Coral

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: bendehal Dátum szeptember 10, 2015, 10:49:32
Volt múlthéten twsteres promo, ezért lejátszottam 100+ everesten. 6 euró volt a max...
1 euró beülővel 67 cent megy verseny alapba. kb 5 cent adó többi jackpot alapba megy.
1K nyeremény alapót papíron 3000:1, de van egy rakás 2-4-6-10-20... eurós játék ezeket sűrűn be adja, főleg a 2 euróst.
Szóval biztos hogy bőven 30000:1-hez esély van egy jackpotra.

A twister egy ratyi, csak azt reméled jöhet a nagy pénz, de mindig kiszúrja a szemed a duplázóssal.

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 10, 2015, 10:54:33
A twister egy ratyi, csak azt reméled jöhet a nagy pénz, de mindig kiszúrja a szemed a duplázóssal.

Parasztvakítás, nálam be is jött nekik. Tegnap éjjel mindig azt mondtam, hogy na csak még egy utolsót, hátha beadja, de semmi. Legalább erősen pluszban szálltam ki, de nem nagyon fogom erőltetni a dolgot a későbbiekben.

ma ez a kód él : SOAPS1409

Hm. Október 12-től a Coral és a Galabingo is bezár a magyar ügyfelek számára.
Vagy a bónuszvadászatban voltunk pofátlanok vagy most lett elegük a magyar szabályozásból.

A Coral is lelép a magyar piacról, mondjuk nagyon benne volt a levegőben, már rég lekorlátoztak majdnem mindenre, de még foci BL-re is alig tehettem volna már utóbbi időben.
Ma kaptam meg az elbocsájtó szép üzenetet:
"Please be advised that Coral Interactive has, with regret, taken the decision to cease operating in Hungary with immediate effect.

Based on your account details, you are registered as being resident in Hungary. Unfortunately you can no longer play at www.coral.co.uk and your account will be closed.

If you have any balance remaining in your account please log in and withdraw the remaining funds before Friday 12th October. Please ensure your payment details are correct, if you need to update them please contact Customer Services."

Szóval akinek van ott pénze vegye ki október 12-ig, sok idő nincs addig.

Akkor "búcsúbuli" a SOAPS2809 kóddal? 

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 28, 2015, 19:59:24
Vagy a bónuszvadászatban voltunk pofátlanok vagy most lett elegük a magyar szabályozásból.
Szerintem az utóbbiról van szó.
>:(

Idézetet írta: csabax Dátum szeptember 28, 2015, 21:21:32
Szerintem az utóbbiról van szó.
>:(

Ez olyan szempontból jó hír, hogy legalább okolhatunk másokat magunk helyett! hehe

Olyan sók bónuszuk nem volt. Volt egy bingo, amit nem sokan ismernek itt Mo-n, és van egy pókeres. A pókeres is szarabb lett, már nincs 5font ingyen 1pont után, csak a tokenek, amik csak versenyre felhsználhatóak. Nem olyan könnyű pénzt csinálni belőle, mint amikor sngn is lehetett vele játszani. Nem volt ez bónusz szempontból olyan jó iroda..

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 28, 2015, 22:36:48
Olyan sók bónuszuk nem volt. Volt egy bingo, amit nem sokan ismernek itt Mo-n, és van egy pókeres. A pókeres is szarabb lett, már nincs 5font ingyen 1pont után, csak a tokenek, amik csak versenyre felhsználhatóak. Nem olyan könnyű pénzt csinálni belőle, mint amikor sngn is lehetett vele játszani. Nem volt ez bónusz szempontból olyan jó iroda..

A "bet and spin" promójuk nem volt olyan rossz, mondjuk pont az miatt egy évvel ezelőtt kizártak az akcióikból.
A bingó bónuszokat ennek ellenére elég szépen adták. Ha csak a heti 1 ajándék fontot nézzük, az is 20,000 ft feletti bingóbónusz évente, ráadásul mindenféle befizetés nélkül.
De nekem is inkább a szorzóik fognak hiányozni, hiába nem engedtek csak pár tíz eurót feltenni a meccsekre.
A "jó szorzós" irodákból túl sok esett már ki, a ladbrokes, betvictor, marathonbet triót még most is siratom és ki tudja, hol lesz még a vége...

Ladbrokes és a Coral fúziója tett be a magyaroknak a Coralnál. Előbbi azonnal kitiltott a a blokkolás után, a Coral nem foglalkozott vele. A közös cégcsoport után már a Coral is kihajított...

Én személy szerint nagyon sajnálom a dolgot az egyik kedvencem volt.Szerintem  még vagyunk egy páran.Indítsunk petíciót ;D A már meglévőket meghagyhatták volna. :-\

Sajnos a legjobb bingó is náluk volt. :(  Plusz vitte még gala bingót is. :(

Idézetet írta: slices Dátum szeptember 29, 2015, 20:11:27
Sajnos a legjobb bingó is náluk volt. :(  Plusz vitte még gala bingót is. :(
Oszinten a tokomet mar ebbe az irodaba, kitiltanak minden magyart aztan promokat kuldenek.

"Hi XY,

Grab the treasure map and set sail to Coconut Island to uncover a tropical bounty.
For every £5 you spend on the Coconut Island games, you will receive a prize draw entry for the chance to win a share of £3,000!

Don't go nuts, go Coconuts!

The Team @Coral"

Idézetet írta: junglefever Dátum október 02, 2015, 01:15:14
Oszinten a tokomet mar ebbe az irodaba, kitiltanak minden magyart aztan promokat kuldenek.

"Hi XY,

Grab the treasure map and set sail to Coconut Island to uncover a tropical bounty.
For every £5 you spend on the Coconut Island games, you will receive a prize draw entry for the chance to win a share of £3,000!

Don't go nuts, go Coconuts!

The Team @Coral"


Ez nem ritka, más irodák is csinálják. Szerintem annyi, hogy szerepelsz az adatbázisban és automatikusan jön az e-mail, arra nem figyelnek, hogy olyan országból vagy ami már tiltólistás azóta. Nekem van olyan iroda ahol egy éve nem teszek már semmit mert 1 €-ra korlátozta a max tétemet, de promo a mai napig jön e-mailen:-)