SPF Klub Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A beváltott terméket szállítjátok más országokba is(pl. Románia) vagy csak Magyarország területén belül?

Ez beteg, a szó legeslegjobb értelmében! Köszönjük!  :beerchug:
Viszont  ha élhetek egy javaslattal, 2.000.000 pontért egy kiló bálnaokádék mérvadó lenne. ::)

Idézetet írta: Pikaa Dátum február 01, 2013, 11:45:55
A beváltott terméket szállítjátok más országokba is(pl. Románia) vagy csak Magyarország területén belül?
Igen. :)

Nagyon jó ötlet, minden elismerésem srácok és nagyon jól néznek ki a sportfogadas.org pólók ! jó a dizájn és a logó is, főleg a galléros nagyon tetszik !  :great:

Nekem egy kérdésem lenne: gondolom, ezeket a pontokat nem csak találomra találtátok ki, és érdekelne, hogy pl egy normális (nem fake hsz-eket gyártó), sf játékokat átlagosan nyerő aktív tag hány nap alatt tud összegyűjteni mondjuk 50ezer pontot?

Minden elismerésem! Nekem csak az a kérdésem lenne hogy hol lehet megtalálni azokat a tárgyakat amire be lehet váltani a pontokat? Illetve hogy mire mennyi pont kell? Vagy ez még nincs meg?

Idézetet írta: Kagawa Dátum február 01, 2013, 11:55:18
Minden elismerésem! Nekem csak az a kérdésem lenne hogy hol lehet megtalálni azokat a tárgyakat amire be lehet váltani a pontokat? Illetve hogy mire mennyi pont kell? Vagy ez még nincs meg?
Van egy "Shop" fül, ott meg tudod nézni, hogy mire tudod beváltani a pontjaidat.

Kérdés lefújva megtaláltam  :ok:

Még jó hogy 2 napja regisztráltam, most tiszta gyanús lennék... ;D
Köszönjük a meglepit!

driverbiro: de te nem offoltad szét a fórumot 2 nap alatt, hanem értelmes hozzászólásokat irtál :ok:

Puding próbája az evés! Viszont hozzászólás és hozzászólás között is hatalmas különbség van.
Például beírom a gumiszobába, hogy köcsög Serena, ******** ** a ***** *******, az is egy hozzászólás, vagy például Pozzatto többezer karakteres NBA hozzászólása is egy hozzászólás.

Ugye evidens, hogy előbbinek semmi haszna, utóbbinak viszont igen. Kérdem én, ezt megkülönbözteti a rendszer???

Nem különbözteti meg (még), de most hogy mondod a gumiszobát lehet kiveszem a számlálásból :)

Nagyon jó kezdeményezés! Az aktivítás az egegbe szökik majd! :beerchug:

Még egy kérdés : A Sfguru és Sfscore januári győzelemért járó pontok mikor lesznek beleszámolva? Mert ha jól látom még nincs hozzáadva. Még nem hivatalos a végeredmény?

Idézetet írta: Kagawa Dátum február 01, 2013, 12:39:46
Még egy kérdés : A Sfguru és Sfscore januári győzelemért járó pontok mikor lesznek beleszámolva? Mert ha jól látom még nincs hozzáadva. Még nem hivatalos a végeredmény?
Zajlik a doppingvizsgálat. Milan nem küldte el a címet, ahová a vér és vizeletmintát küldeni kell?