SPF Klub Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum február 01, 2013, 15:38:03
Persze lehetnének alacsonyabb pontszámok de tulajdonképpen miért is kapjuk ezeket a tárgyakat? Ingyen tippelünk egy tippjátékban ahol még nyerhetünk is a jó tippekkel plusz nem kell érte semmit se fizetni nem úgy mint mondjuk a pokerstarson ahol azért mégis csak a pénzed kockáztatod.Ingyen írjuk a hsz-ket a lájkokat is ingyen adjuk szóval...A rendszer szerintem így jó még ha magasnak is tartjátok a pontszámot, de mindezt értünk csinálják és nem kérnek érte cserébe SEMMIT.Ezt azért tartsátok szem előtt mielőtt még kritizálnátok.

Teljes mértékben egyetértek! Nem kell elégedetlennek lenni, ha könyv lesz akkor könyv lesz. Ez az oldal sokkal többet ad nekünk (nyeremények, lehetőségek, statisztikák, fórumok stb.) mint amennyit mi adunk az oldalnak (jó tippek) Minden jól jön aki nagyobbat akar elvinni annak várnia kell pár évet, aki megelégszik egy sportfogadas.org-os pólóval az meg 2-3hónapon belül viheti is.

Idézetet írta: Kagawa Dátum február 01, 2013, 15:43:32
Teljes mértékben egyetértek! Nem kell elégedetlennek lenni, ha könyv lesz akkor könyv lesz. Ez az oldal sokkal többet ad nekünk (nyeremények, lehetőségek, statisztikák, fórumok stb.) mint amennyit mi adunk az oldalnak (jó tippek) Minden jól jön aki nagyobbat akar elvinni annak várnia kell pár évet, aki megelégszik egy sportfogadas.org-os pólóval az meg 2-3hónapon belül viheti is.

Szerintem ez egy kétoldalú dolog, fórum nélkül nincsenek felhasználók és felhasználók nélkül pedig nincsen fórum :)
Nem elégedetlen voltam, csak leírtam a véleményemet, nem igazán foglalkoztat amúgy a dolog.
Tib, te pedig sajnálhatod, hogy az enyhén gúnyos de annál szellemesebb hozzászólásokért nem jár különpont, biztos hamar felvárásolnád az org shopot.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 01, 2013, 15:29:49
Tetszik az ötlet! Viszont tényleg nem kellett volna olyan tárgyakat belerakni amik elérhetetlenek szerintem. 6 év aktív fórumozás után van 5300 hozzászólásom, akkor még 16 év és már van egy pólóm :) Kivéve ha közben nyerek néhány tippjátékot akkor csak 15.5.  Bocs a negatív kritikáért, de én így látom.

Még csak most indult az oldal. Nem tudhatjuk előre, hogy pl fél év múlva milyen más módokon lehet pontot gyűjteni. Ha pl bejönne a póker, akkor az akár gyorsíthatná a folyamatot,de jöhetnek új promók, játékok, vagy akár ötletek. Én is egyet értek azzal hogy magasan kell tartani az összegeket, hisz gyakorlatilag ellenszolgáltatás nélkül juthatunk pl 5-10 euróhoz.
Csak azért mert aktív vagyok.

Lehet amatőr kérdés de ha vezetek naplót, annak a hsz-i is beleszámítanak?

Persze. Ha nem spameled szét a saját naplód

Nekem nagyon tetszik :ok: főleg,hogy a pontokat értékes tárgyakra lehet beválltani. :)

Köszönjük! Újabb minőségi munka!  :beerchug:
A pontszámokról lesz egy tabella vezetve vagy csupán a saját pontszám látható?

Jó ötlet és nagyon tetszik a klubtagság!

A magasabb pontértékű ajándékoknak meg igenis van értelme, ha hosszútávra tervez egy oldal.
Az sem mellékes, hogy ezek az ajándékok gyűjtögetésre ösztönzik a tagokat, azaz késleltetik a pontok felhasználását, amitől csak stabilabb lesz a rendszer és nem okoz gyorsan nagyobb kiadást az üzemeltetőknek.

A fórumot teleszemetelőknek meg lehet egy figyelmeztetés után 100-200 pontos büntetéseket is adni, pedagógiai célzattal.   :)
Ez talán egyszerűbb is, mint egyesével törölgetni a hozzászólásokat.


Köszönöm, Sportfogadás.org! Az adminoknak meg külön gratulálok a jó ötletért!  :great:

Kitűnő kezdeményezés, egyrészt több hozzászólásra, esetleg normális naplóvezetésre sarkallja a fórumozókat, remélem minőségibb lesz ezáltal az eddig sem nívótlan fórum.  :great: Jó ötlet.

Megkérlek, hogy a bármilyen féle javaslatokat ide írjátok:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,9629.0.html

Tehát ha van egy konkrét ötlet, akkor oda beírod, s ott a későbbiekben is sokkal elérhetőbb, mint pl. ebben a témában, ahol több fajta kérdés érkezik.

Idézetet írta: whitedragon Dátum február 01, 2013, 16:41:18
Lehet amatőr kérdés de ha vezetek naplót, annak a hsz-i is beleszámítanak?

Persze.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum február 01, 2013, 17:21:09
Köszönjük! Újabb minőségi munka!  :beerchug:
A pontszámokról lesz egy tabella vezetve vagy csupán a saját pontszám látható?


http://www.sportfogadas.org/klub.php?mod=pontok

Itt van minden.


Idézetet írta: Knapp Dátum február 01, 2013, 17:22:24
Jó ötlet és nagyon tetszik a klubtagság!

A magasabb pontértékű ajándékoknak meg igenis van értelme, ha hosszútávra tervez egy oldal.
Az sem mellékes, hogy ezek az ajándékok gyűjtögetésre ösztönzik a tagokat, azaz késleltetik a pontok felhasználását, amitől csak stabilabb lesz a rendszer és nem okoz gyorsan nagyobb kiadást az üzemeltetőknek.

A fórumot teleszemetelőknek meg lehet egy figyelmeztetés után 100-200 pontos büntetéseket is adni, pedagógiai célzattal.   :)
Ez talán egyszerűbb is, mint egyesével törölgetni a hozzászólásokat.

Ott a pont!

Az a helyzet, hogy ha elgondolkodsz rajta, akkor teljesen lógikus a mostani rendszer, s a pontozás. Ha alacsonyabb pontokért adnánk a termékeket, akkor kb. egy év múlva 100-150 embernek kellene egy-egy iPad-et kiosztani.

Szóval itt most nem arról van szó, hogy egy hónap alatt kell kigyűjteni azt a pontszámot, hanem idővel.

Hamarosan bemutatom nektek, hogy kb. egy átlagosan aktív fórumtag mennyit is tudna összegyűjteni, s ha ez a kezdetektől létezett volna, most hol is lenne az illető.

+ a pontlevonás is egy jó megoldás lehet a szabályozásra.

Mi még moderátorokon gondolkodtunk, de erről a későbbiekben írok.