SPF Klub Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem szeretném ezt a témát nyújtani, még ennyit írnék itt egy kérdésre, bár nem nekem tették fel.

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 04, 2013, 16:05:54
Szerinted akkor a Pokerstarstól kezdve sok hasonló oldal tisztességtelen eszközöket használ a népszerűsítésére?
Ők is például x millió pontért autót ajánlanak fel(amit tudjuk belátható időn belül nehéz elérni) sőt emlékszem anno a Full Tilt is hasonlókat csinált sok más póker oldallal hasonlóan.

PS és a póker termek példái nem jók ide. Ott játékos és játékos között hatalmasak a különbségek vannak, mondjuk míg egy kezdő NL2-n küzd egy pulcsiért, sapiért; addig egy high stakes játékosnak hiszem, hogy össze tud jönni azokból a tárgyakból/nyereményekből is valami, ami ott a csúcskategória. (mostanában nem néztem be, de régebben tudtommal így volt) Itt mindenkinek ugyanakkora a esélye van a pontszerzésre, csak itt jóval távolabbi a 'csúcs'.
De abban igaza van, aki azt írta, hogy nem a csúcsot kell becélozni (jómagam pl. már régóta amúgy is szemeztem a Zlatan könyvvel, most itt a remek alkalom), de azt is el kellene fogadni, amit Micuka írt, mert semmi rossz szándék nem volt benne.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 04, 2013, 16:22:02
Pár hónap alatt kiderül, hogy az eredeti számitásaink mennyire voltak jók és ha kell korrigálunk az "árakon". Nem akartuk parasztvakitásnak szánni, de sem könnyen elérhetőnek tenni a nagyobb pontszámú termékeket.

Ahogy mi sem azt mondtuk,hogy legyen 10 000 pont az ipad ára.De lehetetlent nem kellene berakni.Illetve lehetséges 10 év alatt vagy esetleg több alatt.És nem ironikusan mondom,hogy tényleg jó a kezdeményezés,mert a bögre,könyv,de még a focimez is jó dolog.Sőt,ha pénzért lehetne megvenni szerintem sokan itt vennék meg és nem a Lion sportban,ezáltal az oldalt támogatva.Itt páran csak azt jelezték,hogy ne kínáljatok lehetetlent.Persze nem kötelező 80 000 pontig menni,de akinek nem kell se könyv,se bögre ,se semmi ilyesmi az arra fog hajtani.Plusz mindig vannak olyanok,akik a legnehezebben megszerezhető tárgyra hajtanak.Persze lehet mondani,hogy az ő bajuk,csak félő ,hogy hoppon maradnának.Mert ,hogy 10 évig nem marad meg változatlan formában a shop arra nagy összeget merek tenni,akármilyen kicsi is az oddsz! :) De viccet félre téve szerintem újra át kellene ezt gondolni.Persze ti jobban ráláttok a dolgokra,mint mi külsős mezei felhasználók,de szerintem ti sem vagytok teljesen tisztában azzal,hogy mit is vállaltatok a shop elindításával.Ha nincs igazam ,akkor elnézéseteket kérem,de én így látom.Ez is egy vélemény,mint ,ahogy a többieké is.

Szerintem örülnünk kéne, hogy egyáltalán létrejött a Shop. Amúgyis az adminok döntenek, így az igázságos. Nehogy már a mézesbödön nyalja Micimackót!  ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum február 03, 2013, 22:30:59
Elképesztő ami itt van, ez a legutóbbi Teréz anyás komment nálam a csúcs eddig :D

Bocs gerry :)

Semmi baj, drága fiam, örülök hogy boldog pillanatot okoztam számodra! ;D ;D ;D

Üdvözlettel: Teréz anyu  :beerchug:

Sajnos ez az SPF klub bevonzotta az ilyeneket:
febr 6
16:00    Mali - Nigéria
1X2 / 2    Afrikai Nemzetek Kupája    6.00    1    Bet365    betathome1
febr 6
16:00    Mali - Nigéria
1X2 / 1    Afrikai Nemzetek Kupája    6.00    1    Bet365    betathome1
febr 6
16:00    Mali - Nigéria
1X2 / 2    Afrikai Nemzetek Kupája    20.00    1    Bet365    betathome1

Most ez a csávó vagy teljesen hikomat, vagy az adminokat nézi annak....
:D :D ;D ;D :D :D :D

Nem akartam már többször belezzászólni a vitába, de nem birom ki. Szóval irreális a 80000pont? Kezdjetek el elemzéseket irni a guruba, nyerjetek versenyeket és váltsátok be a nyereményt pontokra... Jó hogy nem fórumozzással akartok IPad-et nyerni, szép is lenne. Csak egy gyors mater, ausztrál open férfi+női győzelem, kézi vb második hely az annyi mint 2×15+10=40euró=8000pont , ez a januári termésem. Viszont ehhez tenni is kell valamit nem csak fórumozni, aki pedig nem akar érte tenni az ne álmodozzon IPad-ról hanem vigye az org-os pólót és örüljön neki.

Idézetet írta: Kagawa Dátum február 04, 2013, 18:46:03
Nem akartam már többször belezzászólni a vitába, de nem birom ki. Szóval irreális a 80000pont? Kezdjetek el elemzéseket irni a guruba, nyerjetek versenyeket és váltsátok be a nyereményt pontokra... Jó hogy nem fórumozzással akartok IPad-et nyerni, szép is lenne. Csak egy gyors mater, ausztrál open férfi+női győzelem, kézi vb második hely az annyi mint 2×15+10=40euró=8000pont , ez a januári termésem. Viszont ehhez tenni is kell valamit nem csak fórumozni, aki pedig nem akar érte tenni az ne álmodozzon IPad-ról hanem vigye az org-os pólót és örüljön neki.

Hééé ne becsüld le az orgos pólót, nekem 2 is van és használom is őket  :great:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 04, 2013, 18:51:28
Hééé ne becsüld le az orgos pólót, nekem 2 is van és használom is őket  :great:

Nem becsülöm se, sőt akarok is egyet de majd csak a gálamelegitő után. Úgy értettem hogy mindenki addig nyujtózkodjon ameddig a takarója ér

Többször is megkérdeztem, hogy a 80 000 pontot irreálisnak tartók mit tartanának reális határnak, de erre nem jött válasz...

Ugyanakkor ha visszaolvastok, én nem védtem ezt a ponthatárt, de meggyőződésem, hogy kell lennie a shopban egy elérhetetlen vagy egy "szinte elérhetetlen" dolognak is.
Ha elérsz egy határt, mindig kell lennie egy következő célnak. (és nem csak itt a fórumon...)

Egyébként a "parasztvakítással" kapcsolatban akkor lenne igazatok, ha csak és kizárólag 60 - 80,000 pontértékű cikkek lennének a shopban, mert akkor valóban jó eséllyel hiába gyűjtögetnénk egy évtizeden keresztül!

Nyilván mindenki van annyira képzett, hogy pár hónapnyi gyűjtögetés után fel tudja majd mérni, hogy számára milyen gyorsan gyűlnek a pontok és ebből reálisan meghatározhatja, mikor érdemes beváltani a pontjait.
Megint azt érzem, hogy olyanok akarnak megvédeni az "átveréstől", akik talán kevésbé vannak képben...

Idézetet írta: Kagawa Dátum február 04, 2013, 18:58:30
Nem becsülöm se, sőt akarok is egyet de majd csak a gálamelegitő után. Úgy értettem hogy mindenki addig nyujtózkodjon ameddig a takarója ér

Én meg csak vicceltem :)

Kérlek titeket, Milan és vm, hogy zárjátok le ezt a topicot! Lassan többeknek csak ebbe a topicba beírt hozzászólásai érnek egy pólót, közben semmi értelme az egésznek. Csak a feszültségkeltésre. Elhiszem, hogy a látogatottságnak jót tesz, de max ennyi, amúgy csak a feszültséget kelti.
Kinek jó ez?!

Idézetet írta: Kagawa Dátum február 04, 2013, 18:46:03
Nem akartam már többször belezzászólni a vitába, de nem birom ki. Szóval irreális a 80000pont? Kezdjetek el elemzéseket irni a guruba, nyerjetek versenyeket és váltsátok be a nyereményt pontokra... Jó hogy nem fórumozzással akartok IPad-et nyerni, szép is lenne. Csak egy gyors mater, ausztrál open férfi+női győzelem, kézi vb második hely az annyi mint 2×15+10=40euró=8000pont , ez a januári termésem. Viszont ehhez tenni is kell valamit nem csak fórumozni, aki pedig nem akar érte tenni az ne álmodozzon IPad-ról hanem vigye az org-os pólót és örüljön neki.
Tegyük hozzá, hogy ez nem akármilyen teljesítmény volt... De ez a jó hozzáállás szerintem is, ha ezeket tudja (tudná) valaki hozni rendszeresen, az meg meg is érdemli, hogy gyorsan sok pontra tegyen szert!  ;)

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum február 04, 2013, 20:40:20
Tegyük hozzá, hogy ez nem akármilyen teljesítmény volt... De ez a jó hozzáállás szerintem is, ha ezeket tudja (tudná) valaki hozni rendszeresen, az meg meg is érdemli, hogy gyorsan sok pontra tegyen szert!  ;)

A haladó tippjátékban minden hónapban nyer majd valaki 5100 pontot...

Idézetet írta: Knapp Dátum február 04, 2013, 20:47:55
A haladó tippjátékban minden hónapban nyer majd valaki 5100 pontot...
De nem kap direktbe pénznyereményt, így én nem sokallom. Vagy nem igazán értem, hogy miért írtad.

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum február 04, 2013, 20:52:49
De nem kap direktbe pénznyereményt, így én nem sokallom. Vagy nem igazán értem, hogy miért írtad.

Én sem sokallom!  ;)
Csak Kagawa példájához csatlakozva arra céloztam, hogy mennyi pont kerülhet havonta garantáltan a rendszerbe! És ehhez jönnek majd az alkalmi versenyek pénzdíjai...

Természetesen nem egy ember fogja ezeket begyűjteni, de szerintem néhány tucat felhasználó között oszlanak majd meg ezek a nyeremények.

80 000-i nem lesz gyors elfutás valószínűleg, de 30-40 000-ig el lehet vergődni valahogy...