SPF Klub Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 01, 2013, 13:48:57, Milan
SPF Klub Infó


Az SPF Klub azért jött létre, hogy jutalmazzuk a weboldalunk aktív tagjait.

Azon kívül, hogy weboldalunkon számos hasznos információt, tippeket, játékokat találsz, csatlakozásodkor automatikusan belépsz az SPF Klub hűségprogramba is.

Az SPF Klubban minden egyes aktivitásod jutalmazva van, SPF Klub Pontokkal, s ami a legjobb, hogy ezen pontokat beválthatod utólag.

Hogy mire is?

iPad 4-re, PS3-ra, Xbox-ra, Samsung Galaxy S3 Mini okostelefonra, magyar válogatott illetve Európa legrangosabb klubcsapatai hivatalos mezeire, Sportfogadas.org termékekre stb.

A teljes terméklistát megtekintheted regisztrálás után az SPF Shop-ban.


Jó hír a már meglévő fórumtagjaink számára, hogy az ők régisége is pontozva van, sőt valójában ez a program már magába foglalja a januári aktivításokat is, így az SPF Klubban már most megtekinthetitek az aktuális pontszámotokat.
Az SPF Klubba nem kell külön csatlakozni, aki fórumtag, az automatikusan SPF Klub tag is!

Februári AKCIÓ!

Az SPF Klub megszületésének első hónapjában extra pontokat szerezhettek! Erről több információt ITT találtok!

Kezdetben viszont megkérünk, hogy olvasd el az SPF Klub Szabályzatát annak érdekében, hogy a későbbiekben ne érjenek kellemetlen meglepetések.


Ha bármilyen kérdésetek van az SPF Klubbal kapcsolatban azt ezen fórumtémában tegyétek fel! Sok sikert kívánunk mindenkinek!

Javaslataitokat külön fórumtémában várjuk, éspedig: SPF Klub - Javaslatok



:) ez jo otlet - sokkal jobb mint vartam. szoval megerte, jo munka Milan.  :great:  :ok:

Várjuk véleményeiteket ...tetszik, nem tetszik stb.  :beerchug:

Jó ötlet!

Bááár, most majd jönnek a kamu regisztrációk pontokért... Nem így legyen,de ez 99% :)
Amivel oké,több tagotok lesz,de a minőség szerintem fontosabb.

Nagyon is ötletes meglepetés! :)

Gratulálok SPF.org:great:


Idézetet írta: Milan Dátum február 01, 2013, 11:08:26
Várjuk véleményeiteket ...tetszik, nem tetszik stb.  :beerchug:

Azt gondoltam hogy új játék lesz majd, de ez ezerszer jobb!!!!  :)  :great:

A kamukat szűri a rendszer is, meg mi is.

Jobb mint amit elképzeltem annál is! Végre a b'insidos énem is tud örülni :) Már csak 79600 pont és megvan az iPad :beerchug:

Milan, hát te is pontgyűjtő szektát alapítottál? Kártyát bocsájtotok ki?

Nagyon jó ötlet, szerintem ettől jobban nem lehetett volna kitalálni, hogy még jobb legyen az oldal. A hozzászólások pontozásától félek egy kicsit, reméljük nem lesz túl sok a spam duma :D (talán itt egy max. pontszámot be lehetne vezetni 100 v. 200.)


Ez azèrt nem semmi! Nem kevès ajándèk ez, nagyon jó ötlet, de vèlemènyem szerint tènyleg sok kamu regisztrálás lesz ès sok pár szavas jelentèktelen hozzászólás de valahogy biztos fogjátok ezt szűrni.

Gratulàlok!

Köszönet srácok!  :ok: És legyen türelmetek főleg az elején a kamuzókat irtani! Utánna majd fogynak a próbálkozók, ha látják az elrettentő példákat, akik gépét vm vírussal bombázta meg, Milan pedig a fejüket jobbegyenessel! :D

És Milan már most gyűjtött vagy 15 "köszönet"-et! :D