy dodóért benézek. Ámbár én is csak most térek vissza a coralhoz egy hét pihi után, mert egy hét alatt sikerült 60 dodót elbaszni náluk speed cash asztaloknál. Értsd úgy, hogy folyamatosan jobb kezdőkezekkel indultam el (általában csak monsterekkel megyek allin), és a turnon, riveren meg mákoltak. Folyamatosan... maradt 2 dodó, most abból építkezem itt, lassan a bónusz egy 8 dodós része is felszabadul, meg éppen most is nyomok egy cash tablet  ;)
Remélem találkozunk a FT-n!

Az este 10-kor kezdődő 1+0,10 Coral exclusive turbo asztalról beszélsz? Lehet, hogy teszek egy próbát, ámbár holnap korán kell(ene) kelnem.

#68 augusztus 27, 2013, 20:56:35, davixxx
Idézetet írta: misk@ Dátum augusztus 27, 2013, 20:19:46
Az este 10-kor kezdődő 1+0,10 Coral exclusive turbo asztalról beszélsz? Lehet, hogy teszek egy próbát, ámbár holnap korán kell(ene) kelnem.

Ahha.. 1. órában korlátlan rebuy, de tényleg azért 20 versenyző és 100$ díjjazás nem rossz szerintem.

Sok sikert, én azon tuti ott leszek, csak ma a cél az első hely! :beerchug:

New playeren hogy állsz?
Ja 3460 nal látom. Nekem most 3100 em van, de volt már 6000 em is, csak volt egy balul elsült flush és sor húzom..

Ja, annyi van, 3-an játszunk az asztalnál a többi sitout. Lopkodunk, nem nagyon akasztjuk össze egymással a bajuszt  ;D

#70 augusztus 27, 2013, 21:05:33, davixxx
Idézetet írta: misk@ Dátum augusztus 27, 2013, 21:00:35
Ja, annyi van, 3-an játszunk az asztalnál a többi sitout. Lopkodunk, nem nagyon akasztjuk össze egymással a bajuszt  ;D

Hát mi igen.. Van egy csávó. Mindenre meg ad, és nem tudok vakot lopni, pedig ketten vagyunk az asztalnál többi sit.. Nagyon fel*** És ami a legjobb, hogy kb. 10/9 szer ő nyer mutatásnál minden körbe..

Be blöfföltem, megadta, drillje lett.. Szóval kiestem, de két versenyen is nagyon jól állok, szóval legalább tudok arra koncentrálni. :great:
Hajrá misk@! :beerchug:

Idézetet írta: misk@ Dátum augusztus 27, 2013, 20:19:46
Az este 10-kor kezdődő 1+0,10 Coral exclusive turbo asztalról beszélsz? Lehet, hogy teszek egy próbát, ámbár holnap korán kell(ene) kelnem.

Nincs late reg, szóval ha indulni szeretnél akkor van 25 perced még nevezni! :)

Lefektetem a gyereket, aztán reg  :cya:

Idézetet írta: misk@ Dátum augusztus 27, 2013, 21:36:21
Lefektetem a gyereket, aztán reg  :cya:

Azt hittem má az asszonyt ;D ;D Jólvan, azt viszont meg kell nyerni! Remélem ma még ennyien se lesznek, hisz a 100$ garantált, viszont ha mondjuk csak 10 en lennének.. ::)

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 27, 2013, 21:37:49
Azt hittem má az asszonyt ;D ;D Jólvan, azt viszont meg kell nyerni! Remélem ma még ennyien se lesznek, hisz a 100$ garantált, viszont ha mondjuk csak 10 en lennének.. ::)

Na most vagy a gép előtt játszik az embör, vagy az asszonnyal. Én most a gép előtt ülök, a másik programra majd valamelyik másik nap kerül sor  :-*