SPF Klub Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Oké, szerintetek maximum hány pontért lenne szabad ajándékokat betenni a shopba?

Mi az, ami még nem irreális?

Egyáltalán létezhet olyan határ ebben, amely mondjuk 10000 felhasználó számára ugyanúgy "elfogadható"?

Az meg hogy mi parasztvakítás vagy sem az már egy másik kérdés.Ebbe inkább nem mennék bele mert ha szétnézel a világban mindenhol találsz ilyen dolgokat amit  nehéz elérni mégis vannak olyanok akiknek sikerül csak munka és akarat kell hozzá.Milanék sem írták hogy ezt a dolgot pár hónap alatt el tudod érni.Kitartó és sikeres munka kell hozzá.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 03, 2013, 12:03:33
Nem értem, hogy miért van az, hogy az ember egyetlen dolgot kifogásol egy alapvetően jó kezdeményezésből és már egyből ki van kiálltva főellenségnek, kapzsinak, ingyenélő, az oldallt lehúzni akaró gecinek.

Ki állít be közellenségnek? Ugyanúgy leírjuk a véleményünket mint ti.Érdekes csak a ti dobálóztok a közellenség szóval...

Már csak egy kérdésem maradt a végére ab_aevo ha téged nem érdekel ez a téma( ahogy pár oldallal ezelőtt is írtad) akkor miért foglalkozol még mindig vele? :laugh:


Amúgy meg úgy látom az alapüzenet amit írtam nem igazán érte el a célját de sebaj. :ok:


Idézetet írta: Pozzato Dátum február 03, 2013, 12:20:34

Már csak egy kérdésem maradt a végére ab_aevo ha téged nem érdekel ez a téma( ahogy pár oldallal ezelőtt is írtad) akkor miért foglalkozol még mindig vele? :laugh:


Mert felmérgesedtem a hozzászólásokon, de mostmár tényleg befejeztem :ok:



Kaptam a 2 köszönetért eddig 0,2 pontot, most írok egy hozzászólást az további pont, és még ha adok el popcort pont ért azért is kapok pontot.

HÁÁÁÁÁT EZ KU...VA JÓÓÓÓÓÓ  ;D ;D

Amugy fél liter 50 pont! Alkudni lehet! :angel:

Idézetet írta: davixxx Dátum február 03, 2013, 13:49:40
Kaptam a 2 köszönetért eddig 0,2 pontot, most írok egy hozzászólást az további pont, és még ha adok el popcort pont ért azért is kapok pontot.

HÁÁÁÁÁT EZ KU...VA JÓÓÓÓÓÓ  ;D ;D

Amugy fél liter 50 pont! Alkudni lehet! :angel:

Kaptál még 1 köszönetet, cserébe ingyen popcornt kérek.Cukros-csipkebogyó ízesítésüt, fél litert.Köszi :D

Idézetet írta: Schumi Dátum február 03, 2013, 13:51:46
Kaptál még 1 köszönetet, cserébe ingyen popcornt kérek.Cukros-csipkebogyó ízesítésüt, fél litert.Köszi :D

Figyelj egy köszönet 0.1 pont szval nem nagyon éri meg nekem.. És nekem is élnem kell valamiböl, szval...

Na csak hogy ne csak offoljak: Szerintem jó ez így ahogy van, ugye fog senki se 90k pontot összegyűjetni, én pl. ahogy tudom bevaltom majd 5€ ra aztan az mehet 1000 oddsra, ha bejön már meg is van az ára.. ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum február 03, 2013, 13:57:50
Figyelj egy köszönet 0.1 pont szval nem nagyon éri meg nekem.. És nekem is élnem kell valamiböl, szval...

Na csak hogy ne csak offoljak: Szerintem jó ez így ahogy van, ugye fog senki se 90k pontot összegyűjetni, én pl. ahogy tudom bevaltom majd 5€ ra aztan az mehet 1000 oddsra, ha bejön már meg is van az ára.. ;D

Javasolnám majd a Barca - Siófok U10 hendi vendéget."Tutitipp"

Na de hogy én se legyek off:Örüljünk, hogy Milanék megcsinálták a Shop-ot, meg hogy egyáltalán az idejüket áldozzák az oldalra.

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 03, 2013, 12:20:34
Az meg hogy mi parasztvakítás vagy sem az már egy másik kérdés.Ebbe inkább nem mennék bele mert ha szétnézel a világban mindenhol találsz ilyen dolgokat amit  nehéz elérni mégis vannak olyanok akiknek sikerül csak munka és akarat kell hozzá.Milanék sem írták hogy ezt a dolgot pár hónap alatt el tudod érni.Kitartó és sikeres munka kell hozzá.

Ki állít be közellenségnek? Ugyanúgy leírjuk a véleményünket mint ti.Érdekes csak a ti dobálóztok a közellenség szóval...

Már csak egy kérdésem maradt a végére ab_aevo ha téged nem érdekel ez a téma( ahogy pár oldallal ezelőtt is írtad) akkor miért foglalkozol még mindig vele? :laugh:


Amúgy meg úgy látom az alapüzenet amit írtam nem igazán érte el a célját de sebaj. :ok:


Osztom a véleményed mindenben.  :ok:

Számomra az egyik legjobb és legötletesebb dolog ez a dolog. Teljesen ingyenes, tétnélküli dolog, csak rajtunk múlik minden...én kalapot emelek a dolognak. Gyüjtögessünk, aztán egyszer hátha.....  :cya:  :angel:  :beerchug:

Mi a búbánatnak akar mindenki Ipod-t?! Legyen még 120centis Led Tv, meg F430s Ferrari is nem? az úgy még jobb lenne ?!

Gyűjtsetek Skrillre 10$-t vagy egy polóra valót vagy akármire. Azt hiszem még az is sokkal több, mint ami elvárható lenne a semmit tevésért....merthogy azért kapunk majd valamit, hogy írosgatunk meg INGYENES tippjátékokban veszünk részt.

ui.: Ígértem, hogy többet nem írok ehhez a témához, de 1-2 hsz mindig felbosszant :S:D

Mindenki örüljön annak amije van! Egészséges vagy, tudsz járni, látsz, nem vagy béna, van mit enned, van tető a fejed felett!!?? Gondoljatok bele, ha ezek közül valamelyik nem lenne meg, akkor is az iPod lenne a legnagyobb gondotok!  Az emberek sajnos nem tudják megbecsülni az értékeiket, lehetne ennél sokkal rosszabb, ittvagyunk tudunk írni, örüljünk neki, örüljünk az életnek!

Köszönöm!

Elképesztő ami itt van, ez a legutóbbi Teréz anyás komment nálam a csúcs eddig :D

Bocs gerry :)

Mióta túl tettem magam azon, hogy dühítsen az értetlenség és a félremagyarázás azóta én is egész jól mulatok. Meg kell hagyni érdekes figurák vannak errefele.

Remélem a beszúrt link  :) nem tartozik a tiltott reklám kategóriájába, ha igen, akkor töröljétek.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Diszlexia