SPF Klub Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Persze,hisz rohadt sok az a 80 000 pont.Épp ezért kb 8 év múlva egyszerre jönne össze nagyon sok aktív embernek.Akkor pedig már majdhogynem havonta kellene osztogatni.Szóval,ha belegondolnuk,akkor ez egy idő múlva nem lenne kifizetődő a támogatónak!Ezért van bennem és még pár emberben kétség.



Idézetet írta: Eich86 Dátum február 04, 2013, 00:05:01
Persze,hisz rohadt sok az a 80 000 pont.Épp ezért kb 8 év múlva egyszerre jönne össze nagyon sok aktív embernek.Akkor pedig már majdhogynem havonta kellene osztogatni.Szóval,ha belegondolnuk,akkor ez egy idő múlva nem lenne kifizetődő a támogatónak!Ezért van bennem és még pár emberben kétség.

Aha.
Elérhetetlen = mindenki egyszerre éri majd el.   ;D
Ezt most komolyan gondolod?

De ha ettől félsz, már leírtam, ez ellen egyszerűen tudsz védekezni: hamarabb beváltod a pontjaidat, mint mások. Akár már 1000 pontnál elkezdheted.



De ......

Kb 8 éven belül elérhetetlen.És az aktív tagok azért kb egyszerre érnék el,mert ha folyamatosan HSZ-elnek stb úgy nagyjából egyszerre lenne meg nekik a 80k pont.Sajnálom ,ha nem érted.Kár,hogy a shopban nem lehet venni szövegértést! :D Pár ember vehetne,de befejezem a vitát,mert értelmetlen!

Idézetet írta: Eich86 Dátum február 03, 2013, 23:59:39
Azt eddig is tudtam,hogy nem a semmiből tartják fent a jól működő oldalukat.De én kérek elnézést,hogy van véleményem.És ahogy elnéztem vannak még páran,akiknek ugyan ez a véleményük.Kicsit hasonlít a binside,hoz a dolog.Ott is volt elérhetetlen dolog.És hopp már változott is a binside,amint gondolom páran hasznot húztak beleőle.Ahogy én is. Szóval a nagy nyereményjátékok ügyesen ki vannak találva.Mint,ahogy a fogadó irodák sem ostobák! :)

A b'inside-ból nem sokan húztak hasznot, hanem mindenki, hisz semmibe nem került, de gyűltek a bónuszpontjaid.
Abban biztos vagy, hogy ami ott neked elérhetetlen volt, az másnak is?

Hja és az "sem) egy nyereményjáték volt, hanem egy áttekinthető hűségbónusz rendszer, amit addig tartottak fent, amíg úgy gondolták, hogy megéri nekik.
Itt most rávesznek téged arra, hogy a pénzed költsd a sportfogadas-org-on?

(elsőre azt hittem, hogy az insidenation nevű oldal bónuszrendszeréhez hasonlítod az ittenit, ami tényleg az indulás pillanatában halálra volt ítélve.
Itt pont az elérhetetlen ajándékok jelzik, hogy nincs "elárazva" a rendszer, azaz kisebb az esélye, hogy nem tudják teljesíteni a rendeléseket...)


Igen a binside-ban mindenkinek elérhetetlen volt a nagyobb díj!Asszem volt valami autó vagy mi a franc.Valami kibebaszott sok pontért.Elárulom neked,hogy 200k feletti tétekkel játszottam és hopp lekorlátoztak.Szóval mindenkinek elérhetetlen volt hidd el! Nem a levegőbe beszélek,sajnos tapasztalatból mondom.Amúgy meg ,ha elérhetetlen,magyarán nem akarnak vagy tudnak olyan ajándékot adni,amit még meg is értek,akkor meg minek berakni? Ennyi erőből 20 000 000 pontért egy családi házat is berakhatnának...

Percenként látom hogy új bejegyzés születik, annyit kell frissíteni belefárad az ember.. Lassan tarthatnátok félidőt vagy valami hasonlót :laugh:

Ez a trükköm! Tudod ,így gyűjtök az ipodra! :D Na,de nem írok ilyet,mert páran ezt is komolyan veszik. :)

Idézetet írta: Eich86 Dátum február 04, 2013, 00:28:45
De ......

Kb 8 éven belül elérhetetlen.És az aktív tagok azért kb egyszerre érnék el,mert ha folyamatosan HSZ-elnek stb úgy nagyjából egyszerre lenne meg nekik a 80k pont.Sajnálom ,ha nem érted.Kár,hogy a shopban nem lehet venni szövegértést! :D Pár ember vehetne,de befejezem a vitát,mert értelmetlen!

Ah, 8 éven belül elérhetetlen, de akkor hirtelen mindenkinek egyszerre lesz elérhető.

Ez őőőő....  Hát csacsiság.

Sokkal nagyobb szóródás lesz a pontszámokban, főleg a csúcson.
Ráadásul a legaktívabbak sem fognak 80000-ig gyűjtögetni, lehet, hogy összeszednek ugyan  nagyságrendileg ennyi pontot, de azt apránként elvásárolhatják ők is.

Ugyanakkor számtalan megoldás létezik a pontszámok "átrendezésére", ha mégis sokan érnének oda.
Pl. be lehet tenni egy MacBook-ot 300 000 pontért, ezzel további gyűjtögetésre ösztönözve a felhasználókat.  :)

Lehet tippversenyeket kiírni, ahol a játékosok egymástól nyerhetnek pontokat, de a nevezési díj (a nevezési pontszám) rake-kel terhelhető, így is kivonható pontmennyiség a rendszerből.

Az a lényeg, hogy ha az oldal fizetőképességét kérdőjelezzük meg, akkor már az 5 eurós tételek is hamarosan gondot fognak okozni!!
8 év múlva egy 100 000 ft-os tétel ugyanakkora kiadás, mint ha ugyanaz a felhasználó a 80 000 pontját beváltja folyamatosan 5 eurós kuponokra.
(Ráadásul sokkal rosszabb, ha hamarabb kell elkezdeni a kifizetéseket...)

Ezzel ugye 400 eurót kérne ki 80 000 pontból, ami jóval több (még jelenérték számítás nélkül is), mint ha 8 év múlva egyben kell odaadni egy iPad-et.

A magasabb értékű ajándékok a felhasználók egy részét gyűjtögetésre ösztönzik, ez is segít abban, hogy ne legyen sok kifizetni való egyszerre.
Akkor lennének heti rendszeres kifizetések "tömegével", ha csak 5 eurós kuponok lennének és nem lenne lehetőség gyűjtögetni a pontszámokat!
Ezt azért érdemes végiggondolni.




Idézetet írta: csatarid Dátum február 04, 2013, 00:45:05
Percenként látom hogy új bejegyzés születik, annyit kell frissíteni belefárad az ember.. Lassan tarthatnátok félidőt vagy valami hasonlót :laugh:

Főleg, hogy megy a Super Bowl.  ;)

Idézetet írta: Eich86 Dátum február 04, 2013, 00:47:26
Ez a trükköm! Tudod ,így gyűjtök az ipodra! :D Na,de nem írok ilyet,mert páran ezt is komolyan veszik. :)

Az csak 10.000 pont. Az is irreális?  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum február 04, 2013, 00:49:11
Az csak 10.000 pont. Az is irreális?  :ok:

Ipad-ot akartam írni! :)

Idézetet írta: Eich86 Dátum február 04, 2013, 00:39:46
Igen a binside-ban mindenkinek elérhetetlen volt a nagyobb díj!Asszem volt valami autó vagy mi a franc.Valami kibebaszott sok pontért.Elárulom neked,hogy 200k feletti tétekkel játszottam és hopp lekorlátoztak.Szóval mindenkinek elérhetetlen volt hidd el! Nem a levegőbe beszélek,sajnos tapasztalatból mondom.Amúgy meg ,ha elérhetetlen,magyarán nem akarnak vagy tudnak olyan ajándékot adni,amit még meg is értek,akkor meg minek berakni? Ennyi erőből 20 000 000 pontért egy családi házat is berakhatnának...


És aki a bwin kaszinóban naponta 10000 eurókat forgatott, annak is ugyanolyan elérhetetlen lehetett?

A saját korlátainkat ne vetítsük már rá másokra...

Megy itt ám az általánosítás...nincs azzal gond.  :ok:

Azokat nem korlátozták le csak engem! :D Biztos én vagyok az egyedüli a fórumon,aki korlátot kapott a bwintől.. Knapp vagy 100FT-os fogadó vagy (már ne is haragudjál) ,vagy nem vagy tisztában azzal amit beszélsz.Biztosan százával osztogatta a bwin az autót.Max azt nem korlátozzák,aki veszteséges.Magyarán ha belebuksz 40millát,akkor kapsz egy 5millás kocsit.Most csak mondtam egy árat.Jó üzlet.Annak aki hülye... Azt azért bírom,hogy próbálod bemagyarázni,hogy az ilyen bwines nyereményjátékok megérik a fogadóknak.Persze milyen jó üzlet,ha buknak rajta.Gondkolj már egy picit mielőtt ilyeneket leírsz.

Még jó hogy a bwinnél van póker és nem csak sportfogadásból áll.Na most egy NL200-400on  9asztalazó regulár, szerinted mennyi raket termelt egy év alatt? És azok után mennyi pontot kapott? PS-en is összelehet szedni rendszeres játékkal ilyen limiten,ennyi asztalon, egy Porsche Caymanra valót, akkor biztos hogy a bwinen is 1-2 év alatt összejöhetett. Szóval nem volt elérhetetlen. De a 99,99%uk nem foglalkozott vele inkább rendszeresen beváltotta bónuszra a pontjait. Itt is ezt kéne, nem foglalkozni a dologgal, csakis azzal amire gyűjtesz..skrill pénzre, pólóra,bögrére..

De a szegény NL10en játszók nem reklamáltak hogy baszki, nekem irreális az a kocsira való pont, ez így nem ér stb stb.