SPF Klub Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Amig az oldal működőképes.

Idézetet írta: Kagawa Dátum február 01, 2013, 13:44:05
28000 pont a cél és a Magyarország gálamelegítő

Nincs valakinek kölcsön 27000 ponja???  ;D

Én az iPad-re hajtok  :D

Kiszámoltam, hogy ha havi szinten csinálok 200-300 hozzászólást, megnyerem a Tippjátékot, az SfTotó-t, SfScore-t, Betfair Ligát, Spf Kupát, írok 100 jó SfGuru elemzést és behúzom a Hónap fogadója címet (ami ezek után nem lehet kétséges), akkor 6-7 év alatt meg is lesz. Viszont, ha 5-ször egymás után még az Év Fogadója címet is begyűjtöm (tulajdonképpen az előzmények ismeretében ez is tuti), akkor 1 évvel korábban is meg lehet.  ;)
Persze, ha nem jön minden össze, akkor 10 év is lehet.  :'(

Viccet félretéve (de mivel Milan kérte a véleményeket), a kezdeményezés tetszik, de szerintem az irreális ajándékokat teljesen felesleges volt beletenni, mire azokat a pontokat valaki eléri a cuccok már csak múzeumban lesznek megtekinthetők.

Idézetet írta: Micuka Dátum február 01, 2013, 14:32:28
mire azokat a pontokat valaki eléri a cuccok már csak múzeumban lesznek megtekinthetők.
Épp ezért folyamatosan fogjuk azokat frissiteni, ha már kimennek forgalomból és új iPad, Playstation, Xbox stb. jelenik meg helyettük.

Idézetet írta: Micuka Dátum február 01, 2013, 14:32:28
Én az iPad-re hajtok  :D

Kiszámoltam, hogy ha havi szinten csinálok 200-300 hozzászólást, megnyerem a Tippjátékot, az SfTotó-t, SfScore-t, Betfair Ligát, Spf Kupát, írok 100 jó SfGuru elemzést és behúzom a Hónap fogadója címet (ami ezek után nem lehet kétséges), akkor 6-7 év alatt meg is lesz. Viszont, ha 5-ször egymás után még az Év Fogadója címet is begyűjtöm (tulajdonképpen az előzmények ismeretében ez is tuti), akkor 1 évvel korábban is meg lehet.  ;)
Persze, ha nem jön minden össze, akkor 10 év is lehet.  :'(

Viccet félretéve (de mivel Milan kérte a véleményeket), a kezdeményezés tetszik, de szerintem az irreális ajándékokat teljesen felesleges volt beletenni, mire azokat a pontokat valaki eléri a cuccok már csak múzeumban lesznek megtekinthetők.

Magasan van a léc az biztos, de nézzük reálisan a dolgokat ha 7-8000re tették volna mondjuk a play stationt vagy az  iPad-et akkor csődbe mennének.... Szóval nyomatni kell és előbb utóbb majd csurran csöppen valami. Ha egy könyve lesz az, az is jó mivel nem fizettél érte semmit gyakorlatilag

Nem akarok elmélyülni a témában, mert akkor a nagy lelkesedés közepette előbb-utóbb én leszek itt a kötözködő fekete bárány.

Egyébként egy véleményen vagyunk, nézzük reálisan a dolgokat, pont erre akartam én is felhívni a figyelmet.  :ok:

Idézetet írta: Lord Dátum február 01, 2013, 11:53:21
Nekem egy kérdésem lenne: gondolom, ezeket a pontokat nem csak találomra találtátok ki, és érdekelne, hogy pl egy normális (nem fake hsz-eket gyártó), sf játékokat átlagosan nyerő aktív tag hány nap alatt tud összegyűjteni mondjuk 50ezer pontot?

Hány nap? Egy picit több nap, de amúgy ki tudjátok ti is számolni, mert a pontrendszer megvan.  ;)

Idézetet írta: Kagawa Dátum február 01, 2013, 12:44:12
:ok: de, ez a kettő meg is van, viszont széklát mintát még nem sikerült produkálnom  ;D

Megkaptad a pontokat az Sfscore győzelemért.  :beerchug:

Idézetet írta: Micuka Dátum február 01, 2013, 14:48:18
Nem akarok elmélyülni a témában, mert akkor a nagy lelkesedés közepette előbb-utóbb én leszek itt a kötözködő fekete bárány.

Egyébként egy véleményen vagyunk, nézzük reálisan a dolgokat, pont erre akartam én is felhívni a figyelmet.  :ok:

Egy dolog biztos: nem irreális a dolog. Tehát meg lehet szerezni az iPad4-et is, vagy más terméket.

Azért mi sem vagyunk akkora górék, hogy havi szinten itt dobálózzunk az ipadekkel.

Amint vm is írta idővel cseréljük a termékeket, hogy ne múzeumi tárgyak legyenek.

Esetleg ha nyittok póker felé, és általatok regisztrálunk és rakelünk, azok után is lesz majd pont?
Csak azért kérdezem, mert úgy rémlik??? tervben van.
Plusz ha esetleg bevezetitek hogy a játékokban nyert skrilles feltöltést át lehet váltani pontra, akkor hamarabb összejöhet egy iPad például..



Nagyszerű kezdeményezés, gratulálok az elindításához! :cya: Ahhoz, hogy részletesebb véleményt lehessen mondani időre van szükség!

Ez nagyon király lett!
Cél a 80.000 pont!:D

Idézetet írta: Milan Dátum február 01, 2013, 14:57:01
Egy dolog biztos: nem irreális a dolog.

Háááát, mindenki kiszámolja magának ... és eldönti magában. Én is csak ezt tettem és más eredményre jutottam, mint te, de ez nem probléma.

Idézetet írta: Milan Dátum február 01, 2013, 14:57:01
Azért mi sem vagyunk akkora górék, hogy havi szinten itt dobálózzunk az ipadekkel.

Nem azt mondtam, hogy le kell vinni a pontszámot, hanem, hogy felesleges vakítani vele a "dolgozókat".

Egyébként OK a dolog, egy galléros pólóig talán én is eljutok belátható idő alatt és meg leszek elégedve.  :cya:

PokerStarson 3,1millió FPPért egy Porsche Cayman. Na ez az irreális :) Mert arra tényleg 0 esélyem van hogy összehozzam,de egy iPadban látok fantáziát. :)

Idézetet írta: Micuka Dátum február 01, 2013, 15:16:45
Háááát, mindenki kiszámolja magának ... és eldönti magában. Én is csak ezt tettem és más eredményre jutottam, mint te, de ez nem probléma.

Nem azt mondtam, hogy le kell vinni a pontszámot, hanem, hogy felesleges vakítani vele a "dolgozókat".

Egyébként OK a dolog, egy galléros pólóig talán én is eljutok belátható idő alatt és meg leszek elégedve.  :cya:

Tetszik az ötlet! Viszont tényleg nem kellett volna olyan tárgyakat belerakni amik elérhetetlenek szerintem. 6 év aktív fórumozás után van 5300 hozzászólásom, akkor még 16 év és már van egy pólóm :) Kivéve ha közben nyerek néhány tippjátékot akkor csak 15.5.  Bocs a negatív kritikáért, de én így látom.

Persze lehetnének alacsonyabb pontszámok de tulajdonképpen miért is kapjuk ezeket a tárgyakat? Ingyen tippelünk egy tippjátékban ahol még nyerhetünk is a jó tippekkel plusz nem kell érte semmit se fizetni nem úgy mint mondjuk a pokerstarson ahol azért mégis csak a pénzed kockáztatod.Ingyen írjuk a hsz-ket a lájkokat is ingyen adjuk szóval...A rendszer szerintem így jó még ha magasnak is tartjátok a pontszámot, de mindezt értünk csinálják és nem kérnek érte cserébe SEMMIT.Ezt azért tartsátok szem előtt mielőtt még kritizálnátok.