Coral

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tartott sokáig a kánaán, máris lekorlátoztak. De olyannyira, hogy egyáltalán nem tudok fogadni. Nyilván nem tetszett nekik, hogy szinte csak élő value beteket tolok nagy téttel. De egyrészt szólhatta volna előre a korlátozásról, és akkor már nem fizetek be többet, másrészt nem ez lenne a megoldás. Ha látják, hogy irreális oddsokat adnak, akkor inkább vegyék le a kínálatból, és ne azokat büntessék, akik megjátsszák ezeket.

Végre kiderült, hogy sokan miért nem tudtunk/tudunk bejelentkezni. A problémát a névben és a címben lévő ékezetes karakterek okozzák. Tehát az új regisztrálóknak ajánlatos csak az angol abc betűit használni.

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 25, 2013, 13:33:25
Végre kiderült, hogy sokan miért nem tudtunk/tudunk bejelentkezni. A problémát a névben és a címben lévő ékezetes karakterek okozzák. Tehát az új regisztrálóknak ajánlatos csak az angol abc betűit használni.

Mekkora amatőrök ezek! Ha egy ilyen hibát nem tudnak kijavítani, akkor jobb, ha lehúzzák a rolót.

Az angol piacon kívül más nem nagyon érdekli őket az biztos.

Most nem azért, de nekem evidens volt, hogy a nevemet, mivel angol nyelvű oldalon regisztráltam, úgy írom be hogy Mark Illes..

Miért lenne ez evidens? Szerintem az a normális, ha úgy adom meg a nevemet, ahogy a személyin szerepel, nehogy belekössenek. Ha egy iroda fogad ügyfeleket a világ minden tájáról, akkor elvárható, hogy a "speciális" karaktereket is kezelje.

Én például mindig ékezetesen adom meg.
Mert nem igazán merem másképp. Pont ezért mert beleköthetnek.
Nagyon régen volt egyszer ilyen gondom, talán a Gamebookersel 100 évvel ezelőtt.

Amúgy meg tényleg nevetséges, hogy nem tudják kezelni. Azért van itt pár nemzet aki a latin abc-t használja extra ékezetekkel...

Vagy, ha már valóban nem fogadja el, akkor azt regisztrációkor jelezhetné egy piros X-szel, mint mikor pl a jelszó nem felel meg a kívánalmaknak.

huhúú volt live chat és megkaptam a bónuszt + a 10 tokent! így fél év után! :great: :great: :great:

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 25, 2013, 20:34:25
Most nem azért, de nekem evidens volt, hogy a nevemet, mivel angol nyelvű oldalon regisztráltam, úgy írom be hogy Mark Illes..

Nekem volt egy masik oldallal ebbol problemam, mert a szemelyimben ekezetesek a betuk, regisztracio soran pedig enelkul adtam meg. Fel evig huztak a kifizetest...

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 26, 2013, 13:48:13
huhúú volt live chat és megkaptam a bónuszt + a 10 tokent! így fél év után! :great: :great: :great:

Köszi a tippet! Én is próbálkoztam a live chaten és megkaptam a kezdőbónuszt, pedig már le is mondtam róla, mert elvileg csak briteknek és íreknek jár.

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 26, 2013, 14:12:51
Köszi a tippet! Én is próbálkoztam a live chaten és megkaptam a kezdőbónuszt, pedig már le is mondtam róla, mert elvileg csak briteknek és íreknek jár.

Jösz SNG-zni?

Esik a jó gyertek szánkózni! :great:

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 25, 2013, 21:24:19
Vagy, ha már valóban nem fogadja el, akkor azt regisztrációkor jelezhetné egy piros X-szel, mint mikor pl a jelszó nem felel meg a kívánalmaknak.

Éppen ezért. Nem egy normális iroda van ahol kijelzi hogy bizony csak az angol abc betűit fogadja el..Ebből tanulva ahol nincs magyar nyelv, ott mindenhol így adom meg, legfeljebb magyarázkodom..Mondjuk erre sosem volt példa, hogy az ékezetek miatt nem azonosítottak.

Végre van nyáron 1 hetem mikor van időm versenyeket játszani erre nem baszakszik állandoan a Coral. Csak nekem szar ma a Poker Kliens 10 től kb. egyfolytában?

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 27, 2013, 15:07:50
Ez nem kifejezetten Coral probléma, hanem iPoker. Én kaptam Titantól üzenetet, hogy karbantartások várhatóak ma, gondolom ez történik.
Az utóbbi időben nagyon megbízhatatlan ez az iPoker kliens, egy kalap szar konkrétan.

Azért írtam Coralt, mert Everesten probáltam és ott jó volt, meg expekten is..
Akkor meg mért nem zárják le mondjuk 2-3 órára vagy mit tudom én, de ez így nagyon szar.. Egyszer beenged, egyszer nem.. Regisztráltam 1 versenyre még 1 órája azzal se tudom mivan, szóval ez így nem okés..