SPF Klub Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum február 01, 2013, 12:41:42
Zajlik a doppingvizsgálat. Milan nem küldte el a címet, ahová a vér és vizeletmintát küldeni kell?

:ok: de, ez a kettő meg is van, viszont széklát mintát még nem sikerült produkálnom  ;D

SfGuru győzelemre nem jár külön pont, ott a tippeket pontozzuk egyenként és azok már hozzá vannak adva.

Toto és Score még nincs véglegesitve.


Nem ilyen nagy dologra számítottam,de ez nagyon jó ötlet.A shop kínálata is abszolút tetszik úgyhogy nagy piros pont  :great:

Nekem nagyon tetszik a játék, viszont lenne 1 kérdésem, a "felesleges" hsz-ket, hogy szűritek? :)
Tehát ha csak valaki azért ír, hogy '1-el több legyen neki'? :great:

A rendszer hónap elején számolja az elmúlt hónap hozzászólásait s egyéb aktivitásokat. Ha közben töröltük a felesleges hozzászólásokat, akkor ezeket nem fogja beleszámolni. Ezen kivült levonhatunk pontokat.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 01, 2013, 13:02:24
A rendszer hónap elején számolja az elmúlt hónap hozzászólásait s egyéb aktivitásokat. Ha közben töröltük a felesleges hozzászólásokat, akkor ezeket nem fogja beleszámolni. Ezen kivült levonhatunk pontokat.

Rendben, köszönöm, gondoltam inkább megkérdem, mert más fórumon ahol voltam ott is volt ilyesféle, és elég kemény visszaélések voltak

Én is csak azt tudom mondani mint előttem már jó sokan.. Ez jobb mint vártam. Na nem mintha amire gondoltam nem lett volna király dolog,de ez felülmúlja.

Javaslatom: a chaten írt üziket is számolja a rendszer. :bash: :great:

Ha jól elolvastam a szabályzatot,akkor a Fórumon eltöltött összes időre nem kapunk semmiféle pontot,igaz? :)

Jól olvastad, arra nem jár.

Én sem gondoltam ekkora meglepetésre. Nagyon jó kezdeményezés, tetszik. Köszi  :ok:

Fuuuu srácok ez igen!! Első dolgom volt, ahogy hazaértem, hogy felnézzek ide. Megyünk mindjárt faterral nézni egy robogót egyik faluba "sajnos"... Így csak azután fogom átrágni magam a Klub minden csínján bínján. De így elsőre le a kalappal. Meg szerintem másodjára, harmadjára, ötszázhuszonnyolcezerkilencszázhetvenötödjére is!!
Shopba benéztem, nagyon ott van. Meg is lepődtem, hogy néhány dolog már meg is van nekem (NFL könyv, na meg 10 euró Skrillen  ;D)
Na megnézzük a robogót, aztán fejest ugrok a Klubba, még jó, hogy nem csináltam délutánra programot  :D

Pacsi srácok, ez nagyon jól sikerült!  :)

28000 pont a cél és a Magyarország gálamelegítő

Nincs valakinek kölcsön 27000 ponja???  ;D

Azt szeretném megtudni, hogy ez a hűségdolog meddig lesz, úgy értem ebben az évben vagy továbbra is?